Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 11 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

<b> PRZYJMUJĘ TYLKO DZIECI DO 18 ROKU ŻYCIA. </b>

W 1983 roku ukończyłam studia na Wydziale Lekarskim Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie.
Początkowo…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • PRZYJMUJĘ TYLKO DZIECI DO 18 ROKU ŻYCIA.

  W 1983 roku ukończyłam studia na Wydziale Lekarskim Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie.
  Początkowo pracowałam na oddziale dziecięcym w Szpitalu w Koszalinie. W trakcie specjalizacji z chorób płuc rozpoczęłam pracę w Poradni Specjalistycznej.
  Aktualnie prowadzę Prywatny gabinet oraz czynnie biorę udział w sympozjach i kongresach z zakresu pediatrii i alergologii.
  Zapraszam serdecznie.

  Dr Grażyna Stanisławska

Specjalizacje

 • Choroby płuc

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
23 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Pediatrii i Pulmonologii

  Pani Doktor godna polecenia, miła, ale tu nie o to chodzi- ważne że dobrze postawiła diagnozę i dobrze prowadzi, dokładnie osłuchała, zbadała, dała skierowanie na testy, nie przepisała zbędnych leków (u rodzinnego dostaliśmy syrop na alergię- bez podstaw do jej stwierdzenia). Mój synek u każdego lekarza płacze- w gabinecie Pani Doktor był bardzo spokojny i zainteresowany, czuł się bezpiecznie.
  Pani Doktor Stanisławska to moim zdaniem bardzo dobry lekarz przez duże L, a mało niestety jest takich w Koszalinie i okolicach.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Moim zdaniem bardzo dobry lekarz, świetnie dopasowane leki,oraz trafne diagnozy. Nic sie podejrzewaliśmy a u syna pani doktor wykryła zapalenie płuc. POLECAM!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Była to nasza pierwsza wizyta u Pani doktor i zauważyliśmy,że brakowało empatii dla naszych dzieci ze strony Pani doktor następnie nie wiedziała jak pomóc naszym dzieciom i szukała sposobu leczenia i lekarstw na forach internetowych otrzymaliśmy recepty na leki którę są bez recepty.Jedyna pozytywna decyzja to skierowanie na testy alergiczne ale niestety nic one nie pokazały.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta w bardzo miłej atmosferze. Dziecko nie było zestresowane. Szczegółowy wywiad i zlecone od razu testy wykonane na miejscu. Po 15 minutach z wynikami ponowne spotkanie z panią doktor. Udzielono fachowych wskazówek oraz uzyskaliśmy dodatkowe informacje. Od strony etycznej nic do zarzucenia. Nie było zerkania na zegarek czy załatwiana pacjenta na szybko.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor to wspaniały człowiek . Przeprowadziła bardzo dokładny wywiad. Spotkałam się po raz pierwszy z tym. Nie patrzyła na zegarek jak inni lekarze . Tylko traktowała mojego wnuczka z wielką troską .Bardzo polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor podeszła do wizyty bardzo sumiennie. Wywiad i badanie zostały przeprowadzone bardzo dokładnie. Moje dziecko w gabinecie nie czuło się skrępowane. Polecam

 • M

  Po pierwszej wizycie moje dziecko zostało skierowane na dodatkowe badania. Wizyta trwała ponad 20 min. Zobaczymy co będzie dalej.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest osobą z którą rozmawia się jak z "własną" mamą. Atmosfera jest bardzo fajna. Córka z którą chodzę czuje się tam dobrze i nie jest zdenerwowana. A co do dolegliwości to jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy. Polecam Panią doktor !

 • I

  Szybko i na temat bez żadnych problemów. Jestem bardzo zadowolona z tego ze trafiliśmy z dzieckiem do Pani Doktor. Pomogła mojemu dziecku i to się liczy.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor miła, dokładnie osłuchała synka - potwierdziła leki przepisane przez pediatrę - jako specjalista od chorób płuc nie wykazała się większą wiedzą niż pediatra do którego chodzimy. Trochę szkoda bo sądziłam, że podpowie jak ustrzec się przed kolejnym zapaleniem oskrzeli.