lek.

Halina Proll

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

131 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
81 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Pełen zakres usług, również wizyty domowe. Możliwość hospitalizacji i leczenia operacyjnego. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
131 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Lublin, ul.Chopina 24/20 (MOŻLIWOŚĆ WIZYTY W KAŻDY DZIEŃ PO WCZEŚNIEJSZEJ REJESTRACJI TELEFONICZNEJ)Usługa: prowadzenie ciąży

  Pani Halina to nie lekarz- to anioł. Dzięki niej moja ciąża zakończyła się szczęśliwym rozwiązaniem. Żaden szczegół nie umknie jej uwadze, dzięki czemu czułam się bardzo bezpiecznie pod jej opieką, W razie problemów i komplikacji, reaguje bardzo szybko, nie lekceważąc niczego. Podczas ciąży, zmagając się z infekcją i płacząc z bólu, Pani doktor kazała przyjechać do gabinetu. Był to dzień, w który normalnie nie przyjmuje, więc pojawiła się tam tylko dla mnie. W razie problemow, wątpliwości, czy pytań zawsze można do niej zadzwonić w celu uzyskania porady. Po porodzie, Pani doktor wielokrotnie przychodziła do mnie z zapytaniem jak się czuje. To lekarz z powołania. Pani Halino - dziękujemy.

 • I
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Najlepszy lekarz u jakiego byłam. Pani doktor jest nie tylko najlepszym fachowcem ale przede wszystkim wyrozumiałym i cudownym człowiekiem. Polecam każdej kobiecie.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Lublin, ul.Chopina 24/20 (MOŻLIWOŚĆ WIZYTY W KAŻDY DZIEŃ PO WCZEŚNIEJSZEJ REJESTRACJI TELEFONICZNEJ)Usługa: badania bakteriologiczne

  Bardzo miła i pomocna Pani doktor, a badanie w porównaniu do innych lekarzy z którymi miałam styczność naprawdę delikatne. Ogromny plus

 • I
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Lublin, ul.Chopina 24/20 (MOŻLIWOŚĆ WIZYTY W KAŻDY DZIEŃ PO WCZEŚNIEJSZEJ REJESTRACJI TELEFONICZNEJ)

  Do Pani doktor trafiłam z bardzo ostrą infekcją, z którą dwóch innych lekarzy nie potrafiło sobie poradzić. Na szczęście Pani Halina wdrożyła odpowiednie leczenie i po niedługim czasie mój stan zdrowia zaczął się poprawiać. Jestem pewna, że gdyby nie Pani doktor infekcja zakończyłaby się pobytem w szpitalu. Oprócz tego, dopiero u niej dowiedziałam się o dużej nadżerce, której nie zauważył mój dotychczasowy lekarz. Pani doktor jest wspaniałą i życzliwą osobą oraz co bardzo ważne profesjonalnym lekarzem, prawdopodobnie najlepszym ginekologiem w Lublinie. Bez problemu można się z nią skontaktować telefonicznie, gdy jest taka potrzeba. Wizyta trwa tyle czasu, ile potrzeba, a nie w atmosferze pośpiechu. Dodatkowo gabinet przy ulicy Chopina jest niesamowicie klimatyczny i przytulny.
  Serdecznie polecam

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Lublin

  Bardzo rzetelna pani doktor, do tego przemiła. :) Pilnuje wszystkich badań i nie wypisuje leków tak o po prostu. Polecam bardzo. :)

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Lublin, ul.Chopina 24/20 (MOŻLIWOŚĆ WIZYTY W KAŻDY DZIEŃ PO WCZEŚNIEJSZEJ REJESTRACJI TELEFONICZNEJ)Usługa: badania diagnostyczne

  Od niedawna jestem pacjentką Pani Doktor i jestem serdecznie zadowolona. Pani jest konkretna, kompetentna, trafnie dobrała mi leki. Przy leczeniu PCOS wróciła mi miesiączka a przy okazji znikł mi trądzik, z którym zmagałam się przez lata, Widać, że nastawiona jest szczególnie na dobro pacjenta, nie na jego kasę - wizyty trwają tyle, ile potrzebuję, nie zapłaciłam za wizytę gdy miałam donieść wyniki badań i po trosze je skonsultować, z małymi problemami do niej dzwoniłam i uzyskiwałam odpowiedzi które nie wymagały wizyty w gabinecie. Mam więc poczucie, że jestem pod opieką cały czas i że Pani Doktor chce mi pomóc. Mam też problemy nieginekologiczne, z którymi nie wiem do którego specjalisty jeszcze pójść, więc Pani również kieruje mnie na różne badania i szuka przyczyny tych objawów żeby już było wiadomo u którego lekarza podjąć ewentualne leczenie. Pierwszy raz spotkałam się z lekarzem, który nie odsyła bezceremonialnie do innych bo to nie w jego fachu, tylko stara się pomóc, a dla mnie, póki nie wiem jeszcze co mi konkretnie dolega, to jest oszczędność i czasu i pieniędzy. Nie zamienię Pani Doktor na innego ginekologa :)

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Lublin

  Trafiłam na Panią doktor całkiem przypadkiem i jestem bardzo zachwycona. Ludzkie podejście do problemu,bez oceniania z chęcią pomocy. Polecam szczerze w najtrudniejszych przypadkach. Moja pierwsza wizyta ale właśnie dziś poznałam swojego ginekologa.Katarzyna W

 • O
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Lublin, ul.Chopina 24/20 (MOŻLIWOŚĆ WIZYTY W KAŻDY DZIEŃ PO WCZEŚNIEJSZEJ REJESTRACJI TELEFONICZNEJ)Usługa: badania diagnostyczne

  Jestem pacjentką Pani Proll od dłuższego czasu i jak do tej pory ani razu nie bylam rozczarowna ani zawiedziona efektami leczenia jak i samym przebiegiem wizyty. Pani Halina wyprowadziła mnie z różnych ciężkich dla mnie schorzeń. Czas wizyty jest maksymalnie wykorzystany i przebiega w miłej atmosferze. Pani Proll odpowiada wyczerpująco na moje często uporczywe pytania. Nigdy nie spotkałam się z popędzaniem czy przykrym pozbywaniem pacjentki co niestety często się obserwuje u innych lekarzy. Miałam też zakładaną wkładkę domaciczną przez Panią Proll co przebiegło szybko i sprawnie. Jestem jej bardzo wdzięczna za tak rzetelną opiekę i gorąco polecam innym kobietom wizytę u tak profesjonalnego specjalisty.

 • P
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Lublin, ul.Chopina 24/20 (MOŻLIWOŚĆ WIZYTY W KAŻDY DZIEŃ PO WCZEŚNIEJSZEJ REJESTRACJI TELEFONICZNEJ)

  Wizyta była bardzo przyjemna pomimo, że przyszłam z trudnym problemem. Pani doktor wszystko wytłumaczyła, przy badaniu bardzo delikatna.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Chełm

  Pani doktor jest wspaniałym lekarzem. Ma niesamowite podejście do pacjenta. Jest profesjonalna, konkretna, wyjaśnia wszystko krok po kroku w przystępny sposób, wyczerpująco udziela wszystkich informacji, jest bardzo dokładna oraz bardzo uprzejma. Pani doktor jest trzecim lekarzem do którego trafiłam z moim problemem i jako jedyna wyjaśniła mi wszystko dokładnie i zaproponowała konkretne leczenie. Jest ona jedynym lekarzem, któremu ufam w 100% w kwestii mojego zdrowia. Polecam gorąco :)

Pytania pacjentów (11)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Pełen zakres usług, również wizyty domowe.
  Możliwość hospitalizacji i leczenia operacyjnego.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia