Hanna Sarnowska

Stomatolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • G

  Bardzo dobry ortodonta, posiadam aparat już ponad rok - wizyty średnio co 2tyg, płacę co drugą wizytę więc nie jest to wygórowana cena leczenia, Pani doktor jest bardzo miła, dobra atmosfera w centrum. Jestem bardzo zadowolony z postępu z moimi krzywymi zębami :)

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Lokalizacja: Centrum Dentystyczne Hanna Sarnowska S. J.

   W Centrum Dentystycznym Hanny Sarnowskiej leczyłam się ok. 15 lat temu jako nastolatka. Obsługa miła, jak na Płock drogo.

   Jednak to w jakim stanie zostawiła moje zęby po 2-letnim i drogim leczeniu woła o pomstę do nieba.
   Moja wada była poważna, miałam zwężoną szczękę, która wymagała poszerzenia aparatem typu Hass oraz aparatu stałego na górę i dół, których oczywiście mi nie zaproponowano - otrzymałam tylko zdejmowany aparat na górę.

   Pani Hanna nie zadbała o poinformowanie moich rodziców, że z taką wadą wymagana jest interwencja ortognatyczna, a wiadomo, że u dzieci leczy się to krócej, taniej i łatwiej, no i bez konieczności bolesnej operacji.
   Wskutek tego po systematycznym noszeniu go 2 lata miałam każdy ząb w inną stronę.

   Dodatkowo, z powodu wrodzonego braku dwójki pani Hanna założyła mi most - nie dość, że kompletnie odróżniał się od dwójki z drugiej strony (za mały ząb, inny kształt), to na koniec nie zostałam nawet zapytana, czy mi się to podoba. Gabinet opuściłam zażenowana i zakompleksiona na lata.

   Swój zgryz naprawiłam już u innej ortodontki w Warszawie, która podchodzi do pacjenta holistycznie i mimo tego że jestem przed 30-tką, pięknie poszerzyła mi szczękę aparatem Hass, bez operacji, choć w tym wieku zazwyczaj operacja jest nieunikniona. Zrobiła mi miejsce pod implant i dzięki niej dopiero teraz uśmiecham się bez wstydu.

   Minęło tyle lat, ale piszę tą opinię, ponieważ nie polecam.

   Jedyne co zrobiła dobre to wypełnienia - do tej pory się trzymają i wszyscy dentyści, których teraz odwiedzam mówią, że są zrobione porządnie.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • G

   Bardzo dobry ortodonta, posiadam aparat już ponad rok - wizyty średnio co 2tyg, płacę co drugą wizytę więc nie jest to wygórowana cena leczenia, Pani doktor jest bardzo miła, dobra atmosfera w centrum. Jestem bardzo zadowolony z postępu z moimi krzywymi zębami :)

  • G

   Witam, w 100% polecam ten gabinet. Miła obsługa, nowoczesny sprzęt. Nie odsyłano mnie nigdzie wszyscy specjaliści są na miejscu. Ceny może nie najniższe ale warte usług tam świadczonych.

  • K

   Jak najbardziej polecam tego ortodontę...Praktycznie po 2 wizycie pani chciała założyć mi aparat jednak musiała się niestety wstrzymać z tym ponieważ mój niedoceniony stomatolog chciał być mądrzejszy od p. Sarnowskiej.Fakt...ceny są dość wysokie , jednak cała praca to pełen profesjonalizm..:) Polecam jak najbardziej:)

  • M

   odradzam!! jakoś usług - nic specjalnego!! a ceny... dużo zawyżone. ja już dawno zakończyłam współpracę z centrum dentystycznym.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • K

   byłam u wieli stomatologów - szkoda że Pani doktor zajeła się ortodoncją - tylko - a moze to i lepiej - tak czy inaczej rewelacja i polecam jako ortodąte i jako stomatolofga