dr n. med.

Grzegorz Jordan

Ginekolog

28 opinii +dodaj

Umów wizytę 676 odwiedzin w ciągu 30 dni

Na co dzień pracuję w Szpitalu Położniczo-Ginekologicznym Ujastek w Krakowie, gdzie obecnie pełnię obowiązki lekarza kierującego odziałem Patologii Ciąży. Ukończyłem studia medyczne… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Na co dzień pracuję w Szpitalu Położniczo-Ginekologicznym Ujastek w Krakowie, gdzie obecnie pełnię obowiązki lekarza kierującego odziałem Patologii Ciąży.

  Ukończyłem studia medyczne oraz studia doktoranckie na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

  Odbyłem liczne praktyki i staże zagraniczne m.in. Tajwan, Meksyk i USA.

  Specjalizację z Położnictwa i Ginekologii odbyłem w Zespole Klinik Położniczo-Ginekologicznych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie byłem również pracownikiem naukowo-dydaktycznym w Katedrze Ginekologii i Położnictwa Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

  Posiadam Certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Studia Doktoranckie, Wydział Lekarski, Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum, 2014 r.
 • Studium Pedagogiczne dla Absolwentów Szkół Wyższych, 2010 r.
 • Studia Medyczne, Wydział Lekarski, Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum, 2009 r.

Publikacje

 • Użyteczność kliniczna długoterminowego monitorowania akcji serca płodu z zastosowaniem przezbrzusznej elektrokardiografii płodowej, Praca doktorska, Wydział Lekarski, Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum, 2015 r.

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagroda Dziekana Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum, 2007 r.

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski

Staże

 • Staż Podyplomowy, Szpital Uniwersytecki w Krakowie, 2010 r.
 • Benemerita Universidad Autonoma de Puabla, Meksyk, 2009 r.
 • State University of New York Upstate Medical University, USA, 2008 r.
 • National Defense Medical Center, Taiwan, 2007 r.
więcej

Certyfikaty

 • Grzegorz Jordan, ginekolog w mieście Kraków - Certyfikaty

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
28 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Centrum Leczenia Niepłodności PARENSUsługa: diagnostyka niepłodności

  Pan dr Jordan pomógł mi zajść w ciążę. Od ponad roku staraliśmy się z mężem, ale bez efektu. Na pierwszej wizycie przedstawił plan postępowania i konsekwentnie się go trzymał. Polecam wszystkim przyszłym mamom.

 • K
  Lokalizacja: Szpital Położniczo-Ginekologiczny Ujastek

  Miałam to nieszczęście, iż decydujące fazy mojego porodu rozgrywały się na dyżurze tego lekarza. Mimo oznak niedotlenienia dziecka i mimo moich próśb nie zbadał mnie ani razu, zjawił się na porodówce dopiero po wezwaniu, wściekły i z pretensjami. Po niemal dobie mojej i dziecka męczarni nie chciał zrobić cesarskiego cięcia (ani nie zwrócił się z prośbą o pomoc do starszego dyżurnego celem szybszego podjęcia decyzji), ale w końcu, na skutek moich próśb podjął się wykonania cc. Podczas zabiegu ktoś z personelu przypominał mu co ma robić. Mi jako rodzącej pacjentce okazywał kompletny brak szacunku, na pytania odpowiadał złośliwym komentarzem, był niezwykle pewny siebie. Na skutek przedłużającego się porodu u synka wystąpiły powikłania. U mnie – powikłania pooperacyjne - rana wymagała ponownego (częściowego) otwarcia, ewakuacji treści z powstałego ropnia, wielotygodniowego płukania i leczenia. Nie wspomnę już o wysokiej gorączce, dreszczach i parametrach zapalnych wskazujących na stan septyczny. Pogorszenie mojego stanu wystąpiło niestety na kolejnym jego dyżurze, zlekceważył moje skargi i nieprawidłowości w wyglądzie rany. Na szczęście inna p.doktor zareagowała w dniu następnym natychmiast po obejrzeniu rany. Po 3 tyg. z częściowo otwartą raną wyszłam do domu. Nikomu nie życzę przeżycia takiej traumy, dlatego absolutnie nie polecam.

 • D
  Lokalizacja: Poradnia Ginekologiczno-Położnicza w Gołczy

  Doktor Jordan od początku prowadził moją ciążę, była to ciąża z ryzykiem przedwczesnego porodu. Doktorowi zawdzięczam to,że urodziłam zdrowe dziecko w bezpiecznym terminie. Doktor Jordan jest bardzo dobrym i kompetentnym lekarzem, posiada wiedzę i umiejetności. Do pacjentki odnosi się z szacunkiem, podczas wizyt nie czuje się dyskomfotu. W razie pytań dziela wyczerpujacych i zrozumiałych informacji,a w razie awaryjnych sytuacji jest możliwość kontaktu telefonicznego. Jest to lekarz do którego mam pełne zaufanie. Doktor Jordan to lekarz godny polecenia.

 • J
  Lokalizacja: Poradnia Ginekologiczno-Położnicza w GołczyUsługa: ciąża

  dr Grzegorz Jordan lekarz godny polecenia , posiadający dużą wiedzę , od początku prowadził moją ciążę , zawsze pomocny umiejący odpowiedzieć na pytania, których jest wiele przy pierwszej ciąży ,był przy porodzie , wszystko przebiegało bez komplikacji ,dzięki fachowej opiece czułam się bezpieczna. Jeśli miała bym polecać lekarza to na pewno dr Jordan

 • A
  Lokalizacja: Poradnia Ginekologiczno Położnicza - Szpital Św. Anny w Miechowie

  Dr. Grzegorz Jordan to najlepszy ginekolog u jakiego poznałam. Zawsze uśmiechnięty, miły dla pacjentki, wyczerpująco odpowiadał na wszystkie zadawane pytania. Prowadził moją pierwszą ciążę, dzięki niemu czułam, że i ze mną, i z dzieckiem wszystko będzie w jak najlepszym porządku. Wszelkie badania wykonywał w sposób delikatny i z takim podejściem, że nie czułam skrępowania. Nawet już po porodzie, jak i w trakcie ciąży, gdy coś mnie niepokoiło mogłam do niego zadzwonić i zawsze rozwiewał moje wątpliwości i uspakajał. Jestem pewna, że dr Grzegorz Jordan pozostanie jedynym ginekologiem, do jakiego będę umawiać się na wizyty. Prawdziwy lekarz z powołaniem godny polecenia.

 • Opinia z dnia 12-05-17 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • Opinia z dnia 09-01-17 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • M

  Dr Jordan prowadził moja ciążę. Jestem bardzo zadowolona. Urzekło mnie jego poczucie humoru. Ma świetne podejście do pacjentki. Polecam go moim koleżankom.

 • Bardzo kompetentny doktor. Wyjaśnił wszystkie moje wątpliwości odnośnie niepokojących mnie objawów. Miły, sympatyczny. Polecam :-)

 • A

  Dr Jordan prowadził moją ciążę. Była to ciąża bliźniacza, więc miałam mieć planowe cesarskie cięcie. Sam zaproponował, że z przyjemnością wykona je osobiście na Ujastku. Jestem bardzo zadowolona. Lekarz godny polecenia!!