Lek.

Grzegorz Pachnowski

Chirurg

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • P

  Polecam!!!!!!!!!!!!!!! Badanie wykonano o 4 nad ranem akurat gdy kończyłam pracę. Żadna inna przychodnia się na to nie godziła - a na 1-ego Maja pełen profesjonalizm i dostosowanie do klienta. Polecam !!!!!

 • Szukasz chirurga? Pacjenci polecają:

  Lech Polis
  Lech Polis
  Neurochirurg, Chirurg
  Zachodnia 6, Łęczyca
  Z wizyty u prof. Lecha Polisa wyszedłem prawie wzruszony. Dowiedziałem się wszystkiego na temat mojego chorego… więcej

  Emeryk Samolewicz
  Emeryk Samolewicz
  Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy
  29 Listopada 37, Kutno
  Polecam! konkretnie i spokojnie pan doktor wytlumaczy wszystko o co zapytamy. Wyszlismy z gabinetu bardzo zadowoleni… więcej

  Piotr Hogendorf
  Piotr Hogendorf
  Chirurg, Transplantolog
  Szpitalna 46, Kutno
  Fachowiec pod każdym względem. Zabieg sie udał. Zawsze miły i bardzo troskliwy. Nie trzeba chodzić do Pana doktora… więcej

  Rafał Drozda
  Rafał Drozda
  Chirurg, Proktolog, Gastrolog
  Przyszłość 4, Poddębice
  Lekarz z powołania. Bardzo komunikatywny oraz wnikliwie podchodzący do każdego przypadku. Można odnieść wrażenie,… więcej

  Miłosz Dobrogowski
  Miłosz Dobrogowski
  Chirurg
  Dąbrowskiego 6/8, Zgierz
  Dr Dobrogowski przeprowadzał u mnie zabieg usunięcia tarczycy 14-11-2016 . Jestem wprost zachwycona, że praktycznie… więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • P

   Polecam!!!!!!!!!!!!!!! Badanie wykonano o 4 nad ranem akurat gdy kończyłam pracę. Żadna inna przychodnia się na to nie godziła - a na 1-ego Maja pełen profesjonalizm i dostosowanie do klienta. Polecam !!!!!

  • P

   Polecam wszystkim, którzy muszą wykonać badanie EEG we śnie, można umówić się na konkretną godzinę nawet w nocy co dla dziecka jest najbardziej komfortowe. Przy odbiorze wyniku można skonsultować się z lekarzem neurologiem, który omówi wynik badania.

  • O

   .witam wszystkich,polecam bardzo neurologa pracującego w przychodni przy ul,1-gp maja w Łodzi:)
   Niesamowity profesjonalizm,nie ma tu łapania klienta za wszelką cenę,badanie miałam wykonane o godzinie 22,we śnie,więc naprawdę wszystko dostosowane do potrzeb pacjenta,polecam bez żadnego wahania,wdzięczna pacjentka.

  • E

   Bardzo dobry lekarz, odznaczający się dużym profesjonalizmem i wysoką kulturą.

  • P

   Świetny lekarz, bardzo kompetentny i oddany pacjentom. W naszym przypadku bardzo skuteczny. Polecam wszystkim, którzy szukają dobrego specjalisty.

  • K

   Witam.Jak największy pozytyw! Już przy umawianiu wizyty termin dostosowano tak by to mi odpowiadało.Na badanie EEG pojechałam z dzieckiem (niełatwym w kontaktach z lekarzami) a tu sympatyczny personel a pan doktor naprawdę bardzo miły mała nawet raz nie zapłakała.Tłumaczył jej oraz mi badanie wiedziałam co robi i wynik badania został mi dokładnie opisany (nie tak jak u innych lekarzy,że dostałam wynik na kartce i domyślaj się człowieku o co chodzi.)Tutaj czarno na białym wytłumaczył mi że wszystko jest ok.Polecam go wszystkim moim znajomym i rodzinie.
   Nie szukam już innego gabinetu ten jest na 6

  • P

   Polecam wszystkim, którzy muszą szybko i tanio wykonać badanie eeg głowy u dzieci. W tej placówce można rówież skorzystać z konsultacji neurologa.

  • M

   Byłam w ubiegłym tygodniu na badaniu eeg w placówce przy ul.1-go Maja w Łodzi,jestem naprawdę mile zaskoczona podejściem do pacjenta,zaznaczam,że jestem dość dociekliwą osobą,pan doktor był wobec mnie bardzo miły,rzeczowo opisał badanie które mi wykonał,nie spieszył się co często się zdarza.Bardzo miła czysta placówka medyczna,w której wykonałam badanie,miły personel,począwszy od pierwszego kontaktu telefonicznego.Szczerze polecam,oby więcej takich gabinetów i takich lekarzy w naszym mieście,

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG