Henryk Witmanowski verifiedCreated with Sketch.

Chirurg plastyczny, Chirurg

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • P

  Znakomity, kompetentny i przemiły lekarz. Nie traktuje pacjentów szablonowo, poświęcając im wystarczająco dużo uwagi i czasu. Zabieg na powierzchni paru milimetrów kwadratowych wykonał ze szwajcarską precyzją: nie bez powodu ma tytuł profesora. Zdecydowanie polecam!!!

 • Szukasz chirurga plastycznego? Pacjenci polecają:

  Kamil Pietrasik
  Kamil Pietrasik
  Chirurg plastyczny, Lekarz medycyny estetycznej
  Bukowińska 22a lok.8, Warszawa
  Pan Doktor wykonal u mnie zabieg endoskopowego liftingu brwi w lutym tego roku. Po pierwsze jest bardzo ciezko… więcej

  Maciej Kulicki
  Maciej Kulicki
  Chirurg plastyczny
  Goszczyńskiego 1, Warszawa
  konsultacja dot powiekszenia piersi. Jestem bardzo zadowolona z wizyty Pan dr wszystko szczegolowo opowiedzial… więcej

  Grażyna Jóźwiak-Zimińska
  Grażyna Jóźwiak-Zimińska
  Chirurg, Chirurg plastyczny
  Racławicka 27, Warszawa

  Aldona Stachura
  Aldona Stachura
  Chirurg plastyczny, Lekarz medycyny estetycznej, Biegły sądowy
  ul.Łowicka 21b, Warszawa
  Konsultacja bardzo profesjonalna, lekarz miły, konkretny, cierpliwy i kompetentny. Pacjent otrzymuje po wizycie… więcej

  Jerzy Chęciński
  Jerzy Chęciński
  Chirurg plastyczny, Lekarz medycyny estetycznej
  Kazimierzowska 43, Warszawa
  Pan doktor przemiły, fajne podejście do dzieci, na wszystkie pytania uzyskałam odpowiedź, Pan doktor uspokoił mnie… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Prof. dr hab. n. med. Henryk Witmanowski jest specjalistą chirurgii ogólnej i plastycznej. Ma ponad trzydziestoletnie doświadczenie zawodowe. Jest Kierownikiem Kliniki Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Szpitala Uniwersyteckiego im. dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy, przyjmuje również Pacjentów na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Obrażeń Wielonarządowych Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu. Profesor jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estyetycznej. Jest lekarzem, który systematycznie pogłębia swoją wiedzę medyczną uczestnicząc w kursach, szkoleniach i sympozjach naukowych z zakresu chirurgii plastycznej, organizowanych zarówno kraju i za granicą. Odbywał również zagraniczne staże naukowe, m.in. w Japonii oraz Niemczech. Profesor przeprowadza szeroki zakres zabiegów z tej dziedziny. Swoim pacjentom oferuje zabiegi korekcyjne w obrębie twarzy, w tym plastykę uszu i powiek, powiększanie ust, lifting twarzy oraz korekcję kształtu i rozmiaru nosa. Przeprowadza zabiegi powiększania, pomniejszania i podniesienia piersi, a także zabiegi z zakresu modelowania sylwetki, takie jak abdominoplastyka czy odsysanie tłuszczu. Pomaga zlikwidować problem obwisłej skóry w obrębie ud i ramion, usuwa zmiany skórne oraz blizny, wykonuje również zabiegi rekonstrukcyjne zniekształceń ciała, będących wynikiem wad wrodzonych lub nabytych w następstwie urazu.

  Usługi

  Stadmedica Centrum Medyczne

  ul. Nakielska 327, 85-391 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  3 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • P

   Znakomity, kompetentny i przemiły lekarz. Nie traktuje pacjentów szablonowo, poświęcając im wystarczająco dużo uwagi i czasu. Zabieg na powierzchni paru milimetrów kwadratowych wykonał ze szwajcarską precyzją: nie bez powodu ma tytuł profesora. Zdecydowanie polecam!!!

  • M

   Bezinteresowny i miły lekarz. Wykonywal mój zabieg odleżyny. Świetny fachowiec a przy tym profesjonalny chirurg. Tylko wielcy ludzie potrafią pochylić się nad problemami innych. Dziękuję.

  • Z

   Świetny specjalista - wysoka kultura osobista a jednocześnie duża sprawnośc operacyjna połączona z olbrzymią wiedzą medyczną .Zdecydowanie mogę polecam tego specjalistę.Pacjentki wychodzą z jego gabinetu dobrych kilka lat młodsze a jednocześnie zrelaksowane. Zawsze dokładnie tłumaczy na czym będzie polegał zabieg a to jest ważne!!!