Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Katowicka 75, Chorzów
Gabinet Ginekologiczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Gotówka
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

https://ginekologchorzow.pl
tel.601 475 486


Leczone choroby

  • niepłodność
  • choroby ginekologiczne
  • zaburzenia miesiączkowania
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
15 opinii

Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny kontrola

Pierwszy napotkany przeze mnie miły mężczyzna ginekolog!!! Wizyta wykonana z należytą starannością, Pan doktor odpowiedział na wszystkie nurtujące mnie pytania oraz była nawet chwilka na żarty. Polecam z całego serca!


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny

Chodzę do Doktora już od kilku lat i z pewnością mogę go polecić. Zgadzam się z opinią Bieniek, że czasami za mało mówi, ale jak zada się pytania, to chętnie odpowiada, więc biorąc pod uwagę, że jest dobrym i doświadczonym fachowcem, nie uznałabym tego za dużą wadę. Dla mnie liczy się wiedza, doświadczenie i efekty podjętego leczenia, a nie sama rozmowa. Jeszcze raz polecam.


Użytkownik zweryfikowany

Mój ulubiony ginekolog. Rzeczowy, kompetentny i konkretny i do tego bardzo ludzki, co już w tym zawodzie bywa rzadkością. Miałam już kilku lekarzy ginekologów, na dzisiaj jestem wierna pacjentką doktora. Korzystam z wizyt na NFZ.


B
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz bardzo miły i potrafi stworzyć atmosferę aby nie czuć się skrępowaną. Co do wcześniejszych opinii rzeczywiście lekarz bardzo malo mówi o danej przypadłości, z czym ona się może wiązać i rzeczywiście trzeba dopytywać. Ale jak zapytałam o co chodzi bez problemów mi odpowiedział i zalecił odpowiednie badania. Polecam, gdyż jest dobrym lekarzem mimo tego że mało mówi naprawdę angażuje się w swoją pracę.


R
Użytkownik zweryfikowany

Po dwóch wizytach zmieniłam tego lekarza na innego. Mało komunikatywny, ignorujący pacjentkę, badanie szybkie, niedelikatne. O wszystko trzeba się dopytywać. Próbowałam się dowiedzieć, jak leczyć wykrytą przez niego nadżerkę, to powiedział mi, że teraz w modzie jest nieleczenie. Mogę brać globulki. Jak długo? Dopóki mi się nie znudzi. To nie jest dla mnie fachowa porada lekarza. Tym bardziej, że są inne metody leczenia, a przede wszystkim dokładniejsza diagnostyka.


F
Użytkownik zweryfikowany

Nawiązując do ostatniego negatywnego komentarza poniżej, nie jestem zdziwiona, że do tego lekarza nie ustawiają się kolejki. Zgłosiłam się do poradni, gdzie przyjmuje dr Kędziora z widocznymi dolegliwościami, dodatkowo w trakcie badania, które moim zdaniem nie zostało wykonane z należytą starannością okazało się, że istnieje także inny problem. Po czym gabinet opuściłam z informacją, iż (nie cytując, a mówiąc delikatnie) - należy moją przypadłość rozmasować. Tego samego dnia z bólem jajnika oraz inną bolesną dolegliwością trafiłam do szpitala, gdzie podano antybiotyk. Obecnie czekam na zabieg. Nie polecam dr Kędziory w żadnym wypadku. Niedelikatny, niekulturalny, niektóre wypowiedzi i komentarze można było uznać za niesmaczne, co znacznie zmniejszyło mój komfort psychiczny podczas badania wykonywanego i tak od niechcenia. Nie dostałam żadnej fachowej porady, żadnego leku, pozostawiono mnie samej sobie z bólem. Fatalne, nieprzyjemne doświadczenie. Radzę uciekać!


M
Użytkownik zweryfikowany

Swietnie poprowadzil moja ciaze zakonczona cieciem cesarskim i urodzeniem slicznego dzidziusia. Jestem mu bardzo wdzieczna


Użytkownik zweryfikowany

Jest rewelacyjny. Już przy pierwszej wizycie rozpoznał u mnie ciążę pozamaciczną. Przedtem byłam u 3 lekarzy którzy zapisywali mi antybiotyki, oczywiście bez skutku.


E
Użytkownik zweryfikowany

Mimo, że kulturalny i spokojny, jednak mam kilka konkretnych uwag:nie prowadzi kartoteki pacjenta, udziela niewielu informacji, choć moja ciąża jest trudna, kartę ciąży wypełnia niekompletnie, niedokładnie, bagatelizuje niektóre ważne fakty(np. ketony w moczu, IgG mykoplazmy i chlemydii). Zaletą są niewielkie kolejki i stosunkowo niska cena (70 zł wizyta). Jednak koszt wizyty niezależny od tego, czy to tylko badanie czy wypisanie recepty. Skażony rutyną


A

Prowadzil moje dwie ciaze i byl przy drugim porodzie.
Wysoki profesjonalizm,doskonale robi USG, wiedzialam jaka jest plec obojga dzieci
juz w szostym miesiacu i nie pomylil sie z terminem.
Mily i rzeczowy. Bardzo ladny gabinet


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

https://ginekologchorzow.pl
tel.601 475 486


Leczone choroby

  • niepłodność
  • choroby ginekologiczne
  • zaburzenia miesiączkowania
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

Powiązane wyszukiwania