lek.

Halina Czudijowicz

verifiedCreated with Sketch.

Diabetolog, Internista

24 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
241 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, specjalista chorób wewnętrznych i diabetologii. Zajmuje się określeniem typów cukrzycy, diagnostyką i leczeniem (lekami doustnymi,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
24 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia RodzinnaUsługa: Insulinooporność, podwyższony poziom lipazy i amylazy

  To była moja pierwsza wizyta u Pani dr Haliny Czudijowicz. Pani dr po przeanalizowaniu moich wyników w sposób rzeczowy i zrozumiały wyjaśniła w czym tkwi problem. Jesteśmy umówione na dalsze konsultacje i dalszą diagnozę ale wiem, że jestem pod opieką dobrego fachowca, który w sposób bardzo sympatyczny acz fachowy podejmuje decyzje co do dalszego toku leczenia. Dziękuję i polecam serdecznie wizytę u Pani doktor. A. T.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Zakład Opieki Zdrowotnej "Juvit"Usługa: pierwsza wizyta

  Pani Doktor jest bardzo sympatyczna osoba i bardzo dobrym specjalistą. Na wizycie wszystko jasno powiedziała jak postępować dalej, i odpowiedziała na wszystkie pytania. Polecam!

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia RodzinnaUsługa: Wizyta kontrolna

  Kompetentny lekarz, mający cudowne podejście do pacjentów. Bardzo dobry specjalista w swoim zawodzie, ogromnie zaangażowana w swoją pracę, przy tym bardzo sympatyczna i serdeczna.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Rodzinna

  Bardzo sympatyczna Pani doktor, bardzo dobre podejście do pacjenta, wszystko dokładnie wyjaśnia i tłumaczy. Lekarz godny polecenia. Poświęca pacjentowi dużo czasu. Odpowiada na wszystkie pytania i doradza. Bardzo dokładnie analizuje wszystkie wyniki oraz bez problemu kieruje na kolejne niezbędne badania. Wizyta odbyła się bez żadnych opóźnień. Po odbytej wizycie wychodzi się z dużo lepszym nastawieniem. Zdecydowanie polecam wizyty u Pani doktor.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest bardzo miła i kompetentna. W przystępny sposób wyjaśnia problemy zdrowotne. Z czystym sumieniem mogę ją polecić innym pacjentom

 • K
  Lokalizacja: Zakład Opieki Zdrowotnej "Juvit"Usługa: każda " wizyta pompowa"

  Pani Doktor jest niezwykle ciepłą, kompetentną i zaangażowaną osobą. Wizyta przebiegają w przyjemnej atmosferze. Pani Doktor wszystko cierpliwie i dokładnie tłumaczy. Polecam.

 • C
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia RodzinnaUsługa: cukrzyca typu 1

  Do pani doktor trafiłam z bardzo rozregulowaną cukrzycą typu 1 i bardzo złym samopoczuciem,nigdy żaden lekarz a choruje juz 17 lat nie poświęcił mi tyle czasu.Pani doktor ma bardzo dużą wiedzę ,cierpliwie wszystko tłumaczy jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem o wielkim sercu.Dobro pacjenta to cel pani doktor.Juz po pierwszej wizycie ,stosując się do zaleceń czuje się lepiej i wiem więcej na temat mojego leczenia ,wiem co robiłam źle i co mam robić aby było lepiej .Czuje się spokojna bo jestem pod wspaniałą opieką pani doktor .Polecam wszystkim wizyty u Pani doktor

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Lekarz z prawdziwego zdarzenia , w pełnym tego słowa znaczeniu!
  Osoba pełna ciepła, zaangażowana, chcąca naprawdę pomóc:) Gorąco, z całego serca polecam .

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia RodzinnaUsługa: pierwsza wizyta

  Pani Doktor sympatyczna, dokładna, poświęca dużo czasu pacjentowi na wszystkie pytania odpowiada wyczerpująco.
  Polecam wizytę u Pani doktor.

 • Przesympatyczna i ciepła pani doktor ,odpowiada na wszystkie pytania .Rzeczywiście wychodząc od niej z gabinetu jest człowiek podbudowany ,ja mam haszimoto .Dziękuje pani doktor i pozdrawiam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, specjalista chorób wewnętrznych i diabetologii. Zajmuje się określeniem typów cukrzycy, diagnostyką i leczeniem (lekami doustnymi, w tym lekami inkretynowymi, pochodnymi flozyny; intensywną insulinoterapią za pomocą penów i osobistej pompy insulinowej). Przeprowadzam szkolenia z zakresu diety cukrzycowej, samokontroli glikemii, profilaktyki powikłań cukrzycy. Sczytuje dane z pomp insulinowych (Medtronic, Accu-Chek). Zakładam sensory FreeStyle Libre do monitorowania glikemii oraz sczytuje dane z czytników glikemii.

  Doświadczenie zawodowe:
  2002-2003 r. - Samodzielny Publiczny Wojewódzki Zakład Gruźlicy i Chorób Płuc Szczecin, Oddział Chorób Płuc .
  2003-2009 r. - Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony Szczecin, Oddział Kardiologiczno-Tarczycowy
  od 2009 r. - Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 1 Police,
  Klinika Diabetologii i Chorób Wewnętrznych PUM

Specjalizacje

 • Diabetologia
 • Choroby wewnętrzne

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl