Grażyna Stanisławska

Pediatra, Pulmonolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 20 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

PRZYJMUJĘ TYLKO DZIECI DO 18 ROKU ŻYCIA. W 1983 roku ukończyłam studia na Wydziale Lekarskim Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Początkowo pracowałam na oddziale dziecięcym… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • PRZYJMUJĘ TYLKO DZIECI DO 18 ROKU ŻYCIA.

  W 1983 roku ukończyłam studia na Wydziale Lekarskim Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie.
  Początkowo pracowałam na oddziale dziecięcym w Szpitalu w Koszalinie. W trakcie specjalizacji z chorób płuc rozpoczęłam pracę w Poradni Specjalistycznej.
  Aktualnie prowadzę Prywatny gabinet oraz czynnie biorę udział w sympozjach i kongresach z zakresu pediatrii i alergologii.
  Zapraszam serdecznie.

  Dr Grażyna Stanisławska

Specjalizacje

 • Choroby płuc

Choroby

 • choroby wieku dziecięcego
 • choroby płuc
 • astma oskrzelowa

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska

  Witam.Jestesmy po pierwszej wizycie z wiecznie kaszlacym trzylatkiem.Pani doktor podeszla profesjonalnie do sprawy.Przeprowadzila wywiad,zlecila badania,czekamy na wyniki i kolejna wizyte.Jedyny minus,to to,ze czulismy sie jak u Pani dyrektor na dywaniku.Uwazamy,ze pediatra powinien choc raz sie usmiechnac.Ogolnie jestesmy zadowoleni.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Nasza córcia od roku ma dolegliwości związane z uporczywym kaszlem bez innym objawów (bez gorączki, jest wesoła itd. )..Odwiedziliśmy Panią Doktor pierwszy raz poszukując pomocy i muszę przyznać, że zajęła się córeczką bardzo szczegółowo zleciła niezbędne badania (czekamy na wyniki) oraz usg płuc, które jak się okazało było niezbędne bo córcia kolejny raz przechodzi utajone zapalenie płuc (wcześniejsze stwierdzono dopiero w szpitalu jak mała zaczęła w końcu silnie gorączkować i na usg zauważono zmiany na płucach). Pani Doktor przeanalizowała szczegółowo historię chorób córki i wdrożyła leczenie..czekamy na efekty i wyniki bo podejrzewa się u Niej również alergię. Jestem zadowolona ogólnie po dwóch wizytach.

 • A
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Pediatrii i Pulmonologii

  Pani Doktor godna polecenia, miła, ale tu nie o to chodzi- ważne że dobrze postawiła diagnozę i dobrze prowadzi, dokładnie osłuchała, zbadała, dała skierowanie na testy, nie przepisała zbędnych leków (u rodzinnego dostaliśmy syrop na alergię- bez podstaw do jej stwierdzenia). Mój synek u każdego lekarza płacze- w gabinecie Pani Doktor był bardzo spokojny i zainteresowany, czuł się bezpiecznie.
  Pani Doktor Stanisławska to moim zdaniem bardzo dobry lekarz przez duże L, a mało niestety jest takich w Koszalinie i okolicach.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Moim zdaniem bardzo dobry lekarz, świetnie dopasowane leki,oraz trafne diagnozy. Nic sie podejrzewaliśmy a u syna pani doktor wykryła zapalenie płuc. POLECAM!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Była to nasza pierwsza wizyta u Pani doktor i zauważyliśmy,że brakowało empatii dla naszych dzieci ze strony Pani doktor następnie nie wiedziała jak pomóc naszym dzieciom i szukała sposobu leczenia i lekarstw na forach internetowych otrzymaliśmy recepty na leki którę są bez recepty.Jedyna pozytywna decyzja to skierowanie na testy alergiczne ale niestety nic one nie pokazały.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta w bardzo miłej atmosferze. Dziecko nie było zestresowane. Szczegółowy wywiad i zlecone od razu testy wykonane na miejscu. Po 15 minutach z wynikami ponowne spotkanie z panią doktor. Udzielono fachowych wskazówek oraz uzyskaliśmy dodatkowe informacje. Od strony etycznej nic do zarzucenia. Nie było zerkania na zegarek czy załatwiana pacjenta na szybko.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor to wspaniały człowiek . Przeprowadziła bardzo dokładny wywiad. Spotkałam się po raz pierwszy z tym. Nie patrzyła na zegarek jak inni lekarze . Tylko traktowała mojego wnuczka z wielką troską .Bardzo polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor podeszła do wizyty bardzo sumiennie. Wywiad i badanie zostały przeprowadzone bardzo dokładnie. Moje dziecko w gabinecie nie czuło się skrępowane. Polecam

 • M

  Po pierwszej wizycie moje dziecko zostało skierowane na dodatkowe badania. Wizyta trwała ponad 20 min. Zobaczymy co będzie dalej.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest osobą z którą rozmawia się jak z "własną" mamą. Atmosfera jest bardzo fajna. Córka z którą chodzę czuje się tam dobrze i nie jest zdenerwowana. A co do dolegliwości to jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy. Polecam Panią doktor !