Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne AstiMedUsługa: USG piersi

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty,dr Nowicki zrobił ze swojej strony więcej niż musiał. Udzielił dodatkowych informacji na temat mojej przypadłości, polecam tego lekarza!

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne AstiMedUsługa: USG doppler tętnic szyjnych i kręgowych

  Fantastyczny lekarz z naprawde obszerna wiedza. Dowiadczony, komunikatywny, precyzyjny, przyjazny, w dodatku z poczuciem humoru.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne AstiMedUsługa: USG jamy brzusznej

  Cudowny lekarz, badanie przeprowadził bardzo wnikliwie i dokładnie. Wszystko wyjaśnił, do tego super poczucie humoru, dzięki czemu wizyta przebiegła w przemiłej atmosferze. Bardzo polecam !!!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne AstiMedUsługa: USG tarczycy, USG piersi

  Dobry fachowiec, kompetentny, wszystko wytłumaczył, spokojny, powiedział na czym należy się skupić i w którym kierunku pójść. Polecam

 • B
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Nasze ZdrowieUsługa: USG doppler

  Wspaniały radiolog to mało powiedziane,wspaniały diagnostyk to mało powiedziane,to wspaniały człowiek który nie ma przed sobą przedmiotu pracy tylko człowieka.Potrafi słuchać pacjenta,jest serdeczny i cierpliwy.Zagłębia się w każdy problem zgłaszany przez pacjęta.Dziękuję że są jeszcze tacy ludzie.Dziękuję za wizytę i polecam wszystkim.

 • D

  Pan Doktor sprawia wrażenie, że zna się na swoim fachu. Dogłębnie zajął się moim problemem, a badanie usg wykonał z kilku perspektyw dla całkowitej pewności. Odpowiadał przy tym na wszystkie pytania, wyjaśnił wątpliwości i dał własne zalecenia odnośnie ćwiczeń, czego raczej nie spotyka się podczas wizyt usg (zazwyczaj lekarz odsyła do osoby, która zleciła badanie bez tłumaczenia czegokolwiek). Pan Doktor jest też przy tym bardzo ludzki i potrafi wczuć się nawet w sytuację kobiety po dwóch ciążach :) Ogólnie bardzo bardzo polecam i dziękuję Panu Doktorowi za pomoc.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doskonały w swoim fachu a jednocześnie bardzo empatyczny i taktowny. Wizyta spełniła wszystkie moje oczekiwania. Uzyskałem wiedzę nt stanu zdrowia oraz informacje co do dalszego postępowania

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne AstiMedUsługa: USG doppler żył kończyn dolnych

  Dzień dobry
  Moja mama jest bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora. Pan dr Nowicki okazał się bardzo miłym i bardzo profesjonalnym specjalistą, dlatego z ogromną przyjemnością chciałabym wystawić jak najlepszą opinię.

 • D

  Kontaktowy,życzliwy,kompetentny,z poczuciem humoru,podchodzi do pacjenta holistycznie - pomógł mi wiele razy, skutecznie. Polecam wszystkim z całego serca

 • H

  To wspaniały lekarz i człowiek.Przywraca wiarę i zaufanie tak podważone przez innych zdemoralizowanych groszorobów świata polskiej medycyny. Dziękuję!