Lek.

Halina Dorska

Pulmonolog, Pediatra

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Witam !!! Polecam panią doktor leczyła moją córkę bardzo dobrze ją zdiagnozowała w porównaniu do innych lekarzy !!

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  3

  Ogólna ocena
  3 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Witam !!! Polecam panią doktor leczyła moją córkę bardzo dobrze ją zdiagnozowała w porównaniu do innych lekarzy !!

  • M

   Moim zdaniem Pani Doktor ze wzgędu na wiek nie powinna już przyjmować małych dzieci,teraz medycyna poszła do przodu,ustnik który nie ma wymiennika to porażka,Pani Doktor gdy nam otworzyła drzwi powiedziała poczekajcie 15 minut bo muszę serial skończyć oglądnąć,byłam tam raz nie polecam.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • R

   Polecam Panią doktor. Jestem astmatykiem i leczyła mnie skutecznie gdy miałem kilka lat (tak mi opowiadali rodzice) i prowadziła mnie przez ostatnie trzy lata (mam 30 lat).

   Pomogła także mojej córce, która jak wszystko na to wskazuje idzie w ślady tatusia. Stawia głownie na wzmocnienie odporności organizmu i to mi się podoba.

   Pani doktor jest już na emeryturze i wydaje mi się, że nie śledzi z zapałem nowinek na rynku medycznym. Zdarzyło się nam, że przepisała do syropu składnik, który jak nas poinformowała pani w aptece nie jest dostępny od kilku lat. Przepisuje teofilinę, która ze względu na bardzo dużą ilość objawów ubocznych nie jest już raczej wykorzystywana w leczeniu astmy.

   Pikflometr który ma u siebie w gabinecie i którym diagnozuje pacjentów nie ma wymiennego ustnika i każe do niego dmuchać...

   Proponowała kupić bardzo drogie specyfiki firmy 4life, które moim zdaniem nie działają (skusiłem się). Generalnie odniosłem wrażenie, że pomimo drogiej wizyty chce jeszcze "dorobić" sobie wypisywaniem leków pewnych firm...

   Generalnie skuteczny lekarz i pewnie nadal byłbym pod opieka pani doktor, gdyby nie fakt iż moja firma zasponsorowała mi darmową opiekę medyczną.