lek. dent.

Grzegorz Kruszczyński

Stomatolog, Chirurg, Protetyk

2 opinie +dodaj

Umów wizytę 186 odwiedzin w ciągu 30 dni

Moim pacjentom proponuję kompleksowy wielospecjalistyczny plan leczenia. Głównym celem jest przywrócenie pięknego i funkcjonalnego uśmiechu. Specjalizuję się w zabiegach z zakresu implantologii,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
2 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: chirurgiczne usuwanie zębów

  Świetny lekarz. Pełen profesjonalizm. Usuwalam korzenie zęba. Doktor zrobił to tak profesjonalnie, ze następnego dnia prawię nie czuje miejsca zabiegu. Polecam!!!

  lek. dent. Grzegorz Kruszczyński2017-11-18

  Dziękuję serdecznie . Pozdrawiam

 • K

  Jest to NAJLEPSZY STOMATOLOG u jakiego byłam!!! Miałam robioną resekcję górnej czwórki (którą inny lekarz chciał usunąć i wstawić implant) na szczęście trafiłam do doktora który powiedział że można ząb uratować. Doktor bardzo miły sympatyczny podczas zabiegu nic nie czułam dbał żebym dobrze się czuła. dla doktora nie ma rzeczy niemożliwych. jestem BARDZO WDZIĘCZNA P. DOKTOROWI ZA URATOWANIE MOJEGO ZĘBA!!!!! POLECAM WSZYSTKIM KTÓRZY CHCĄ BEZSTRESOWO LECZYĆ ZĘBY!!!! Z CAŁEGO SERCA PANIE DOKTORZE DZIĘKUJE DZIĘKUJE DZIĘKUJE!!!!

Pytania pacjentów (5)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Moim pacjentom proponuję kompleksowy wielospecjalistyczny plan leczenia. Głównym celem jest przywrócenie pięknego i funkcjonalnego uśmiechu. Specjalizuję się w zabiegach z zakresu implantologii, chirurgii stomatologicznej oraz protetyki. Prowadzę szkolenia dla lekarzy z zakresu implantoprotetyki. Prowadziłem wykłady i warsztaty Implantologiczne m.in. w Polsce, Niemczech,Rumunii,Indiach,Tajlandii, Malezji,Wietnamie, Bangladeszu czy Etiopii. Jestem aktywnym członkiem Polskich oraz międzynarodowych Towarzystw Implantologicznych, co poparte jest wieloma zdobytymi certyfikatami.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi