lek. dent.

Grzegorz Sanocki

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Ortodonta

59 opinii +dodaj

Ortodoncja to moja pasja! Dr Grzegorz Sanocki ukończył Wydział Stomatologii Akademii Medycznej w Poznaniu w 2001 roku. Ortodoncja zawsze mnie pasjonowała w związku z czym ciągle szukam… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
59 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Sanocki Clinic Ortodonta GorzówUsługa: leczenie ortodontyczne

  Polecam wszystkim leczenie u Pana Grzegorza Sanockiego. Cały personel w gabinecie cudowny, a wizyty w pełni profesjonalne. Efekt po zdjęciu aparatu ortodontycznego u córki niesamowity. Jesteśmy bardzo zadowolone z efektu. Dodatkowym atutem są przejrzyste koszty leczenia ( od początku wiadomo ile będzie kosztowało leczenie)

 • Lokalizacja: Sanocki Clinic Ortodonta GorzówUsługa: krzywy zgryz

  Jestem bardzo zadowolony.Pan dr Sanocki jest mądrym ,dowcipnym i bardzo sympatycznym człowiekiem. Dzięki niemu mam teraz piękny uśmiech.Personel medyczny rewelacja .
  Po 2 latach efekt niesamowity ,warto było czekać. Bardzo dziękuję .Serdecznie polecam dr.Sanockiego .;)))

 • P
  Lokalizacja: Sanocki Clinic Ortodonta GorzówUsługa: aparaty na zęby

  Bardzo polecam Pana Doktora! Jest to wspaniały człowiek , ktory w 1,5roku wyprostował mi moje ząbki:) dzięki nowym,prostym zębom stałam się odważną dziewczyną, chętnie się uśmiecham :) polecam serdecznie także asystentki które tam pracują,również miłe i sympatyczne. Najlepszy ortodonta!!!

 • N

  Moja przygoda z Orthostca zaczęła się w marcu 2016r. Mimo iż minęły prawie dwa lata, dziś jestem szczęśliwą posiadaczką przepięknego uśmiechu i to wszystko za sprawą Doktora Grzegorza Sanockiego, jednak nie była bym sprawiedliwa gdybym nie wspomniała o przesympatycznych Paniach pokazujących zainteresowanie oraz czuwających, aby pacjent od momentu przekroczenia progu, aż po wyjście czuł się otoczony opieką ! Nie żałuję ani jednej wylanej łzy... bo nie oszukujmy się, nie jest to leczenie bezbolesne,ale jeśli jeszcze raz miała bym się podjąć procesu prostowania zgryzu to tylko i wyłącznie u Pana Grzegorza i Jego zgranego zespołu... Pełen profesjonalizm połączony z poczuciem humoru i ogromem wiedzy to w zupełności wystarczy aby polubić fotel dentystyczny :)

 • Lokalizacja: Sanocki Clinic Ortodonta Gorzów

  Dr. Sanocki to cudotwórca!
  Miałam bardzo poważną wadę, której żaden lekarz, u którego byłam, nie chciał podjąć się leczenia. Kierowano mnie do Szczecina na zabieg chirurgiczny. Zrezygnowałam.
  Kilka lat później udałam się do gabinetu Orthostica, aby ponownie skonsultować swój przypadek. Mimo moich obaw, dr. Sanocki stwierdził, że spróbuje zlikwidować wadę jedynie aparatem ortodontycznym. Na założenie przyszłam rok temu we wrześniu i przez kolejne miesiące wykonywałam wszystkie polecenia lekarza.
  Ku naszemu zdziwieniu, wada zmniejszała się bardzo szybko, a postępy widzieliśmy z każdą wizytą. Mimo mojej początkowej niechęci, zaczynałam się przekonywać, że jednak warto było i dziś nie żałuję.
  Po roku i trzech miesiącach aparat został ściągnięty. Dzięki dr. Sanockiemu teraz już nie muszę wstydzić się swojego uśmiechu. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu leczenia oraz zachwycona z efektów końcowych.

 • D
  Lokalizacja: Sanocki Clinic Ortodonta GorzówUsługa: korekta kształtu zębów

  Polecam Dr. Grzegorza! Fachowo i profesjonalnie podchodzi do problemów. Bardzo sympatyczny z dużym poczuciem humoru. Personel bardzo miły,dobry kontakt z pacjentem . Mój uśmiech jest piękny i jestem bardzo zadowolona. Warto pokonać 300km. Bardzo,bardzo,bardzo polecam!

 • A
  Lokalizacja: Sanocki Clinic Ortodonta Gorzów

  Dr Sanocki to świetny specjalista. Leczenie ortodontyczne trwało dosyć krótko (1 rok 2 miesiące). Efekt przeszedł moje oczekiwania. Jestem bardzo zadowolona ze swojego nowego uśmiechu.

 • R
  Lokalizacja: Sanocki Clinic Ortodonta GorzówUsługa: krzywy zgryz

  Jestem bardzo zadowolony z usług Doktora Sanockiego. Profesjonalizm i indywidualne podejście do Pacjenta! Mistrz w swoim fachu.Najlepszy ortodonta na świecie.Super obsługa, fantastyczne efekty, Serdecznie polecam!
  Pozdrawiam :)

 • O
  Lokalizacja: Sanocki Clinic Ortodonta GorzówUsługa: leczenie wady zgryzu

  Pan doktor jest prawdziwym profesjonalistą w swojej dziedzinie. Świetne podejście do pacjenta, w gabinecie zawsze panuje miła, przyjazna atmosfera. Byłam pacjentką doktora Sanockiego przez ponad 2 lata, obecnie zakończyliśmy leczenie. Efekt - mimo bardzo poważnej wady przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Polecam!

 • P
  Lokalizacja: Sanocki Clinic Ortodonta Gorzów

  Wszystkim polecam leczenie ortodontyczne u Dr Sanockiego!
  Osoby, które zastanawiają się nad leczeniem lub mają wadę zgryzu zachęcam do konsultacji z Dr Sanockim. Podchodzi on do nich bardzo profesjonalnie, tak jak do całego procesu leczenia. Czas i efekt noszenia aparatu przeszedł moje najbardziej pozytywne oczekiwania i mogę śmiało powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony! Dodatkowo w gabinecie Pana Doktora zawsze panuje świetna atmosfera, dlatego każdemu kto się zastanawia - Polecam!

Pytania pacjentów (9)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ortodoncja to moja pasja! Dr Grzegorz Sanocki ukończył Wydział Stomatologii Akademii Medycznej w Poznaniu w 2001 roku. Ortodoncja zawsze mnie pasjonowała w związku z czym ciągle szukam możliwości rozwoju w tym kierunku. W tym celu w 2005 roku wyjechał do Wielkiej Brytanii gdzie z czasem zostałem zastępcą głównego ortodonty w klinice ortodontycznej Orthoworld w Colchester. Po roku pracy w klinice dostałem się na studia ortodontyczne w Warwick University, które ukończyłem z najlepszym wynikiem na roku zdając egzamin państwowy i zdobywając prestiżowy tytuł Master of Science in Orthodontics. Obecnie jestem asystentem nauczania klinicznego w Warwick University gdzie oceniam prace studentów ortodoncji.
  Podczas pracy w Anglii miałem możliwość zdobycia ogromnego doświadczenia w zakresie aparatów stałych różnego typu ze szczególnym uwzględnieniem systemów samoligaturujących (Damon, In-ovation, Clarity SL) oraz aparatów językowych (Incognito). Jako jeden z niewielu Polaków posiadam certyfikat systemu Invisalign - leczenia wad zgryzu przy pomocy przezroczystych nakładek.
  Od 2009 roku prowadzę gabinet ortodontyczny "Orthostica" w Gorzowie Wielkopolskim.
  Pragnąc dostarczać Państwu nowoczesną i specjalistyczną opiekę dokształcam się na licznych kursach i sympozjach za granicą, a moje doświadczenie, międzynarodowe kontakty i wyposażenie gabinetu w najnowszy sprzęt pozwalają na świadczenie usług na najwyższym światowym poziomie w Gorzów. Ortodonta Gorzów - dentysta Gorzów - stomatolog Gorzów
  Gabinet ortodontyczny Orthostica Grzegorz Sanocki zajmuję się leczeniem wad zgryzu dzieci i dorosłych przy użyciu aparatów stałych, aparatów stałych estetycznych oraz aparatów ruchomych.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna
 • Ortodoncja

Edukacja

 • Akademia Medyczna Poznań
 • Warwick University Medical School
 • I LO Gorzów Wlkp.

Publikacje

 • Wykładowca leczenia wad zgryzu systemem ortodontycznym Damon
 • Moderator Damon Study Clubs
 • Asystent nauczania klinicznego na Warwick University
 • Zarządzanie recesją dziąsła w leczeniu ortodontycznym. Forum Ortod 2017, nr 3, 190-211
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • Najwyższa ocena pracy Msc in Orthodontics na Warwick University

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski

Staże

 • Klinika Ortodontyczna Orthoworld Colchester 2005-2007
 • Clacton Implant and Dental Centre 2007-2009

Certyfikaty

Zdjęcia