Adresy (4)

Wyrzyska 18, Jeżyce , Poznań
SOLUMED (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz

Zwykła wizyta

Szwajcarska 3, Nowe Miasto , Poznań Przyjmuje na NFZ
Klinika Chirurgii Urazowej, Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach
Jana Pawła II 2, Polanica Zdrój Przyjmuje na NFZ
Oddział Chirurgii Plastycznej, Specjalistyczne Centrum Medyczne w Polanicy Zdroju (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach
Gajowa 3, Jeżyce , Poznań
Centrum Medyczne Gajowa (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Po ukończeniu studiów medycznych na Akademii Medycznej w Poznaniu rozpocząłem studia doktoranckie i specjalizacje z zakresu chirurgii ogólnej w Klinic...

Zobacz pełen opis

Usługi i ceny

Zwykła wizyta


Wyrzyska 18, Poznań

Brak informacji o cenie

SOLUMED

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
V
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały przemiły człowiek, bardzo dobry chirurg plastyczny, który całkowicie zmienił wygląd mojej twarzy, ust oraz nosa, mimo wieku dorosłego, coraz mniej mam widoczną wadę - rozszczep wargi, jestem bardzo zadowolona, że spotkałam Pana Doktora, ponieważ nastawienie do operacji i zabiegów stało się całkowicie inne, zamiast strachu, niechęci i braku efektów teraz aktualnie zabiegi/korekty to dla mnie przyjemność, i za każdym razem jestem jeszcze bardziej zadowolona z wyglądu. Bardzo polecam Pana Doktora, zarówno w Polanicy Zdrój, oraz w Poznaniu.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Oddział Chirurgii Plastycznej, Specjalistyczne Centrum Medyczne w Polanicy Zdroju zabieg zmniejszenia piersi

Witam. W 100% polecam wszystkim Doktora Grzegorza Kierzynkę. Pan doktor wykonywał mi zabieg zmniejszenia piersi w Szpitalu w Polanicy Zdr. Poza tym, że jest świetnym fachowcem oraz artystą który "stworzył" mi wspaniały biust jest także miłym i sympatycznym człowiekiem. Troszczy się o swoich pacjentów i umie wysłuchać ich oczekiwań. Jeśli jakaś z Pań zdecyduje się na taki zabieg bez zawahania rekomenduje Pana doktora. Stworzył mi taki biust jakiego nigdy nie miałam a o jakim zawsze marzyłam.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Oddział Chirurgii Plastycznej, Specjalistyczne Centrum Medyczne w Polanicy Zdroju operacja plastyczna nosa

Witam, z ogromną przyjemnością wystawiam mega pozytyw.
Jestem zachwycona (moi znajomi również) z efektu operacji plastycznej nosa przeprowadzonej przez Dr. Kierzynke .Efekt jest najważniejszy ,gdyż przeszedł moje najśmielsze oczekiwania zarówno pod względem estetycznym jak i zdrowotnym , ale równie ważne jest same podejście do pacjenta.Pan Doktor w całym procesie leczenia , cierpliwie tłumaczył , wyjaśniał , udzielał porad i cennych wskazówek. Jestem wdzięczna że mogłam znaleźć się w rękach tak dobrego specjalisty.


A
Użytkownik zweryfikowany

Cenię pana doktora Kierzynkę za dokładność, rzetelność i cierpliwość. Przez wiele lat nie wiedziałam co jest przyczyną tworzenia się torbieli na prawej powiece, byłam leczona na różne sposoby, a problem i tak wracał. Mam zespół wad wrodzonych (dość niestandardowy i skomplikowany), postawienie u mnie właściwej diagnozy wcale nie jest takie proste. Poza tym dodatkowym utrudnieniem jest to, że byłam już wiele razy operowana przez rożnych lekarzy. Pan doktor nie podszedł do mojego przypadku rutynowo, lecz dokładnie przejrzał posiadaną przeze mnie dokumentację medyczną i wykonał szczegółowe badania. Dzięki temu można podjąć naprawdę skuteczne leczenie. Ponadto doktor Kierzynka wyczerpująco i w sposób przystępny odpowiadał na pytania dotyczące mojego stanu zdrowia, Jak najbardziej polecam. Pan doktor jest osobą godną zaufania, a poza tym to bardzo sympatyczny człowiek.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Oddział Chirurgii Plastycznej, Specjalistyczne Centrum Medyczne w Polanicy Zdroju operacja plastyczna piersi

Pan doktor Kierzynka jest wspaniałym specjalista. Z czystym sumieniem mogę go polecić. Ktoś napisał że nie traci czasu na tłumaczenie co jak będzie przebiegało, to prawda wylewny nie jest ale przede wszystkim jest perfekcyjny w swoim fachu. Bardzo się cieszę że trafiłam w ręce dr Kierzynki. Polecam!!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Oddział Chirurgii Plastycznej, Specjalistyczne Centrum Medyczne w Polanicy Zdroju kompleksowe leczenie, rekonstrukcje

Mogę z czystym sumieniem polecić, Pana dr G. Kierzynkę, mimo, że mój przypadek należy do tzw "ciężkich", zawsze rzeczowo, kompetentnie, profesjonalnie i z zaangażowaniem, podchodzi do tematu i pacjenta.
Nie szczędzi czasu na tłumaczenie, szczegółów operacji, oraz jak dany zabieg, będzie przebiegał.
Cieszę się, że trafiłam na Pana dr i mimo, że jeszcze długa droga przede mną, wiem, że trafiłam w dobre ręce, oby więcej takich specjalistów :) Beata U.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Oddział Chirurgii Plastycznej, Specjalistyczne Centrum Medyczne w Polanicy Zdroju Redukcja piersi

24 października przeszłam operacje piersi w wykonaniu dr.Kierzynki w szpitalu Jana Pawła w Polanicy Zdrój.Już teraz mogę powiedzieć,że była to najlepsza decyzja na tę operację,a jeszcze lepiej,bo trafiłam na świetnego specjalistę.Jest mi o wiele lżej moje piersi są bardzo ładne i kształtne. Gdybym musiała to napewno zrobiłabym to jeszcze raz.Wystarczy umówić się na wizytę do poradni chirurgicznej w szpitalu.Gonić do swoich lekarzy po skierowanie dziołchy i powodzenia.Jeszcze raz dziękuję Panie Doktorze.


G
Użytkownik zweryfikowany

Od lat odczuwałam duży dyskomfort podczas chodzenia (nie mówiąc już nawet o dyskomforcie psychicznym). Do dr Kierzynki trafiłam przez polecenie i zupełnie nie żałuję. Profesjonalizm, szybki i bezbolesny zabieg, super opieka przed i po operacji. U doktora nie ma czego się obawiać :)


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Oddział Chirurgii Plastycznej, Specjalistyczne Centrum Medyczne w Polanicy Zdroju Asymetria piersi

Polecam bardzo Pana dr.Operacja przeprowadzona profesjonalnie.Efekt przerósł moje oczekiwania,jestem bardzo zadowolona .Pan dr.G.Kierzynka to przemiły człowiek godny zaufania. Pozdrawiam H.N.


Użytkownik zweryfikowany

Witam bardzo serdecznie u mnie operację powłok brzucha przeprowadził Pan Dr Grzegorz Kierzynka jest to doktor tak miły sympatyczny dusza człowiek nie miałam żadnego stresu przed operacją czułam że dobrze trafiłam w jego ręce już przed operacją wiedziałam że będzie dobrze jestem bardzo zadowolona doktor ma dar w ręku operację wykonał sumiennie i perfekcyjnie jest to bardzo dobry fachowiec polecam doktora Kierzynkę jest wszechstronnie uzdolniony.Dziękuję Doktorowi bardzo Danuta M


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

205 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Jako dziecko miałam wypadek okolic intymnych, nie zszyto mnie jakoś poprawnie i długo po szyciu, miałam problemy m. in. z wypróżnianiem się (ok. 5 lat trwały problemy). Aktualnie jestem, już dorosła i problemów bólowych już nie ma, ale jest problem natury estetycznej - mianowicie zwisający fałd skórny (z dziurą w środku) z jednej strony - pozostałość po wardze sromowej. Problem nie jest czysto estetyczny, tren fałd po prostu też przeszkadza. Z drugiej strony wargi nie mam. Chciałabym wykonać zabieg labioplastyki, w sumie to po prostu usunąć tamten zwisający fragment, ale całkowicie w ramach NFZ - uważam, ze mam do tego prawo. jak to załatwić? Co powinnam wiedzieć? Nie wiem też, czy to pytanie powinno trafić do ginekologa, czy chirurga plastycznego.

  Korekcja zniekształceń pourazowych podobnie jak wady wrodzone, choroby i zniekształcenia pooperacyjne są refundowane w ramach NFZ. Chirurgia plastyczna zajmuje się funkcją i wyglądem również w opisywanej okolicy.

  dr n. med. Grzegorz Kierzynka

 • Mam mocno skrzywioną przegrodę oraz nos, przez wypadek, który miałem w dzieciństwie. Dodatkowo mam niedrożną zatokę, przez co mam problemy z oddychaniem przez nos oraz częste choroby górnych dróg oddechowych. Na początek chciałbym wykonać zabieg korekcji nosa oraz przegrody. W tym celu powinienem udać się do laryngologa czy chirurga plastycznego? Czy takie operacje są refundowane przez NFZ?

  Korekcja zniekształceń pourazowych również nosa może być refundowana w ramach NFZ.

  dr n. med. Grzegorz Kierzynka

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Po ukończeniu studiów medycznych na Akademii Medycznej w Poznaniu rozpocząłem studia doktoranckie i specjalizacje z zakresu chirurgii ogólnej w Klinic...

Zobacz pełen opis

Specjalizacje

 • Chirurgia plastyczna
 • Chirurgia ogólna