Grzegorz Leśniański

Psycholog, Terapeuta

20 opinii +dodaj

Umów wizytę 393 odwiedziny w ciągu 30 dni

Z wykształcenia jestem psychologiem i psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. W 2001 roku ukończyłem studia psychologiczne (specjalność: psychologia kliniczna, temat pracy magisterskiej:… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Z wykształcenia jestem psychologiem i psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. W 2001 roku ukończyłem studia psychologiczne (specjalność: psychologia kliniczna, temat pracy magisterskiej: "Kobieta a rozwój psychiczny mężczyzny w świetle koncepcji indywiduacji C.G. Junga.") na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu, zaś w 2007 Kurs Pomocy Psychologicznej w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA. Jestem absolwentem 4-letniej Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej w Centrum CBT w Warszawie oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Prowadzę prywatny gabinet psychoterapii w centrum Warszawy oraz psychoterapię online (Skype). Zajmuję się psychoterapią indywidualną młodzieży i dorosłych. W wolnych chwilach oddaję się moim wieloletnim pasjom, którymi są muzyka (współczesna muzyka klasyczna, rock progresywny, blues rock oraz jazz), film oraz sport (squash, spadochroniarstwo, tenis, badminton i pływanie). Więcej informacji o mnie oraz o psychoterapii poznawczo-behawioralnej na mojej stronie www.lesnianski.pl oraz na Facebooku https://www.facebook.c1m/P1ych111g-P1ych1t1rap1uta-War1zawa-1n11n1 /

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu
 • Kurs Pomocy Psychologicznej w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie
 • 4-letnia Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej w Centrum CBT w Warszawie

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Oddział Dzienny Kliniki Nerwic Instytutu Neurologii i Psychiatrii, ul. Sobieskiego 9, 02-957 Warszawa
 • Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 5 Akademii Medycznej w Poznaniu, ul. Szpitalna 27/33, 60-572 Poznań
 • Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2 w Poznaniu, ul. 27 Grudnia 19, 61-737 Poznań

Choroby

 • depresja
 • lęki
 • fobie
 • fobia społeczna
 • nerwica natręctw
 • choroba afektywna dwubiegunowa
 • nerwica
 • zaburzenia emocjonalne
 • zaburzenia zachowania
 • napady paniki
więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Grzegorza jako bardzo dobrego specjalistę. Podczas spotkań nie ma ani odrobiny lania wody, wygłaszania „mądrości z kalendarza”, nie ma tez co liczyć na gotową receptę na szczęście. Otrzymałam za to narzędzia, które pomogły mi radzić sobie z wyzwaniami oraz spojrzeć z innej perspektywy na nurtujące mnie sprawy, co spowodowało poprawę jakości życia.
  Pan Grzegorz cierpliwie aktywizował mnie do poszukiwania różnych rozwiązań, podsuwając cenne wskazówki, a fakt że posiada szeroką wiedzę z różnych dziedzin oraz to ze rozwiązania były wypracowywane wspólnie, spowodowały, ze stały się szyte na miarę.
  Do tego jest bardzo sympatycznym, pełnym empatii człowiekiem, a wizyty prowadzone w swobodnej atmosferze z poczuciem humoru powodowały, ze do gabinetu chętnie się wracało.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet psychoterapii poznawczo-behawioralnejUsługa: psychoterapia indywidualna

  Zdecydowanie polecam! Pan Grzegorz jest świetnym psychoterapeutą. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Podczas spotkań czułem się bardzo komfortowo i swobodnie. Dzięki naszym rozmowom zacząłem dużo lepiej radzić sobie z trudnościami, których doświadczam.

 • T
  Lokalizacja: Gabinet psychoterapii poznawczo-behawioralnej

  Mimo że to moja pierwsza styczność z jakimkolwiek terapeutą twierdzę, że to świetny specjalista. Pomógł mi poszerzyć perspektywę spoglądania na pewne sprawy. Nie skupiać się na negatywach, przewartościować pewne aspekty mojego życia, żeby móc się nim naprawdę cieszyć. I czuć się dobrze ze sobą. Wychodząc co tydzień od Pana Grzegorza czułem się nie do opisania, bardzo pozytywnie. Rady, które mi przekazał stosuję z powodzeniem do dziś. Wiedza, którą tam zdobyłem to niewątpliwie inwestycja na przyszłość. Polecam.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet psychoterapii poznawczo-behawioralnej

  świetny terapeuta i wymagający rozmówca. szybko i precyzyjnie potrafi zdiagnozować problem i dobrać odpowiednie narzędzia do jego rozwiązania. pokazuje różne punkty widzenia, zmusza do myślenia i wyciągania wniosków 'oczyszczonych ze zniekształceń poznawczych'. świetny słuchacz. przeprowadził mnie przez trudny moment w moim życiu za co jestem mu bardzo wdzięczny.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet psychoterapii poznawczo-behawioralnej

  Jestem bardzo wdzięczna Panu Grzegorzowi i chciałabym go polecić osobom nieufnym i wymagającym. Jest rzeczowy, konsekwentny, a zarazem posiada ogromne pokłady cierpliwości i ciepła. Byłam zaskoczona propozycją terapii, ponieważ umówiłam się na konsultację, by usłyszeć, że w moim przypadku nie da się nic zrobić. Teraz uważam, że terapia była jedną z lepszych rzeczy, które zrobiłam dla siebie.

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet psychoterapii poznawczo-behawioralnej

  Pan Grzegorz jest naprawdę świetnym psychologiem. W dość krótkim czasie pomógł mi wyjść z dołka i pozwolił lepiej zrozumieć moje zachowania. Polecam wszystkim, którzy chcą zmienić swoje życie na lepsze ale również tym, którzy chcą lepiej poznać samego siebie. Terapia przebiega w bardzo miłej atmosferze i z poczuciem humoru. Pan Grzegorz jest bardzo mądrą i ciepłą osobą. Bardzo dziękuję mu za to, że znów jestem szczęśliwym i radosnym człowiekiem.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet psychoterapii poznawczo-behawioralnejUsługa: Zwykła wizyta

  Pan Grzegorz Leśniański jest doskonałym psychologiem. Jego techniki poznawczo-behawioralne okazały się niezwykle pomocne w moim przypadku. Terapia przebiegała w bardzo miłej atmosferze szczerości i zrozumienia. Po około 2 miesiącach regularnych wizyt moja sytuacja poprawiła się wyraźnie, i jeśli będę po raz kolejny musiał korzystać z pomocy psychologa - zdecydowanie będzie to pan Grzegorz. Zdecydowanie polecam.

 • J
  Lokalizacja: Gabinet psychoterapii poznawczo-behawioralnejUsługa: Zwykła wizyta

  Witam , znalazłam kontakt do Pana Grzegorza na tej stronie, sprawdziłam na własnej skórze jak wygląda spotkanie, jest bardzo dobrym specjalistom znajdującym wiele rozwiązań, pomagającym spojrzeć na problemy z różnych perspektyw, pomaga otworzyć umysł i znaleść rozwiązanie. Serdecznie dziękuję za wsparcie.

  Pozdrawiam

 • A
  Lokalizacja: Gabinet psychoterapii poznawczo-behawioralnej

  Pana Grzegorza wybralam zupelnie przypadkowo ale to byl trafny wybor.
  W ciezkich sytuacjach daje poczucie bezpieczenstwa, cierpliwie wspiera w podejmowaniu trudnych decyzji, proponuje rozne rozwiazania i nowe podejscia.
  Dzieki terapii z Panem Grzegorzem udalo mi sie znowu odnalezc w sobie sily zeby walczyc o lepsze zycie.
  Zdecydowanie polecam :)

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet psychoterapii poznawczo-behawioralnejUsługa: psychoterapeuta

  Do Pana Grzegorza trafiłem przeglądając profile warszawskich psychologów oraz psychoterapeutów. To był doskonały wybór. Dzięki pomocy Pana Grzegorza stanąłem na nogi, a wizyty traktuję jak odwiedziny u najmądrzejszego przyjaciela na świecie, który swoją wiedzą i podejściem sprawił, że zaczynam rozumieć samego siebie - obierając dobry kierunek. Jeżeli ktoś z Was właśnie przegląda w necie, jakiego psychologa wybrać, jeżeli wydaje się Wam, że coś Wam sie wymyka spod kontroli, jeżeli wydaje się Wam, że świrujecie, a nawet jeżeli potrzebujecie po prostu samorozwoju - nie czekajcie. Idźcie do Pana Grzegorza! Pomoc gwarantowana! Pozdrawiam :)