lek.

Grażyna Sarti

verifiedCreated with Sketch.

Okulista

1 opinia +dodaj

ZOSTAW OPINIE O LEKARZU - POINFORMUJ RECEPCJĘ – BADANIA MORFOLOGIA I OB GRATIS! Ukończyła specjalizację z okulistyki. Przyjmuje zarówno Pacjentów dorosłych jak i dzieci. Swoje… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

0.5

Ogólna ocena
1 opinia

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Warszawie StawkiUsługa: badanie wzroku

  Nie polecam. Brak troski w stosunku do małego pacjenta,próby nawiązania kontaktu, przywitania się choćby. Badanie przeprowadzone w atmosferze poganiania 6 latka, by szybciej decydował się, czy widzi lepiej w jednym czy drugim szkle. Dodatkowo "zdiagnozowana" została alergia na zwierzęta (po jednym spojrzeniu w oczy - bez aparatu!), którą należy potwierdzić pozbywając się zwierząt z domu.
  Badania przeprowadzone niedbale, w złej kolejności. W efekcie powtórka z badania 1,5 tygodnia później wykazała, że dziecko alergii nie ma i zniknęła też wada wzroku, więc okulary nie są potrzebne.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • ZOSTAW OPINIE O LEKARZU - POINFORMUJ RECEPCJĘ – BADANIA MORFOLOGIA I OB GRATIS!
  Ukończyła specjalizację z okulistyki.
  Przyjmuje zarówno Pacjentów dorosłych jak i dzieci.
  Swoje długoletnie doświadczenie zdobywała m.in. w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Obecnie uczestniczy w wielu konferencjach oraz szkoleniach z zakresu okulistyki dziecięcej.
  Na wizytach przeprowadza m.in. badanie dna oka, tonometrię, badanie barw i ostrości wzroku, autorefraktometrię, badanie w lampie szczelinowej itp.

Specjalizacje

 • Okulistyka

Artykuły

 • Jak rozpoznać wady wzroku u dziecka?

  5 września 2016

  Wczesne wykrycie nieprawidłowości w widzeniu u dziecka jest niezwykle ważne, ponieważ pozwala rozpocząć skuteczne leczenie i tym samym zapobiec powstaniu...

Najbliższe terminy:

kolejne dni