Adresy

CliniCare
Henryka Wieniawskiego 66 lok. 34, Kraków (lokalizacja)

Najbliższy termin

Pokaż kalendarz
+48 12 201.....

Usg narządu ruchu

Kwalifikacja do operacji

Konsultacje ortopedyczne

Moje doświadczenie

O mnie

UWAGA!!! OD MAJA 2018 ROKU NIE PRACUJĘ W PLACÓWCE ULTRAMEDICA PRZY ULICY PIŁSUDSKIEGO 36, KTÓRA CELOWO, POMIMO MOJEGO SPRZECIWU REKLAMUJE SIĘ PO WPISA...

Zobacz pełen opis


Leczone choroby

 • zespół bolesnego barku
 • paluch koślawy
 • przykurcz Dupuytrena
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Collegium Medicum Uniwersytet Jagielloński, Kraków

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
98 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet

W grudniu 2015 roku miałem wypadek samochodowy, którego skutkiem było uszkodzenie kolana, lekarze w Częstochowie leczyli mnie przepisaniem ortezy i kolejno wypisywanymi zwolnieniami z pracy.
Po 3 miesiącach udałem się do doktora Jarosławskiego.
Żadne słowa nie opiszą, jak wspaniały jest to człowiek.
Zainteresowany pacjentem, z ogromną wiedzą, empatią i cierpliwością.
Jestem bardzo wdzięczny Panu doktorowi za świetnie wykonana artroskopię, dzięki której już za chwile wrócę do mojego codziennego życia.
Serdecznie polecam, bardzo zadowolony i wdzięczny pacjent!!


M
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl

Moje kolano to ciezki i nietypowy przypadek, bylem u wielu lekarzy ktorzy maja opinie 'najlepszych', ale dopiero Pan Jaroslawski zasluguje na to określenie.


P

Wyjątkowo dokładny,myślący ,analizujący lekarz.Jeśli masz problem ortopedyczny, kolanowy-idź koniecznie.


Świetny specjalista, konkretny, rzeczowy, potrafi wytłumaczyć diagnozę oraz leczenie w sposób jasny i zrozumiały. Dodatkowo bardzo sympatyczny człowiek. Polecam szczególnie osobą aktywnym, które usłyszały od innych lekarzy, że jedynym wyjściem jest ograniczyć aktywność!


Z
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl

Znakomity fachowiec! Praktyk z wyobraźnią. Miły i bardzo rzeczowy! Duża wiedza szczególnie w zakresie stawu kolanowego i biodrowego.


J
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl

Rzetelny, uważny, skupiony na pacjencie. Rzeczowy wywiad rozmowa, analityczna i w bardzo milej atmosferze. Skierowanie na szczegółowe badania. Odczucie ogromnego doswiadczenia i wiedzy lekarskiej.


E
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl

Bardzo miły, kompetentny specjalista. Wszystko dobrze wyjaśni. Ma bardzo dużą wiedzę. Wizyta szybka, ale konkretna. Polecam!


Szybko, konkretnie i wiele cennych uwag. Profesjonalne podejście do sprawy, doradza co i jak i od razu ma kilka propozycji rozwiązania problemu. Polecam gorąco.


M

Lekarz, który potrafi wysłuchać pacjenta i pokierować jego dalszym leczeniem. Okazało się, ze powinnam trafić do innego lekarza, wiec lekarz nawet nie skasował za wizytę. Szacun...


K
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl

Fachowe podejście do pacjenta. Szczegółowa analiza badań, konkretne odpowiedzi na pytania pacjenta, wspólna analiza z pacjentem podjęcia różnych form leczenia, bdb komunikatywność, konkretne zalecenia. Wydaję się być osobą, która nie naciąga pacjenta na kosztowne prywatne leczenie lecz proponuje leczenie na NFZ - jeśli jest taka możliwość. Obecnie czekam na rekonstrukcje kolana na NFZ, ktora ma przeprowadzić Pan Doktor, stąd czekam na Jego dalsze podejście.... sądzę, że się nie zawiodę.


Ceny i usługi

Usg narządu ruchu

Henryka Wieniawskiego 66 lok. 34, Kraków

CliniCare

- zł

Kwalifikacja do operacji

Henryka Wieniawskiego 66 lok. 34, Kraków

CliniCare

- zł

Konsultacje ortopedyczne

Henryka Wieniawskiego 66 lok. 34, Kraków

CliniCare

- zł

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
98 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
T
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: CliniCare USG narządu ruchu

Wizyta kontrolna po urazie barku przebiegła bardzo sprawnie, w miłej atmosferze, otrzymałem rzeczową poradę. Polecam.


P
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: CliniCare bóle kolan

Lekarz super. Miły sympatyczny. Profesjonalne podejście wysłuchanie pacjenta szczegółowe badanie i diagnoza. Polecam wszystkim.


D
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: CliniCare USG narządu ruchu

Nie często czuje pełne zaufanie do lekarza, tu jest wyjątek. Od rozpoznania, przez zabieg laparoskopowy, po konsultacje. Czysta przyjemność.


P
Lokalizacja: Nowa Ortopedia - Szpital Dworska Specjalistyczna wizyta ortopedyczna - pierwsza

Lekarz, któremu można bezgranicznie zaufać. Jestem obecnie po przeszczepie łąkotki oraz rekonstrukcji rewizyjnej więzadła. Doktor musiał naprawiać kolano po poprzednich ortopedach, którzy niespecjalnie się popisali. Obecnie kolano jest w świetnym stanie, dodatkowo mam świetne porównanie jak przebiegał okres rekonwalescencji u poprzednich lekarzy a jak teraz. Praktycznie bezboleśnie. Polecam wszystkim, którym zależy na zdrowiu i na porządnie wykonanej robocie


S
Lokalizacja: Nowa Ortopedia - Szpital Dworska Komplikacje po złamaniu stopy w kości piętowej.

Wizytę u p. Jarosławskiego oceniam na niedostateczny. Pomimo moich wilu wskazówek nie umiał ani nie wykazywał chęci zdiagnozowania bólu. Bardzo szybko przejrzał mój rezonans oraz jeszcze szybciej przeprowadził badanie fizykalne po którym stwierdził, że staw jest w dobrym stanie. Niestety nie wyjaśnił dlaczego wciąż boli, dlaczego czuję bardzo duzy dyskomfort w czasie chodzenia. Nie odpowiedział również na 90% moich pytań z których połowa nie została nawet zadana ponieważ stwierdził, iż nic więcej nie może dla mnie zrobić. Nie zlecił badania ani sam nie przeprowadził badania USG, nie odniósł się wżadnym stopniu do opisu badania rezonansu. Na koniec stwierdził, że jak będzie bolało to zrobimy operację, tak tylko, że z relacji innych pacjentów wiem, że jak staw boli to po prostu nie dają rady chodzić, mija drugi miesiąc, stopa po lewej stronie wciąż spuchnięta. Jestem w kropce nie otrzymawszy od p. Jarosławskiego żadnego planu leczenia ani wsparcia. gdy napisałem skargę do ośrodka przy ul. Dworskiej p. Jarosławski napisał mi obraźliwego maila wktóym napisał, że płaczę i że potrzebuję psychiatry. W sprawie p. jarosławskiego składane są dowody w postaci maila oraz moich zeznań Izbie Lekarskiej okreu miast Krakowa w celu ukazania braku etyki pracy tegoż człowieka. Jestem załamany jego postawą oraz brakiem empatii.


M
Lokalizacja: ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w Krakowie Specjalistyczna wizyta ortopedyczna - pierwsza

Wizyta przebiegła bezproblemowo, lekarz zbadał moją nogę pod USG, wykrył problem, zlecił wizytę u fizjoterapeuty. Nie mam żadnych zastrzeżeń.


K
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w Krakowie Specjalistyczna wizyta ortopedyczna - pierwsza

Świetny fachowiec, trafna diagnoza oraz rzeczowa i konkretna rozmowa utwierdza mnie w przekonaniu że to jeden z lepszych ortopedów.


P
Lokalizacja: ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w Krakowie specjalistyczna wizyta ortopedyczna - kontrolna

Doktor Jarosławski to nieoceniony w swoim fachu specjalista. Najlepszy ortopeda na jakiego można trafić. Pan Doktor postawił trafną diagnozę i dał nadzieję na powrót do sportu, podczas gdy inni lekarze rozkładali ręce i nie dawali szans na poprawę.
Dzięki Panu, mój mąż jakby narodził się na nowo :) Bardzo dziękujemy za wsparcie!


B
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w Krakowie specjalistyczna wizyta ortopedyczna z USG narządu ruchu - pierwsza

Do doktora zgłosiłam się z dolegliwościami bólowymi stopy.Bardzo cierpliwie mnie wysłuchał,bez problemu postawił diagnozę,potwierdził badaniem usg.Wskazał możliwości leczenia z operacją włącznie.Zalecił rehabilitację i zakup profesjonalnie wykonanych wkładek odciążających ścięgno piszczelowe tylne.Doktor Jarosławski jest bardzo dobrym specjalistą,a przy okazji miłym człowiekiem.


A
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w Krakowie skręcenie kostki

Zamiast chodzić po luxmedach, mogłam od razu wybrać się do doktora Jarosławskiego. Na pewno wtedy rehabilitacja nie trwałaby tak długo. Jedyne na co można narzekać, to częste i długie spóźnienia, ale dokładne tłumaczenia oraz szybkie efekty są moim zdaniem warte poświęcenia dnia na czekanie na doktora.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

UWAGA!!! OD MAJA 2018 ROKU NIE PRACUJĘ W PLACÓWCE ULTRAMEDICA PRZY ULICY PIŁSUDSKIEGO 36, KTÓRA CELOWO, POMIMO MOJEGO SPRZECIWU REKLAMUJE SIĘ PO WPISA...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zespół bolesnego barku
 • paluch koślawy
 • przykurcz Dupuytrena
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Collegium Medicum Uniwersytet Jagielloński, Kraków

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Medycyna sportowa

Staże

 • Z chirurgii artroskopowej stawu skokowego i stopy - Szpital Uniwersytecki w Strasbourgu
 • Oddział Zabiegowy Szpitala im. Św. Rafała w Krakowie
 • Oddział Neuroortopedii i Urazów Wielonarządowych Szpitala im. L Rydygiera w Krakowie
Zobacz więcejZnajomość języków

Polski, Angielski

badge-likeCreated with Sketch.

Nagrody i wyróżnienia

 • 2012 Złoty Medal w trójboju siłowym Mistrzostw Świata Lekarzy
 • Lekarz Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej U-18

Publikacje i artykuły

Publikacje (3)