Umów wizytę
178 odwiedzin w ciągu 30 dni

Prof. dr hab. n. med. Henryk Witmanowski jest specjalistą chirurgii ogólnej i plastycznej. Ma ponad trzydziestoletnie doświadczenie zawodowe. Jest Kierownikiem Kliniki Chirurgii Plastycznej,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P

  Znakomity, kompetentny i przemiły lekarz. Nie traktuje pacjentów szablonowo, poświęcając im wystarczająco dużo uwagi i czasu. Zabieg na powierzchni paru milimetrów kwadratowych wykonał ze szwajcarską precyzją: nie bez powodu ma tytuł profesora. Zdecydowanie polecam!!!

 • M

  Bezinteresowny i miły lekarz. Wykonywal mój zabieg odleżyny. Świetny fachowiec a przy tym profesjonalny chirurg. Tylko wielcy ludzie potrafią pochylić się nad problemami innych. Dziękuję.

 • Z

  Świetny specjalista - wysoka kultura osobista a jednocześnie duża sprawnośc operacyjna połączona z olbrzymią wiedzą medyczną .Zdecydowanie mogę polecam tego specjalistę.Pacjentki wychodzą z jego gabinetu dobrych kilka lat młodsze a jednocześnie zrelaksowane. Zawsze dokładnie tłumaczy na czym będzie polegał zabieg a to jest ważne!!!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Prof. dr hab. n. med. Henryk Witmanowski jest specjalistą chirurgii ogólnej i plastycznej. Ma ponad trzydziestoletnie doświadczenie zawodowe. Jest Kierownikiem Kliniki Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Szpitala Uniwersyteckiego im. dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy, przyjmuje również Pacjentów na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Obrażeń Wielonarządowych Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu. Profesor jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estyetycznej. Jest lekarzem, który systematycznie pogłębia swoją wiedzę medyczną uczestnicząc w kursach, szkoleniach i sympozjach naukowych z zakresu chirurgii plastycznej, organizowanych zarówno kraju i za granicą. Odbywał również zagraniczne staże naukowe, m.in. w Japonii oraz Niemczech. Profesor przeprowadza szeroki zakres zabiegów z tej dziedziny. Swoim pacjentom oferuje zabiegi korekcyjne w obrębie twarzy, w tym plastykę uszu i powiek, powiększanie ust, lifting twarzy oraz korekcję kształtu i rozmiaru nosa. Przeprowadza zabiegi powiększania, pomniejszania i podniesienia piersi, a także zabiegi z zakresu modelowania sylwetki, takie jak abdominoplastyka czy odsysanie tłuszczu. Pomaga zlikwidować problem obwisłej skóry w obrębie ud i ramion, usuwa zmiany skórne oraz blizny, wykonuje również zabiegi rekonstrukcyjne zniekształceń ciała, będących wynikiem wad wrodzonych lub nabytych w następstwie urazu.