Jesteś tym lekarzem?

136

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

1000

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • G

  Chodzę do doktora Franika od paru lat, zostało u mnie zdiagnozowane pco, z jego pomocą (no i męża oczywiście ;)) zaszłam w ciążę i udało się uniknąć in vitro. Poza tym lubię jego podejście do pacjentki, bo jest miły i wszystko dokładnie tłumaczy, a tego mi często brakuje u lekarzy. Jest to najlepszy lekarz, do jakiego chodziłam.

 • A

  Od kilku lat jestem pacjentką doktora Franika, to bardzo kulturalny i ciepły człowiek. Trafiłam do niego na początku menopauzy , ale już po kilku nie udanych wizytach w innych gabinetach ginekologicznych. Zostałam potraktowana rzeczowo i kompetentnie a co najważniejsze jak człowiek. Doktor odpowiada na wszystkie moje pytania i wątpliwości, na wizycie nie ma pospiechu za to jest wiele zainteresowania pacjentem, słucha tego co się do niego mówi.Choruje na astmę i wiele wcześniej podawanych leków tylko pogarszało mój stan.
  Dzięki uważnie dobranym lekom trudny czas przekwitania minął spokojnie. Dzięki fachowo przeprowadzonemu zabiegowi skończyły się uporczywe krwotoki. Z całego serca polecam tego doktora

 • S

  Jestem pacjentką dr Franika już od kilku lat. To Pan Doktor po wnikliwych badaniach i hospitalizacji zdiagnozowal u mnie PCO. Po niespełna dwóch latach mimo tej dolegliwości zaszłam w ciążę i urodziłam zdrowego synka. Gdyby nie Pan doktor moje starania pewnie nadal by trwały. Uważam, że to kompetentny lekarz, który potrafi wszystko wyjaśnić i dodać pacjente otuchy, kiedy czuję się bezsilna. Szczerze polecam!

 • J

  . Jestem pacjentką doktora od bardzo dawna i złego słowa nie mogę powiedzieć. Gdy trafiłam do doktora Franika podjął się On pełnej diagnostyki na oddziale i w końcu wiedziałam co mi jest. Pan doktor Franik jest w pełni profesjonalistą. Prowadząc moje 2 ciąże, a nie były to ciąże łatwe, wykazał się naprawdę dużym doświadczeniem i wiedzą, dzięki temu mam dwie wspaniałe i zdrowe córki. Nigdy nie było problemu np. z poprawnym zmierzeniem płodu itp. Jest to lekarz, dla którego dobro pacjentki i jej dziecka jest zawsze sprawą priorytetową. Dzięki swojej postawie doktor Franik sprawiał, że każda wizyta przebiega w miłej i spokojnej atmosferze. Doktor jest bardzo rzeczowy, wszystko dokładnie tłumaczy i zawsze stara się odpowiedzieć na zadawane pytania. Mogę z czystym sumieniem polecić doktora Franika innym Paniom.

 • J

  Zdecydowanie odradzam!!! Pan doktor to kompletny ignorant, kompletnie nie kojarzy pacjentek, nawet na którejś z kolei w swoim prywatnym gabinecie. Na jednej wizycie mówi jedno, na następnej sam sobie przeczy. Sztuczną uprzejmością usiłuje ukryć braki wiedzy. Usg w jego gabinecie pamięta chyba czasy króla Ćwieczka, zresztą doktor nie umie wykonać nawet podstawowych pomiarów płodu. Z daleka!!!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • I

  Pan doktor nie wykryl u mnie bardzo zaawansowanej endometriozy (kilkanascie wizyt).
  Podczas/ i po badaniu nie tlumaczy tylko trzeba sie dopytywac, samemu wyciagac wnioski i znow dopytywac.
  Poza tym wizyta przebiega w milej atmosferze i jesli ktos nie ma zadnych problemow to jest ok.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • D

  Doktor Franik jest przemiły, bada bardzo delikatnie, jeżeli chodzi o sposób bycia, chęć pomocy pacjentce, wytłumaczenia jest do rany przyłóż. Nie przepisuje bezmyślnie leków bez uprzednich badań, na które kieruje do szpitala. Niestety moje uwagi dotyczą tego, że namyśl mu nie przyszła widząc po grubym endometrium, że to może być początek endometriozy, brak efektów w leczeniu niepłodności, źle dobrane dawki leków, co później inni lekarze stwierdzili, że leki przepisywane były z złych dawkach i bezsensu. Jeżeli ktoś nie ma większych problemów to polecam.

 • Miałam wątpliwą przyjemność bycia prowadzoną przez pana dr podczas pobytu w klinice.
  Ignoruje to co się do niego mówi, nie patrzy całościowo na pacjenta.Mam całkowity zakaz brania hormonów z uwagi na inne dolegliwości, co zostało całkowicie pominięte w historii choroby, do której wywiad był zbierany przez niego. Efekt - profesor, który stawia diagnozę (już po 2,5 miesiącach od zakończenia hospitalizacji ) - był wielce zdziwiony, że mam zakaz i jedyne co wzruszył ramionami, że nie jest w stanie nic zrobić. Może gdyby informacje zawarte w historii choroby były rzetelne, inaczej potoczyłaby się kwestia propozycji dalszego leczenia mojej osoby.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Jestem bardzo zadowolona z leczenia jakie prowadzi u mnie pan dr. Grzegorz Franik.
  Po raz pierwszy miałam przyjemność być jego pacjentką ponad rok temu kiedy żaden z lekarzy nie potrafił wyjaśnić braków miesiączek, złego samopoczucia i beznadziejnego poziomu hormonów, które wykonywałam na własną rękę, wtedy skierował mnie do szpitala w Ligocie, od tamtego czasu stałam się jego pacjentką, przeszłam operację i wiem co mi jest, nie każdy lekarz potrafiłby być ludzki a co najważniejsze dbać i martwić się o osobę której praktycznie nie zna.
  Teraz Pan doktor leczy mnie, a ja staram się zajść w ciążę, mam nadzieję, że mi się to uda :) mogę szczerze polecić tego lekarza, oby więcej tak dobrych ludzi.

 • witam, polecam dr Grzegorza, to bardzo dobry lekarz. Przede wszystkim jako pierwszy (a byłam juz u kilku innych ginekologów) wysłał mnie na pełną diagnostykę żeby dociec przyczyny problemu, a nie zalecił leczenie hormonalne żeby złagodzić objawy.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online