lek. wet.

Grzegorz Zalewski

Weterynarz

81 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza
37 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Zwierzaki pomagają nam być lepszymi ludźmi, a my możemy sprawić, by żyło im się lepiej! Jestem lekarzem przede wszystkim z pasji i zamiłowania, a dopiero potem z wykształcenia. O każdego… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
81 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Weterynaryjne G. Zalewski

  Umówiłam się z moim psiakiem na wizytę kierując się bardzo pozytywnymi opiniami i muszę przyznać, że nie zawiodłam się. Problemem był znaczny niedosłuch psa, który leczyłam u innego weterynarza, ale obawiałam się, że postępowanie jest niewystarczające i problem może pozostać. Pan Doktor zajął się Rysiem bardzo profesjonalnie, pobrał wymazy z uszu, wyczyścił uszy, oglądnął wziernikiem i wydał zalecenia do momentu otrzymania wyniku badania. Przy okazji zbadał całego psiaka, zauważył postępujące zaniki mięśniowe i zaproponował leczenie poprawiające przewodnictwo nerwowe, by zwolnić postęp choroby. Zwrócił też uwagę na guzy podskórne, z których szczególnie jeden może inną etiologię od pozostałych. To była pierwsza wizyta, ale myślę, że Rysiu jest w bardzo dobrych rękach :)

 • Lokalizacja: Centrum Weterynaryjne G. ZalewskiUsługa: leczenie psa po operacji dokonanej w innym miejscu i opinii innego weterynarza, że piesek jest do uśpienia

  Polecam wszystkim Pana doktora Zalewskiego, pomimo silnych emocji, które mną targały potrafił mnie uspokoić nic nie obiecując przy okazji spokojnie przeprowadzając analizę sytuacji "pacjenta" (pieska). Panu doktorowi udało się doprowadzić do poprawy jakości życia pieska, po operacji wymiany przełyku na sztuczny. Zostałem poinstruowany jak należy podawać wopdę i karmić pieska, aby wszystko docierało do żołądka itd...

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Tak więc usłyszałam,że ten weterynarz ma niezwykłe podejście do swoich pacjentów.Postanowiliśmy umówić wizytę .Odbyła się punktualnie,lekarz z wielką uwagą zbadał Sonię , postawił diagnozę i dobrał terapię i chętnie udzielił nam kilku bardzo cennych porad.Niestety potrzebny był zastrzyk(pomyślałam,że znów będą skowyczenia ,jazgot ,wyrywanie się i ''trzęsawka''-kolejny horror),ale nic takiego się nie stało.Pan doktor Zalewski tak daje zastrzyki ,że sunia nawet nie zareagowała-cisza,spokój!Dzisiaj jesteśmy pod stałą kontrolą,a pies czuje się znacznie lepiej. Chociaż do kliniki mamy dość daleko,to nie wyobrażamy sobie innej opieki weterynaryjnej dla naszego pupila.Jeśli ktoś szuka lekarza oddanego swojej pracy,kochającego zwierzaki(jak się przekonaliśmy z wzajemnością) i posiadającego rzadko spotykaną w zawodzie intuicję popartą szeroką wiedzą ,doświadczeniem,profesjonalizmem i talentem,to z całym przekonaniem namawiam niech skorzysta z dobrodziejstwa w osobie doktora Zalewskiego, którego trafnie ktoś nazwał doktorem Dolitte.

 • B
  Lokalizacja: Centrum Weterynaryjne G. ZalewskiUsługa: leczenie chorób wewnętrznych zwierząt

  Jesteśmy Panu doktorowi Zalewskiemu bardzo wdzięczni za uratowanie naszego pupila. Trafiliśmy do doktora jakiś czas temu gdy inni specjaliści uznali Maxa za przypadek beznadziejny, Pan doktor Zalewski przywrócił nam wiarę, po szczegółowych badaniach postawił diagnozę i uratował życie Maxiowi. Od tego czasu jesteśmy stałymi pacjentami dr Zalewskiego, który jest świetnym specjalistą służącym radą i pomocą o każdej porze dnia i nocy. Miesiąc temu Maxiu przeszedł operację usunięcia śledziony wraz z dużym guzem oczywiście operował dr Zalewski. Dzięki ogromnej wiedzy i profesjonalizmowi Pana doktora Maxiu, mimo że ma już 11 lat, dobrze zniósł operację i wyszedł z kliniki na własnych nogach. Szybko wrócił do formy i jest znowu wesoły i pełen życia jak dawniej. Doktor Zalewski to świetny, profesjonalny lekarz z powołania i ciepły, wspaniały człowiek. jesteśmy w stałym kontakcie w Panem Doktorem i nie wyobrażam sobie, żeby ktoś inny niż doktor Zalewski miałby dbać o zdrowie naszego pupila.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Weterynaryjne G. Zalewski

  U doktora Zalewskiego pojawiliśmy się po raz pierwszy kilka lat temu, kiedy nasz golden zaczął mieć problemy z chodzeniem, a inni weterynarze rozkładali ręce. I tak już zostaliśmy :) Mimo słusznego już wieku (14 lat) psiak jest w dobrej kondycji - także dzięki leczeniu zaleconemu przez dra Zalewskiego. Dwa lata temu u naszego psa został wykryty guz na tarczycy. Dr Zalewski podjął się wtedy trudnej operacji, która zakończyła się sukcesem, mimo tego, że umiejscowienie guza, wiek psa oraz jego problemy z sercem na pewno nie zwiększały szans na powodzenie. Także po zabiegu pozostał pod stałą, fachową opieką pana doktora. U dra Zalewskiego leczymy także naszą kotkę z problemami nerkowymi. Dzięki zastosowanej terapii udało się znacząco polepszyć jej wyniki oraz samopoczucie. Nie bez znaczenia jest również podejście dra Zalewskiego do pacjentów - widać, że naprawdę kocha zwierzęta i zależy mu na ich zdrowiu. Nasze zwierzaki na każdą wizytę przychodzą bez stresu. Natomiast opiekunowie zawsze mogą liczyć na obszerne wyjaśnienia dotyczące stanu zdrowia pupila oraz wsparcie w czasem trudnych decyzjach dotyczących ich podopiecznych.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Weterynaryjne G. ZalewskiUsługa: badania internistyczne zwierząt

  Pan Doktor Zalewski to miły,empatyczny i otwarty na właścicieli zwierząt człowiek o dużej cierpliwości i wyrozumiałości . Ma dobry kontakt z "pacjentem" , w naszym przypadku psim.Choć trafiliśmy do Pana Doktora kierując się tylko opiniami z internetu,to ufamy Mu na tyle,że zdecydowaliśmy się na zabieg u naszego pupila.Nadmienić należy,że wykonuje tylko badania potrzebne, świadomie nie podnosząc kosztów wizyty.Choć nie jest to najważniejsze to na pewno wpływa na pozytywną ocenę Pana Doktora oraz całego gabinetu.Polecamy w imieniu naszego Nerusia i własnym.

 • L
  Lokalizacja: Centrum Weterynaryjne G. ZalewskiUsługa: Kontrola przed wyjazdem

  Chodziłam do Pana Zalweskiego z moim pieskiem od paru miesięcy i byłam bardzo zadowolona z wizyt, aż do ostatniego razu, gdy poprosiłam go o sprawdzenie zębów pieska. Lekarz bez rękawiczek ochronnych próbował na siłę otworzyć pysk pieska. Przewidując, pies ugryzł go w palec do krwi. Wówczas Pan Zalewski bez jakiegokolwiek opanowania zaczął mocno ściskać psa za szyję. Miałam wrażenie, że pies się dusi. Gdy puścił psa, wyszedł z pokoju bez słowa, a gdy wrócił musieliśmy z moim chłopakiem wysłuchwiać pretensji typu: ,,Ma Pani niewychowanego psa", ,,Potrzebuję rąk do pracy a nie do leczenia", ,,Mam nadzieję że pies nie ma jakiegoś choróbska". Od początku chodziłam na wizyty kontrolne do Pana Zalewskiego i byłam bardzo zawiedziona i przerażona zachowaniem i brakiem profesjonalizmu i opanowania ze strony weterynarza.
  Nie jestem żadną konkurencją ani złośliwą osobą, wręcz przeciwnie, jestem miłośniczką zwierząt i nie przejdę obok takiego zachowania obojętnie.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kompetentny lekarz, odpowiada na wszystkie pytania, nie spieszy się. Jest bardzo sympatyczny. Szczerze polecam, wizyta u Pana Grzegorza to przyjemność,nawet pies- pacjent wyglądał na zadowolonego.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr zalewski został mi polecony przez znajomą, która od lat prowadzi hotel dla psów. Chociaż to była pierwsza wizyta i początek diagnostyki dr. Zalewski okazał się być wnikliwym i rozważnym lekarzem. Zlecił szereg badań od których uzależnił ew. dalsze kroki. Widać, że nie działa pospiesznie i pochopnie. Mam nadzieję, że wyleczy mojego psa, choć objawy choroby i wyniki dotychczasowych badań są dalece niejednoznaczne.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Weterynaryjne G. ZalewskiUsługa: badania internistyczne zwierząt

  Moja pierwsza wizyta i bardzo pozytywne wrazenie. Duzo czasu poswieca na badanie, odpowiada na wszystkie pytania, bardzo empatyczy. Piesek narazie na poczatku leczenia, ale wierze ze Pan Doktor pomoze mojej suni.

Pytania pacjentów (60)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zwierzaki pomagają nam być lepszymi ludźmi, a my możemy sprawić, by żyło im się lepiej! Jestem lekarzem przede wszystkim z pasji i zamiłowania, a dopiero potem z wykształcenia. O każdego zwierzaka walczę do końca i nigdy się nie poddaję!

  Posiadam ponad 30 - letni staż w pracy ze zwierzętami, a więc ogromne doświadczenie. Każdy zwierzak to dla mnie nie "kolejny przypadek", ale życie, które trzeba ratować.

  Zapraszam serdecznie do Centrum Weterynaryjnego G. Zalewski!:)

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Chirurgia stomatologiczna
 • Chirurgia onkologiczna
 • Chirurgia naczyniowa
więcej

Ukończone szkoły

 • Akademia Rolnicza we Wrocławiu Wydział Medycyny Weterynaryjnej

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski
 • polski

Choroby

więcej