Lek.

Grzegorz Borek

Chirurg

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A

  Bardzo dobry specjalista, wspaniały człowiek, sympatyczny, z poczuciem humoru, ale kompetentny i konkretny. Zoperował mi żylaki na obu nogach różnymi metodami, laserową i tradycyjną, w ramach NFZ. Jestem bardzo zadowolona. Serdecznie dziękuję doktorowi i polecam wszystkim.

 • Szukasz chirurga? Pacjenci polecają:

  Ryszard Nawrocki
  Ryszard Nawrocki
  Chirurg, Chirurg plastyczny
  Onyksowa 12, Lublin
  Jestem ponad 3 miesiące po operacji powiększenia piersi implantami anatomicznymi u dr Nawrockiego i mogę śmiało… więcej

  Piotr Niedziela
  Piotr Niedziela
  Chirurg, Chirurg naczyniowy
  Kruczkowskiego 21, Lublin
  Dziękuję za uratowanie nogi i życia. Super lekarz, polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy specjalisty! Maria więcej

  Ryszard Adach
  Ryszard Adach
  Chirurg, Onkolog
  Jana Sawy 1B/lokal 5 i 6, Lublin
  Rzeczowa interpretacja wyników badania . Zrozumiałe wytłumaczenie objawów choroby i informacja jak będzie przebiegał… więcej

  Łukasz Czupkałło
  Łukasz Czupkałło
  Stomatolog, Chirurg
  Wojciechowska 55 lok 4, Lublin
  Byłem umówiony na godzinę 13:00, zostałem przyjęty o 13:45 nie było żadnych przeprosin ani informacji o opóźnieniu,… więcej

  Jacek Jesipowicz
  Jacek Jesipowicz
  Chirurg, Proktolog
  ul. Tomasza Zana 32A, Lublin
  Bardzo pozytywny lekarz i szybka nie krępująca wizyta, niestety długi czas oczekiwania na wolne terminy. więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  Specjalizacje

  • Angiologia

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A

   Bardzo dobry specjalista, wspaniały człowiek, sympatyczny, z poczuciem humoru, ale kompetentny i konkretny. Zoperował mi żylaki na obu nogach różnymi metodami, laserową i tradycyjną, w ramach NFZ. Jestem bardzo zadowolona. Serdecznie dziękuję doktorowi i polecam wszystkim.

  • Z

   Najgorszy lekarz z jakim miałem do czynienia jak do tej pory, nie było do niego kolejki, przyszedłem do niego z bólem a on zignorował mnie, wizyta trwała dwie minuty, stwierdził, że nic mi nie jest, zapytał tylko jakie biorę lekarstwa, odpowiedziałem, że dostępne bez recepty, po czym dał mi receptę na to właśnie lekarstwo które i tak jest bez recepty i z pełną odpłatnością.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • J

   dziwię się poniższym pozytywnym komentarzom. Byłam jeden raz na wizycie u lekarza i nigdy więcej nie wrócę. To była najgorsza wizyta w moim życiu. Lekarz bardzo ale to bardzo niesympatyczny. W ogóle nie interesował się z czym przyszłam. Nie odpowiadał na moje pytania. Udawał, jakby ich nie słyszał. Nie postawił żadnej diagnozy. I bardzo niemiło zakończył wizytę, która trwała nie dłużej niż 2 minuty. On kogokolwiek leczy? Absolutnie. Jak idę do lekarza to oczekuję jakiejś porady, pomocy. A on człowieka olewa. Najgorszy lekarz jakiegokolwiek w życiu spotkałam. Przestrzegam przed nim, bo nie traktuje się ludzi jak przedmiotów. Czułam się tak, jakby chciał już się pozbyć pacjenta i mieć czas wolny. Porażka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przestrzegam. Są lepsi lekarze!!!!!!!!!!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • M

   Magda. Lek.med Grzegorz Borek jest bardzo miły, rzeczowy. Jego trafna diagnoza, kompetencja i szybkość działania zadziwiająca. Pomógł mi na tyle, że dziś mam niesamowity uśmiech od ucha do ucha. Polecam z pełnym przekonaniem jako lekarza fachowca i człowieka.

  • K

   Bardzo konkretny i sympatyczny lekarz. Leczę się u niego już dłuższy czasi i przyznam że jest to naprawdę godny polecenia specjalista, który nie zbywa swojego pacjenta, a poświęca mu czas i stara się rozwiązać jego problemy.

  • L

   Pracuje także w szpitalach. Bywa że do lekarza są dłuższe okresy oczekiwania – ale warto. Szczególnie polecam doktora dla osób starszych.

  • G

   Chirurg jakich mało!!! Polecam wszystkim, nie ma co się zastanawiać nad wizytą u doktora. Jeszcze raz polecam!!!

  • K

   bardzo dobry specjalista, pracuje w jednym z lepszych szpitali w lublinie i cieszy się dużym powodzeniem. Chirurg naczyniowy jakich mało. Polecam!

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG