lek. dent.

Grzegorz Paradowski

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

24 opinie +dodaj

Absolwent Wydziału Lekarskiego Oddział Stomatologii Akademii Medycznej w Lublinie. Współwłaściciel Klinik stomatologicznych Centrum Stomatologii i Implantologii ALDENT S.C. Należy do… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
24 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Centrum Stomatologii Kompleksowej i Implantologii ALDENT S.C.Usługa: konsultacja chirurgiczna

  Lekarz konkretny, miły, dokładnie wszystko wyjaśnił. Szybko zajął się problemem, śmiało można powiedzieć lekarz z powołania, Polecam !

 • M
  Lokalizacja: Centrum Stomatologii Kompleksowej i Implantologii ALDENT S.C.

  Usuwałem u Pana ząb i bardzo polecam, mimo wielkiego stresu lekarz był delikatny i cały zabieg okazał się bardzo komfortowy. Został mi do leczenia jeszcze jeden ząb, więc na pewno wrócę.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Usunięcie ósemki dolnej

  Witam , z czystym sumieniem polecam Pana Grzegorza . Miałam dzis wyrywana ósemkę dolna , mimo Mojej paniki lekarz panował nad sytuacja i starał sie byc delikatny . Obsługa rownież bardzo miła . Za tydzień na ściągnięcie szfow , mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze ok . Pozdrawiam i dziekuje

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Godny polecenia specjalista. Zna się na tym co robi. Wizyta bezbolesna , bez krwi przy wycinaniu części dziąsła. Polecam

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Stomatologii Kompleksowej i Implantologii ALDENT S.C.

  Jestem pod wielkim wrażeniem Pana Doktora i całego zespołu ALDENT na al. Kraśnickich. Jestem strasznym "bojuchem" jeśli chodzi o stomatologów. Byłam sztywna ze strachu. Na początku zajęła się mną Pani stomatolog. Zapytała z czym przychodzę. Zdjęcie ułamanego zęba i jego korzeni zostało wykonane błyskawicznie, potem w pokoju obok Pani doktor z Panem doktorem przeprowadzili konsultację dotyczącą metody leczenia i poinformowali mnie o sposobie wykonania i całkowitym koszcie zabiegu. Zabieg wykonywał już sam Pan doktor z asystentką. Wszystko tłumaczył podczas trwania zabiegu. Nie czułam bólu nic a nic,w odpowiednim momencie mnie znieczulił, informował, co w danej chwili mogę poczuć. Jednak ja nie czułam NIC :). Jestem pod wrażeniem fachowości, gorąco polecam Pana doktora. Szczególnie jeśli się ktoś boi ;)

 • Z bolącymi ósemkami męczyłam się od miesięcy. Ale jakoś strach przed dentystą był silniejszy :) Koleżanka poleciła mi Pana Doktora. Zdecydowałam się na wizytę i nie żałuję. Szybko i skutecznie rozwiązał moje problemy :) Do tego w tak miłej atmosferze, że nawet nie zauważyłam kiedy były wykonywane posczególne czynności. Polecam, skuteczny i dobry dentysta. Pozdrawiam i dziękuję raz jeszcze.

 • Cała moja rodzina leczy się w klinice Aldent. Ja akurat u dr. Paradowskiego. Rwał mi ósemki - dwie. Bezboleśnie, bezproblemowo. Po rwaniu też ok - wszystko ładnie i szybko sięzagoiło. Poza tym bardzo fajny i sympatyczny człowiek. A to też ważne przy wyborze dobrego dentysty ;) Ja polecam.

 • P

  U doktora Paradowskiego usuwałem moje ósemki. Wszystkie 4. Każdorazowo wszystko przebiegało wzorowo i modelowo - szybko, skutecznie, bez bólu i nerwów. Widać, że specjalista z powołania, bo oprócz fachowej obsługi mogłem liczyć na sporą dawkę humoru przy okazji tak mało komfortowego zabiegu. Polecam serdecznie.

 • Tylko takich stomatologów pozostaje sobie życzyć :) Usuwałem złamany ząb. Wszystko szybko, sprawnie i skutecznie. Leczenie przebiegło bez problemów i komplikacji. Wystarczyło trzymać się wytycznych Pana Doktora. Polecam - specjalista w swoim fachu.

 • Świetny chirurg szczękowy. Po problemach z ósemkami nie ma śladu :) O Panu Doktorze mogę wyrazić się w samych supelatywach. Kompetentny, specjalista w swojej dziedzinie, do tego miły i sypatyczny. Polecam.

Pytania pacjentów (4)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Wydziału Lekarskiego Oddział Stomatologii Akademii Medycznej w Lublinie. Współwłaściciel Klinik stomatologicznych Centrum Stomatologii i Implantologii ALDENT S.C. Należy do Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI), International Congress of Oral Implantologists (ICOI) oraz Deutsche Gesellschaft fur Orale Implantologie (DGOI).Od początku swojej praktyki pasjonuje się chirurgią stomatologiczną i implantologią.
  Obszar działalności leczniczej obejmuje:
  - estetyczna protetyka i implantoprotetyka,
  - chirurgia stomatologiczna ( ekstrakcje zębów, ekstrakcje zębów zatrzymanych, skomplikowane ekstrakcje zębów mądrości, resekcje korzeni, usuwanie torbieli, sterowana regeneracja tkanek miękkich i kości),
  - medycyna estetyczna (osocze bogatopłytkowe, kwas hialuronowy, modelowanie konturu dziąseł)
  - leczenie wspomagające ortodoncję ( odsłonięcie zębów zatrzymanych, oraz przyczepów wędzidełek warg i języka)


  ZAINTERESOWANIA:
  W wolnych chwilach uprawia jogging i gra w koszykówkę.
  Słucha muzyki alternatywnej.
  Pasjonują go sporty motorowe.

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie / Oddział Stomatologii (Lublin, 2001)

Publikacje

 • "Implanty-twoje trzecie zęby"- Magazyn Lubelski Lajf- #2017/1/43

Nagrody i wyróżnienia

 • Certyfikat "Gwarancja Najwyższej Jakości" potwierdzający wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością.
 • Certyfikat IBK "Lekarz Godny Zaufania" Wyróżnienie Konsumentów

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki