Dr n. med.

Grzegorz Dobaczewski verifiedCreated with Sketch.

Hematolog, Pediatra, Onkolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Wspaniały lekarz , a zarazem cudowny człowiek.Ma wspaniałe podejście do małych pacjentów , a rodziców potrafi uspokoić i dodać otuchy w trudnych chwilach .

 • Szukasz hematologa? Pacjenci polecają:

  Aleksandra Butrym
  Aleksandra Butrym
  Hematolog, Internista
  Zwycięska 14e/4, Wrocław
  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani dr Aleksandry Butrym. Dr przeprowadziła ze mną rzeczową rozmowę, w czasie… więcej
  Umów wizytę

  Bernarda Kazanowska
  Bernarda Kazanowska
  Pediatra, Onkolog, Hematolog
  Deszczowa 15, Wrocław
  Pani doktor jest bardzo rzeczowa, miła i spokojnie wyjaśniła nam nasz problem. Trzeba również dodać, że ma bardzo… więcej
  Umów wizytę

  Katarzyna Kapelko-Słowik
  Katarzyna Kapelko-Słowik
  Hematolog
  Szewska 3A, Wrocław
  Wyjątkowo zaangażowana i niespotykanie pomocny lekarz. Dokładnie słucha, analizuje i wyciąga wnioski. Proponuje… więcej
  Umów wizytę

  Małgorzata Kuliszkiewicz-Janus
  Małgorzata Kuliszkiewicz-Janus
  Hematolog, Internista
  Traugutta 1/7, Wrocław
  Konkretnie i jasno tłumaczony mój stan zdrowia. Bardzo miła i ciepła osoba. Dzięki tej konsultacji uspokoiłam swój… więcej
  Umów wizytę

  Jadwiga Węcławek-Tompol
  Jadwiga Węcławek-Tompol
  Hematolog, Pediatra
  Komorowska 33/10, Wrocław
  Pani doktor bardzo ciepła i empatyczna. Świetnie radzi sobie z dzieciakami. Dziecko skrupulatnie zbadała i osluchala,… więcej
  Umów wizytę

  Doświadczenie i kwalifikacje

  Usługi

  Sonokard Centrum Medyczne

  Zwycięska 32, Krzyki, 53-033 Wrocław, dolnośląskie

  Konsultacje onkohematologiczna 150 zł

  Katedra i Klinika Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hemioterapi Dzieciej Akademi Medycznej

  Bujwida 44, Śródmieście, 50-345 Wrocław, dolnośląskie

  Konsultacje onkohematologiczna 150 zł

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  28 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Wspaniały lekarz , a zarazem cudowny człowiek.Ma wspaniałe podejście do małych pacjentów , a rodziców potrafi uspokoić i dodać otuchy w trudnych chwilach .

  • P

   Paulina L. (mama Radka)
   Bardzo rzeczowy lekarz. Specjalista z dobrym podejściem do dzieci, który poświęca dużo czasu ,tłumacząc i wyjaśniając wiele zestresowanym rodzicom. Przy tym wszystkim miły i bardzo kulturalny!

  • A

   Moja córka chorowała w latach 1991-1996 i już wtedy miałam kontakt z tym wspaniałym lekarzem.Wszyscy pracujący w tamtym czasie lekarze tej kliniki,to cudowni,z powołania,z dużą wiedzą lekarze,oddani swej pracy i dzieciom

  • A

   Doktor Dobaczewski to najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia. Zawsze cierpliwy, miły i zawsze pomaga. Polecam wszystkim na 200 %!!!

  • M

   Sympatyczny, mający podejście do dzieci, cierpliwy, uprzejmy, życzliwy, znający się na swojej pracy! Więcej takich lekarzy z pasją jak On!

  • M

   Życzliwy, ciepłu i bardzo staranny lekarz. Poza tym, ze ma wiedzę, potrafi ją dobrze wykorzystać. Z pewnością dba o swoich pacjentów i ich zdrowie. Zdecydowanie polecam.

  • M

   Jestem pod wrażeniem osobowości Pana Doktora. Chciałabym bardzo całe życie mieć do czynienia z takimi lekarzami. Jednak życie pokazuje, że mam marne szanse na to. A szkoda. Człowiek o złotym sercu. Bezinteresownie chce pomóc swoim pacjentom i jestem w szoku jak bardzo łatwo jest z nim rozmawiać. Jak ja bym chciała, żeby nasi Lubińscy lekarze brali korepetycje u Pana Doktora z kultury, wiedzy i chęci pomocy. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wszystko.

  • P

   bardzo sympatyczny człowiek, lekarz z powołania. Ma niesamowite podejście do pacjentów-tych małych i "dużych". Będąc pacjentką kliniki przy ul. Bujwida nigdy nie spotkałam się z lekceważeniem ze strony doktora, bardzo oddany temu co robi. Widać, że praca jaką wykonuje sprawia mu radość. Ponad to potrafi poprawić humor nawet w ciężkich sytuacjach.
   Polecam!

  • N

   Najlepszy lekarz i przede wszystkim wspaniały człowiek z jakim mamy przyjemność współpracować, to On dał nam psychiczny komfort przejścia przez trudny okres choroby córki, Panie doktorze nie zapomnę Pana.

  • J

   Jeden z niewielu lekarzy którzy potrafią włożyć tyle serca w pracę z tak małymi i delikatnymi pacjentami jakimi są nasze dzieci POTRAFI DAĆ CZŁOWIEKOWI NADZIEJĘ. Dziękujemy ci za to doktorze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!