mgr

Grzegorz Malchar

Fizjoterapeuta

W zawodzie fizjoterapeuty pracuję od 2008 roku. W roku 2010 założyłem firmę FizjoM specjalizującą się w usługach fizjoterapeutycznych realizowanych w domu pacjenta. Od roku 2017 pracuję… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Witam,
  Co mogę zrobić oprócz operacji, (bo na chwilę obecną takowa nie wchodzi w grę) w moim schorzeniu kręgosłupa?
  Wynik TK - s2.ifotos.pl/img/TKjpg_aaqxnha.jpg
  Czasami mam problem z wyprostowaniem się oraz problem z biodrem i pachwiną.
  Czy rehabilitacja pomoże w tym schorzeniu?Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Grzegorz Malchar

  Witam,
  Wizyta u fizjoterapeuty może zmniejszyć dolegliwości i oddalić operację, ale decyzję o rozpoczęciu lub zaniechaniu fizjoterapii podejmuje się po badaniu funkcjonalnym. Przepuklinę i wypuklinę… Więcej

 • Dobry wieczór,
  borykam się z tzw. wdowim karkiem, mam zgrubienie w odcinku szyjnym, który z profilu wygląda jak garb. Jestem 30-letnią kobietą, młodą mamą i mam pracę siedzącą. Często doskwierają mi bóle kręgosłupa, swego czasu miałam też ataki rwy kulszowej (leczyłam ją u osteopaty). Moje pytanie… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Grzegorz Malchar

  Witam Pani Alicjo!
  Jeśli chodzi o same dolegliwości to z pewnością jestem w stanie Pani pomóc. Jeśli chodzi o efekty estetyczne musiałbym zobaczyć, która tkanka jest ich przyczyną bo to od tego zależą… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • W zawodzie fizjoterapeuty pracuję od 2008 roku. W roku 2010 założyłem firmę FizjoM specjalizującą się w usługach fizjoterapeutycznych realizowanych w domu pacjenta. Od roku 2017 pracuję również w gabinecie fizjoterapii przy ul. Świerczewskiego 38 w Jastrzębiu Zdroju.
  Wizyty domowe realizuję 7 dni w tygodniu w godzinach 7:00-22:00 (proszę o rejestrację telefoniczną)
  Zabiegi w gabinecie realizowane są od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00 (dostępna rejestracja telefoniczna oraz on-line)

Ukończone szkoły

 • Wydział Rehabilitacji Ruchowej Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha (Kraków, 2010)
 • Policealna Szkoła Fizjoterapii Towarzystwa Szkolnego im. Mikołaja Reja (Bielsko-Biała, 2009)
 • Wydział Fizjoterapii Wyższej Szkoły Administracji (Bielsko-Biała, 2008)

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój - wizyty domowe FizjoMUsługa: Fizjoterapia, rehabilitacja i masaż z dojazdem do domu pacjenta (30 - 120 min)

  Bardzo miły i grzeczny człowiek! Potrafi doradzić, dobrze wymasować i sprawić, by wizyta przebiegała w relaksującej atmosferze. Dodatkowym atutem jest cena, dojazd do domu pacjenta i bardzo dobry kontakt! Jednym słowem: ten fizjoterapeuta jest wart polecenia :)

 • T

  Polecam z całego serca Pana Grzegorza! Zabiegi przyniosły mi ulgę. Gdybym potrzebował pomocy fizjoterapeuty na pewno się zgłoszę. Zalety: fachowo, tanio, blisko (bo w domu) i zawsze na czas.

 • Dziekuje panu panie Grzegorzu za rzetelne profesjonalne podejscie do mojej choroby,za mila atmosfere i za poczucie ze bylem pod swietna fachowa opieka fizykoterapeuty.Dzieki panu zrobilem ogromne postepy poruszam sie swobodnie i pewnie.

  PAN GRZEGORZ TO CZLOWIEK GODNY POLECENIA I FACHOWIEC W SWOJEJ DZIEDZINI
  wdzieczny pacjent z Jastrzebia
  Janusz.g

  mgr Grzegorz Malchar2016-02-28

  Pani Violetto, Panie Januszu!
  Serdecznie dziękuję za dodanie opinii na profilu. Z całą pewnością będzie ona pomocna dla innych pacjentów. Dla mnie tak pozytywna opinia jest najwyższym wyróżnieniem. Tym bardziej, że wiem jak ciężko jest dodać opinię na portalu.
  Panie Januszu.
  Przy każdej okazji staram się podkreślać, że bez aktywnego udziału pacjenta w terapii fizjoterapeuta ma bardzo małe szanse na sukces. Dlatego Pańskie stwierdzenie "zrobiłem ogromne postępy" jest jak najbardziej słuszne. Dzięki zaufaniu jakim mnie Pan obdarzył, wykonał Pan tytaniczną pracę w powrocie do zdrowia. Dlatego też te pięć gwiazdek jest również dla Pana.
  Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego!

 • M

  Skorzystałam i gorąco polecam.Po paru zabiegach ból ustąpił,czuje się wspaniale.

  mgr Grzegorz Malchar2015-06-29

  Pani Marzeno bardzo mnie cieszy, że udało mi się Pani pomóc. Tym bardziej, że poprawa przyszła tak szybko.

 • A

  Korzystam z masażu od prawie dwóch lat i jestem bardzo zadowolona. Jeżeli wymaga tego potrzeba to potrafi zdiagnozować ból i poradzić odpowiednimi zabiegami. Jestem bardzo zadowolona i mogę polecić tego fizjoterapeutę.