lek. dent.

Grzegorz Kruszczyński

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Chirurg, Protetyk

4 opinie +dodaj

Moim pacjentom proponuję kompleksowy wielospecjalistyczny plan leczenia. Głównym celem jest przywrócenie pięknego i funkcjonalnego uśmiechu. Specjalizuję się w zabiegach z zakresu implantologii,… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: ZADENT Usługi StomatologiczneUsługa: implanty

  Polecam wszystkim!!! Profesjonalizm wysokiej klasy, poszanowanie pacjenta, swietna organizacja pracy i estetyka otoczenia. Mialam wstawiany implant. Dr. Kruszczyński szczegółwo wytłumaczyl mi cały proces zabiegu. Zabieg wykonany bez jakiegokowiek bólu w trakcie i po zabiegu. Szczerze polecam stawiającym na komfort i jakosc.
  Dziekuje

  Grzegorz Kruszczyński2018-07-11

  Dziękuję za miłe słowa!! Pozdrawiamy wraz z Zespołem.

 • K
  Lokalizacja: ZADENT Usługi Stomatologiczne

  Najlepszy lekarz na świecie Profesjonalizm to jego drugie imię! Miałam naprawiane zęby oraz wstawiane korony (całe życie unikałam dentysty). Dzięki Bogu trafiłam na wspaniałego lekarza który bezstresowo naprawił mi wszystkie zęby, wstawił korony, wszystkie zabiegi w pełnym znieczuleniu z uwzględnieniem mojego strachu przed bólem i strachem dentystycznym, wszystko w miłej i bardzo przyjemnej atmosferze, aż chciało się wrócić na fotel!! Doktor zajął się moimi zębami tak profesjonalnie, ze po zabiegu nie odczuwałam żadnego dyskomfortu a w trakcie nie czułam żadnego bólu, efekt końcowy przerósł moje najśmielsze oczekiwania zęby są piękne, naturalne, cudowne! teraz chodzę i się non stop uśmiecham! Gabinet wyposażony w bardzo dobry sprzęt wszystko na miejscu, mega profesjonalny zakład dentystyczny! wszystko na najwyższym poziomie zawsze z uśmiechem z dobrym słowem z ciepłem i sympatią! Polecam wszystkim!!! szkoda ze nie można wstawiać zdjęć chętnie bym pokazała swój piękny doskonały wręcz uśmiech -Mój uśmiech który jest dziełem sztuki Panie doktorze dziękuje z całego serca
  pozdrawiam
  A.

  Grzegorz Kruszczyński2018-04-24

  Jest mi niezmiernie miło. Dziękuję serdecznie . Do zobaczenie na wizytach kontrolnych.

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: chirurgiczne usuwanie zębów

  Świetny lekarz. Pełen profesjonalizm. Usuwalam korzenie zęba. Doktor zrobił to tak profesjonalnie, ze następnego dnia prawię nie czuje miejsca zabiegu. Polecam!!!

  Grzegorz Kruszczyński2017-11-18

  Dziękuję serdecznie . Pozdrawiam

 • K

  Jest to NAJLEPSZY STOMATOLOG u jakiego byłam!!! Miałam robioną resekcję górnej czwórki (którą inny lekarz chciał usunąć i wstawić implant) na szczęście trafiłam do doktora który powiedział że można ząb uratować. Doktor bardzo miły sympatyczny podczas zabiegu nic nie czułam dbał żebym dobrze się czuła. dla doktora nie ma rzeczy niemożliwych. jestem BARDZO WDZIĘCZNA P. DOKTOROWI ZA URATOWANIE MOJEGO ZĘBA!!!!! POLECAM WSZYSTKIM KTÓRZY CHCĄ BEZSTRESOWO LECZYĆ ZĘBY!!!! Z CAŁEGO SERCA PANIE DOKTORZE DZIĘKUJE DZIĘKUJE DZIĘKUJE!!!!

Pytania pacjentów (6)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Moim pacjentom proponuję kompleksowy wielospecjalistyczny plan leczenia. Głównym celem jest przywrócenie pięknego i funkcjonalnego uśmiechu. Specjalizuję się w zabiegach z zakresu implantologii, chirurgii stomatologicznej oraz protetyki. Prowadzę szkolenia dla lekarzy z zakresu implantoprotetyki. Prowadziłem wykłady i warsztaty Implantologiczne m.in. w Polsce, Niemczech,Rumunii,Indiach,Tajlandii, Malezji,Wietnamie, Bangladeszu czy Etiopii. Jestem aktywnym członkiem Polskich oraz międzynarodowych Towarzystw Implantologicznych, co poparte jest wieloma zdobytymi certyfikatami.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi