lek.

Halina Proll

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 40 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Pełen zakres usług, również wizyty domowe.
Możliwość hospitalizacji i leczenia operacyjnego.
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Czy wykonanie testu Beta HcG 9 dni po odbytym stosunku w dni płodne daje wiarygodny wynik? Na badaniu pokazał się rezultat <0,1

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Halina Proll

  Nie daje .

 • Czy test ciążowy płytkowy po dwóch tygodniach od stosunku, wykonany z porannego moczu, daje wiarygodny wynik?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Halina Proll

  Nie nie daje . Daje 2 tygodnie po spodziewanej miesiaczce (jesli nie wystapi)
  Pozdrawiam serdecznie ,
  Halina Proll

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Pełen zakres usług, również wizyty domowe.
  Możliwość hospitalizacji i leczenia operacyjnego.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
87 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • N
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Chełm

  Po dzisiejszej wizycie u pani Haliny jestem bardzo zadowolona! Bardzo miła wizyta, a przedewszystkim pomoc. Jestem wdzięczna pani za wspaniałe podejście do zestresowanej pierwszą wizytą dziewczyny. Jest pani genialna! Natalia. :)

 • N

  Byłam u Pani doktor na swojej pierwszej wizycie u ginekologa, szczerze polecam! Cierpliwie odpowiedziano na moje pytania, w gabinecie panuje naprawdę miła atmosfera, maksymalne poczucie bezpieczeństwa. Pani doktor to osoba o wysokiej kulturze osobistej. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim młodym dziewczynom obawiającym się pierwszego kontaktu z lekarzem ginekologiem.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Lublin, ul.Chopina 24/20 (MOŻLIWOŚĆ WIZYTY W KAŻDY DZIEŃ PO WCZEŚNIEJSZEJ REJESTRACJI TELEFONICZNEJ)Usługa: badania diagnostyczne

  Pani doktor to przemila kobieta i swietny lekarz,odpowie na kazde pytanie,w gabinecie panuje przyjemna atmosfera????

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Lublin, ul.Chopina 24/20 (MOŻLIWOŚĆ WIZYTY W KAŻDY DZIEŃ PO WCZEŚNIEJSZEJ REJESTRACJI TELEFONICZNEJ)

  Bardzo polecam Panią Doktor! Chodzę już 3 rok, przyjeżdżam do niej z Warszawy i nie zamierzam tego zmienić! Przemiła, cierpliwa, wszystko wyjaśnia. Tabletki antykoncepcyjne dobrała do mnie idealnie. Również bardzo wyrozumiała, w sytuacji podbramkowej przyjęła mnie w swoim gabinecie nawet w niedzielę.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa i nie ukrywam, że bardzo się denerwowałam. Pani doktor była bardzo delikatna, wszystko dokładnie mi tłumaczyła. Najpierw oczywiście zrobiła wnikliwy wywiad. Zleciła odpowiednie badania tłumacząc kiedy i jak je wykonać. Z wizyty jestem bardzo zadowolona.

 • A

  Poszłam do Pani doktor po wielu przeczytanych pozytywnych opiniach. I nie zawiodłam się. Miałam problem z powracającymi przez rok, bardzo uciążliwymi stanami infekcyjnymi. Przed wizytą u Pani Haliny trzykrotnie w ciągu roku zmieniałam ginekologów. Miałam wrażenie, że każdy z nich mnie "zbywał" i wcale nie pomógł rozwiązać mojego problemu. Po pierwszej wizycie u Pani Doktor miałam zlecone wszystkie badania potrzebne do ustalenia przyczyny infekcji, otrzymałam odpowiednią dla mnie kurację i cały mój problem zniknął w miesiąc. Cud? Nie cud tylko kompetencja i doskonałe podejście do Pacjentki. Oprócz pomocy z wyleczeniem infekcji Pani doktor jako jedyna zauważyła u mnie nadżerkę, i to nadżerkę która pojawiła się już dużo wcześniej i została zignorowana przez innych lekarzy. Zabieg wymrażania nadżerki przeszedł w miłej atmosferze, bez bólu i dyskomfortu. Polecam Panią Doktor z całego serca. Nie mam zamiaru zmieniać ginekologa. Jest bardzo sympatyczną, kompetentną i delikatną osobą. Pomaga, doradza i przede wszystkim skutecznie leczy. AnetaŻ.

 • Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Lublin, ul.Chopina 24/20 (MOŻLIWOŚĆ WIZYTY W KAŻDY DZIEŃ PO WCZEŚNIEJSZEJ REJESTRACJI TELEFONICZNEJ)

  Bardzo miła, sympatyczna, kompetentna Pani doktor polecam z całego serca. Po pierwszej wizycie duża poprawa a po kolejnej calkowita:-) jestem bardzo zadowolona i do innego lekarza już nie pojde:-) jeszcze raz dziękuję pani Halina Proll pozdrawiam Monika z Holandii

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Lublin, ul.Chopina 24/20 (MOŻLIWOŚĆ WIZYTY W KAŻDY DZIEŃ PO WCZEŚNIEJSZEJ REJESTRACJI TELEFONICZNEJ)Usługa: badania diagnostyczne

  Pani doktor bardzo miła, wszystko dokładnie wyjaśnia. Badania wykonuje delikatnie. Bardzo serdecznie polecam

 • S
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Lublin, ul.Chopina 24/20 (MOŻLIWOŚĆ WIZYTY W KAŻDY DZIEŃ PO WCZEŚNIEJSZEJ REJESTRACJI TELEFONICZNEJ)Usługa: Zwykła wizyta

  Do Pani Doktor wybrałam się z problemami związanymi z brakiem miesiączki i gdyby nie Ona to dalej faszerowałabym się lekami wywołującymi okres przez innych ginekologów. Podczas wizyty padła przypuszczalna diagnoza i po wielu zleconych badaniach diagnoza się sprawdziła. Dzięki temu teraz biorę tabletki, które są odpowiednie dla mnie, czuję się dobrze i mogę leczyć swoje schorzenie.
  W gabinecie panuje luźna atmosfera, można pytać o wszystko bez żadnego skrępowania :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest bardzo sympatyczna; odpowiada na wszystkie pytania; nie ma bariery w rozmowie; badania wykonywane są starannie, a na dodatek tak sprawnie, iż zanim się obejrzałam były już wykonane. Była to moja pierwsza wizyta. Polecam Panią doktor wszystkim, a zwłaszcza osobom, które cenią sobie swobodę i komfort podczas wizyty.