Adresy i cenniki usług

 • Gabinet Lekarski

  Czachowskiego 1
  59-900 Zgorzelec, dolnośląskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • Gabinet Lekarski

  Mieszka I 14 / 16
  59-300 Lubin, dolnośląskie

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3.5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Pani dr Halina Piotrowska jest bardzo dobrym specjalistą, solidnie wykonującym swój zawód - zabieg wykonała profesjonalnie z bardzo dobrym skutkiem. Ponadto ma bardzo dobrze przygotowany personel, który wraz z Panią dr Haliną Piotrowską stanowią wspaniały, profesjonalny zespół.
  Anna Więch

 • Odradzam, pani doktor źle dobrała mi szkło korekcyjne (pomyłka o 0,75 dioptri). Straciłem przez to 500 zł, gdyż musiałem wydać ponownie 120zł na kolejną wizytę u innego okulisty i jeszcze raz wydać pieniążki na szkiełko (350zł plus robocizna 30zł). A stare (nowe) szkiełko dobrane przez panią doktor nadaję się już tylko do wyrzucenia. Bardzo mi smutno z tego powodu. Odradzam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • to prawdziwy fachowiec, to że przyjmuje wiele osób dziennie to nie znaczy że robi to mechanicznie stawia trafione diagnozy i chętnie służy pomocą, polecam z całą odpowiedzialnością

 • ODRADZAM , traktuje pacjentów mechanicznie, rano 20 osób przyjmowanych , na drugi dzień 20 osób po operacji wypisanych! SZOK! Jestem dość nietypowym przypadkiem ,co nie oznacza ,że można mnie w ten sposób traktować, leżałam tydzień przez dwa dni o mnie zapomniano!Jeśli chodzi o jaske , zacme, pewnie jest dobra, jesli chodzi o inne schorzenia nie!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Niestety odradzam po wypisaniu antybiotyku i po kontroli dostałem tylko 2 ulotki nowych kropli do oczu żebym sam sobie wybrał które lepsze - szkoda czasu i pieniedzy

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Witam!
  Może i ta Pani ma trochę "mechaniczne" podejście do pacjenta, ale fachowcem jest wspaniałym. Ona nie jest od głaskania nas po głowie, tylko od postawienia diagnozy.
  Przez rok męczyłam moje dziecko u "okulistów konowałów" - nie mogli przetkac mojemu synkowi kanalików łzowych. Co ja się nasłuchałam? Że zaniedbuję dziecko, że nie podaję mu leków. Jedno oko miał czyszczone 5 razy, drugie 6. Dopiero trafiliśmy do Pani doktor. Nie było to łatwe, ale udało się już za drugim razem. Moje dziecko ma się dobrze, wreszcie skończyłam z bieganiem za moim dzieckiem z wacikami i wycieraniem mu ropu. Polecam tą Panią z czystym sumieniem. Pozdrawiam.

 • Nie wiem Czy opinia tej Pani ma dotyczyć oceny sposobu zachowania,czy też fachowości Przemiłej,sympatycznej Pani Doktor???Nie wiem czy gdyby ta Pani pracowała tak dużo jak Pani doktor,to oceniała by właściwie Dobrych Ludzi!!

Jesteś tym lekarzem?

196

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.