Dr n. med.

Grzegorz Jagielski

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K

  Trafiłam do lekarza Jagielskiego po wielu traumatycznych przejściach podczas pierwszego porodu u lek. Surówki, którego absolutnie nie polecam. Po pierwszym porodzie długo nie mogłam dojść do siebie i cały czas miałam jakieś problemy. Dr Jagielski pomógł mi wyjść z tego wszystkiego i wreszcie mogliśmy z mężem pomyśleć o drugim dziecku. Prowadził moją drugą ciążę, kiedy pojawiły się problemy zaproponował krążek aby zapobiec przedwczesnemu porodowi. Nasza córcia urodziła się zdrowa a po porodzie w 1.5 godz ja też błyskawicznie doszłam do siebie. Polecam dr Jagielskiego ponieważ stawia trafne diagnozy, potrafi pomóc w każdym przypadku. Jest lekarzem godnym zaufania. Polecam!!

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  30 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • D

   Witam! miałam okazję spotkać się z ordynatorem na PCK w sierpniu 2010r. Okropny człowiek i fatalny specjalista. Rodziłam tam blizniaki i to cud że jest wszystko ok bo niestety ordynator zwlekał z cesarką, dopiero po wielkiej wojnie z mojej strony dał zgodę. Mój synek miał problemy z oddechem jak został wyjęty przy cesarskim cięciu. Tylko dzięki Pani dr.Oldze Strójwąs wszystko jest dobrze, jestem jej za to bardzo wdzięczna. Ordynator zachowuje się jakby to był jego prywatny folwark a nie szpital jak oczywiście nie jest się jego pacjentką.Pozdrawiam

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • G

   Chodziłam do dr Jagielskiego na NFZ , w trakcie badania nie wykrył u mnie dużego mięśniaka podśluzówkowego wielkości pięści , nie wykrył u mnie podczas badania torbieli jajników , powiedział mi o nadżerce ,ale nie zaproponował zabiegu , prosiłam go o zbicie prolaktyny -nie pomógł , nie wiem , jak taki lekarz może zostać ordynatorem ! Olewanie pacjentki , zero tłumaczenia czegokolwiek , w końcu stwierdził , że wymyślam sobie choroby , nigdy więcej takich lekarzy ! ODRADZAM !

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • K

   Trafiłam do lekarza Jagielskiego po wielu traumatycznych przejściach podczas pierwszego porodu u lek. Surówki, którego absolutnie nie polecam. Po pierwszym porodzie długo nie mogłam dojść do siebie i cały czas miałam jakieś problemy. Dr Jagielski pomógł mi wyjść z tego wszystkiego i wreszcie mogliśmy z mężem pomyśleć o drugim dziecku. Prowadził moją drugą ciążę, kiedy pojawiły się problemy zaproponował krążek aby zapobiec przedwczesnemu porodowi. Nasza córcia urodziła się zdrowa a po porodzie w 1.5 godz ja też błyskawicznie doszłam do siebie. Polecam dr Jagielskiego ponieważ stawia trafne diagnozy, potrafi pomóc w każdym przypadku. Jest lekarzem godnym zaufania. Polecam!!

  • S

   Do Belka! Rodziłam w grudniu 2011 r na tysiącleciu i na 1000% dr Jagielski tam pracuje... ba jest nawet pełniącym obowiązki ordynatora. Prowadził moja drugą ciąże i szczerze polecam Go wszystkim przyszłym mamom i nie tylko.

  • B

   Do Jusi Z.
   Skąd ma pani taką informację? Bywam od 3 lat w szpitalu na PCK i nigdy nie widziałam na liście ginekologów nazwiska doktora. Na pewno pracuje w szpitalu na Blachowni (w końcu p. Agata Knapik-Flasza najlepiej wie, w którym szpitalu rodziła).
   Do doktora Jagielskiego chodzę od kilku m-cy do przychodni. Zawsze mnie bada (lekarz z PCK nie zbadał mnie ani razu podczas 3ch wizyt), badanie się czuje, ale mnie to zupełnie nie przeszkadza (w końcu mięśnie w tamtych okolicach są elastyczne). Nie zbywa pacjentek samymi lekami, daje skierowanie na posiew w razie potrzeby, każe przyjść na kontrolę. Widać, że ma duże doświadczenie i wiedzę. Osobiście nie czuję się jak natręt. Doktor często żartuje ( nie zawsze wiadomo o co chodzi ;-) i nie jest typem gbura, do którego aż strach się odezwać.
   Nie daję 5ciu gwiazdek, bo w ciąży nie jestem i nie wiem, jakby wyglądało prowadzenie u niego, ale gdyby tak było, na pewno wybrałabym jego.
   Pozdrowienia dla Doktora i innych pacjentek.

  • N

   Jestem pacjentką dr Jagielskiego. Zanim trafiłam do niego nikt nie potrafił postawić właściwej diagnozy, leczono mnie i robiono mnóstwo badań USG. Dr. zbadał mnie i stwierdził torbiel czekoladową, polecił zrobić badanie krwi dla upewnienia, potem operował. Jestem zadowolona, ponieważ stawia trafne diagnozy, umiejętnie dobiera leczenie jak najbardziej oszczędzające dla pacjentki. Fakt, nie ma aparatu USG w gabinecie, ale czy to jest najważniejsze? Jak się okazuje - nie. Doświadczenie, trafne decyzje i intuicja to co go wyróżnia spośród innych fachowców. Polecam.

  • J

   Do p.Agaty Knapik-Flasza. Z tego co wiem Dr Jagielski jest ordynatorem ale w Szpitali na PCK w Częstochowie a nie w Blachowni chyba pomyliła Pani nazwiska bo co do opini nie zgadzam się z żadnym ze zdań. Fachowiec, kompetentny, fajne poczucie humoru i sposób bycia.

  • S

   Razem z dr Jagielskim urodziłam dwie zdrowe córki. Nie miałam zadnych zastrzeżeń do Niego, miły, fachowy. Gdy zaczynało się dziać coś niepokojącego nie zwlekał ani chwili tylko kierował na dodatkowe badania.
   Poza tym podobało mi się to, że mówił, iż dłuzej niż tydzień po terminie nie będziemy czekać na poród. Znam takie przypadki gdzie lekarze czekali i czekali...
   Żonie mojego ojca usuwał mięśniaki... i ona też sobie go chwali...
   Jeśli będę miała to nieplanowane szczęście rodzić jeszcze raz to tylko z dr Jagielskim, mimo że już od paru lat mieszkam w W-wie.

   pozdrawiam
   pacjentka Pana Doktora... Doktora przez duże \"D\"

   A co do Jego poczucia humoru - to fakt - miewa specyficzne, ale mnie się podobało...

   Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

  • G

   Znam tego lekarza od 21 lat. Prowadził dwie moje ciąże. Ostatnio przeprowadził zabieg z którego rezultatów jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo inteligentym człowiekiem i ma charakterystyczne dla siebie poczucie humoru, które osobiście bardzo lubię, choć przyznaję że może być mylące dla osób nie znających go.

  • A

   Dr Jagielski jest najbardziej kompetentnym lekarzem ginekologiem,jakiego miałam w życiu okazję poznać!!!A niestety miałam do czynienia z bardzo,bardzo wieloma lekarzami z tej specjalności,mniej lub bardziej i całkowicie niekompetentnymi,i wszyscy z szacunkiem odnosili się do jego doświadczenia i wiedzy.Obecnie jestem od wielu lat pacjentką dr i nie wyobrażam sobie nikogo innego na jego miejscu!!!Doktorowi nie jest potrzebne usg do oceny stanu zdrowia,przekonałam się o tym już kilkakrotnie.Za każdym razem trafnie oceniał podczas badania sytuację!!!To jedynie pewna,że się tak wyrażę formalność,jeżeli kieruje na usg,aby sam sobie i nikt jemu,nie zarzucił błędu-choć i mylić się,to ludzka rzecz.Tak jak mieć gorszy dzień,co ktoś może odbierać jako ordynarność.A szczerze powiem,że jeszcze Go takiego nie widziałam.Wrażliwy zarówno na cierpiącej porodowy ból kobiety,jak i tej,która przeszła ból poronień!!!W prywatnym gabinecie jest tak samo kompetentny,jak i w przychodni i nie naciąga nikogo na prywatne wizyty.Owszem, niekiedy ma specyficzny sposób wysławiania się,ale można do tego przywyknąć.Zdarza się również,że czasami badanie nie jest delikatne,ale to dużo zależy od stanu napięcia i poziomu stresu pacjentki,a nie od braku kompetencji lekarza.Tego na pewno doktorowi nie można zarzucić!!!Każda pacjentka i każdy przypadek są traktowane indywidualnie i profesjonalnie.Zawdzięczam doktorowi zdrowie psychiczne i fizyczne po wielu różnorodnych przejściach ginekologiczno-położniczych,a powiem nawet,że zawdzięczam życie,po stanie do jakiego doprowadził mnie jeden z innych lekarzy.Moje ANIOŁKI są szczęśliwe w niebie,ale dzięki doktorowi jeden jest ze mną na ziemi:-)