Adres

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
10 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany

Byłem na badaniu wzroku u pani dr a raczej u pielęgniarki, która przeprowadziła badanie. Płacę składki na NFZ i przychodzę na badanie do pielęgniarki. Okulary okazały się źle dobrane w poprzedniej przychodni więc je zmieniłem. Teraz widzę źle i tak samo się czuję. Po wizycie w kolejnej przychodni okazało się że moje poprzednie okulary były dobrze dobrane. Nie polecam stanowczo, wydałem niepotrzebnie pieniądze.


N
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor Hanna Łaganowska to bardzo dobry specjalista chodze do tej przychodni juz ladnych pare lat i nie bylo zadnych krzykow na pacjeta itd jak wspomniala kolerzanka nizej na specjaliste trzeba czasami poczekac zlaszcza na tego dobrego . Pozdrawiam ..


D
Użytkownik zweryfikowany

Nie będę oceniać umiejętności pani doktór, bo jak każdy lekarz ma pacjentów zadowolonych, jak i krytykujących, w zależności od tego czy pomogła czy nie. Zdecydowanej krytyce poddam natomiast dyscyplinę pani doktor, która notorycznie przychodzi do pracy spózniona, a zdarza się że nie przyjdzie w ogóle. To pokazuje jak pani doktor lekceważy sobie ludzi, którzy często przybywają z daleka, a także że nie potrafi zorganizować pracy pomocniczej, bo przecież można byłoby uprzedzać pacjentów telefonicznie o nieaktualnych wizytach. Nigdy też nie zdarzyło się, aby pani doktor przeprosiła pacjentów w kolejce za swoje spóznienie. Nie do przyjęcia są też wieczne rozmowy telefoniczne na tematy prywatne podczas wizyty, które zabierają większość czasu przeznaczonego na leczenie pacjenta, jak również ciągłe przerwy w przyjmowaniu kolejnych pacjentów z kolejki. Niestety, to lekceważące podejście do ludzi dyskwalifikuje panią doktor jako godną polecenia. Większość ludzi chodzi do tej przychodni z konieczności, gdyż nie stać ich na leczenie prywatne.


N
Użytkownik zweryfikowany

Nie zgadzam się z wszystkimi słabymi opiniami na temat przychodni i samej Pani Doktor Łaganowskiej. Uważam, że jest świetnym specjalistą. Leczyłam się też u innych okulistów i nikt nie zrobił mi tylu badań i nie powiedział mi na temat mojej choroby tyle co włanie ww Pani Doktor. To, że czasami trzeba poczekać dla zainteresowanych właściwą diagnozą nie powinno być problemem. Zresztą chodzą tam przeważnie starsi ludzie, którzy i tak nie mają co robić w domu. Zamiast się chować za pseudonimem rozkapryszony i zakłamany ,,pacjent,, powinien czasem stać się człowiekiem i zrozumieć dobre rady Pani Doktor, która dba o dobro pacjenta. Mam na myśli m.in przyjmowanie nawet po godzinach (zdarzyło się też nocą gdy zjawił się potrzebujący-mój mąż). Nie spotkałam się też z krzykiem, który miał rzekomo być skierowany do pacjenta, a chodzę tam dość często. Pozdrawiam


G

Pani Łaganowska jest świetnym specjalistą ponieważ tylko ona wykryła u mnie początki jaskry. Leczyłem się u wielu specjalistów w całym województwie, każdy odsyłał mnie twierdząc że wszystko jest w porządku. Natomiast ja nie mogłem wytrzymać ciągłego bólu głowy i oczu. Pani doktor zastosowała u mnie stosowne leczenie i to dzięki Niej proces chorobowy można w pewien sposób opóźnić. Wszelkie bóle minęły, a ja mogę wreszcie odetchnąć, bo przynajmniej wiem,że jestem pod opieką znakomitego specjalisty.


N
Użytkownik zweryfikowany

Witam i chciałabym odradzić najbardziej niemiłą lekarkę w Polsce. Kobieta ta wykonuje każdy zabieg, "bo musi". Nie potrafi rozmawiać z wystraszonym i trzęsącym się pacjentem, a co gorsze jeszcze nawrzeszczy, ze masz źle zakroplone oczy z winy pielęgniarki. A tak poza jest osobowością to i lekarz z niej słaby. Leczyła mnie na astygmatyzm w prawym i lewym oku a co się później okazało, kiedy zmieniłam lekarza, że astygmatyzm mam tylko w jednym oku! Szkoda gadać...


D

Jest jaka jest, ale jak wpadł mi opiłek metalowy do oka i obdzwoniłem wszystkich okulistów w Brodnicy, Działdowie, Żurominie, a nawet w Mławie, to nikt mnie nie przyjął. Dopiero Pani Łaganowska powiedziała,że mogę przyjechać mimo późnej godziny ( 23.30 ). To chyba coś o niej świadczy prawda?


E
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor jest baardzo kompetentną osobą i naprawde światnym specjalistą! Pani Łaganowska bardzo mi pomogła, jestem bardzo zadowolona z tejże wizyty. Uważam, że złośliwi ludzie, którzy piszą te zawistne komentarze robią to zupełnie bezpodstawnie. Rozmawiałam z innymi pacjentami w poczekalni, którzy powiedzieli mi, że przyszli do pani łaganowskiej, ponieważ żaden lekarz nie potrafił im pomóc. A pani doktor jako jedyna postawiła dobrą diagnozę i przystąpiła do skutecznego leczenia.
Bardzo polecam.


J
Użytkownik zweryfikowany

jestem bardzo wdzięczna pani doktor bo wykryła u mnie chorobę a nikt inny nie umiał tylko ignorowali mnie i tratowali jak hipochondryczkę.nie rozumiem jak można pisać ze pani dr jest niekompetentna bo się spóźnia albo pracownik się na nią skarży to nie argument żeby lekarza oczerniać...ludzie wy zawistni jesteście czy jak?ciekawe co zrobicie jak was jakaś choroba oczu dopadnie to nikt z Brodnicy was nie wyleczy wiem to z doświadczenia


A

Wspaniały lekarz. Kompetentny. Gabinet, moim zdaniem na pozomie europejskim, bowiem zatrudnione pielęgniarki przygotowują pacjenta na wizytę u lekarza. Każdy pacjent ma wykonane standardowe badania przed spotkaniem ze specjalistą. Brawo! Należy jeszcze wspomnieć o super uprzejmej obsłudze i wyczerpującej rozmowie z lekarzem. Pogratulować organizacji. Człowiek po prostu wie, że jest pod opieką fachowca.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie