Mgr

Grażyna Redlisiak

Psychoterapeuta, Terapeuta

4 opinie

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: szkolenie

  Z wielką przyjemnością polecam p.Grażynę jako rzetelnego i profesjonalnego psychoterapeutę.Jej pełne zaangażowanie i merytoryczne przygotowanie do szkolenia. " Kinezjologia Edukacyjna" uświadamiło mi skuteczność tejże metody na wielu płaszczyznach rozwoju dziecka.Dziękuję za mój kreatywnie wygimnastykowany mózg.Beata z Wrocławia.

 • Psychoterapeuci w pobliżu miejscowości Warszawa

  Doświadczenie i kwalifikacje

  about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

  • Jestem pedagogiem specjalnym, psychoterapeutą i doradcą systemowym w trakcie certyfikacji.
   W 1998 stworzyłam Ośrodek Rozwoju, Terapii i Szkoleń AMIKUR, w którym pomagam dzieciom i dorosłym rozwijać kompetencje osobiste oraz przezwyciężać kryzysy w różnych obszarach życia.

   W pracy z Klientami przestrzegam uznanych standardów profesjonalnej pomocy (superwizuję swoją pracę, szkolę się i ciągle aktualizuję swoją wiedzę, dbam o utrzymanie właściwej relacji terapeutycznej, pracuję nad własnym rozwojem osobistym i duchowym). W kontakcie z klientem kieruję się podejściem systemowym i humanistycznym.
   Pracuję w nurcie systemowym w połączeniu z integracją różnych podejść terapeutycznych podczas jednej sesji (poznawczo-behawioralne, praca z ciałem, artterapia i bajkoterapia, terapia przez zabawę i ruch, kinezjologia, trening komunikacji, trening asertywności, trening relaksacyjny, terapia skoncentrowana na rozwiązaniach)

   Jako terapeutka od wielu lat zafascynowana jestem niezwykłą efektywnością pracy z ciałem i ruchem, a moje szczególne zainteresowaniakieruję na uczenie i rozwijanie umiejętności społecznych i interpersonalnych dzieci i młodzieży z zaburzeniami rozwojowymi takimi jak m.in. Zespół Aspergera, ADHD, zaburzenia zachowania i emocji.
   Doświadczenie w zawodzie terapeuty zdobywałam w prywatnych poradniach psychologiczno-pedagogiczych: Niepubliczna Poradnia Edukacja w Warszawie, Ośrodek Rozwoju, Terapii i Szkoleń Amikur w Warszawie oraz placówkach edukacyjnych m.in. Szkoła Podstawowa Nr 221 i Szkoła Podstawowa Nr 264 w Warszawie, Centrum Pomocy Specjalistycznej Ośrodka Pomocy Społecznej dla dzielnic Wawer i Śródmieście m.st. Warszawy - praca z rodzinami doświadczającymi kryzysów osobistych i wychowawczych, w O.R.T.iS. Amikur podczas turnusów rehabilitacyjnych organizowanych na postawie zezwolenia wydanego przez Wojewodę Mazowieckiego.

   Prowadzę również konsultacje online za pośrednictwem komunikatora Skype adresowane do Klientów zamieszkujących poza granicami Polski oraz dla osób z utrudnionym dostępem do specjalisty w miejscu zamieszkania.

   Kontakt telefoniczny dla umówienia się w gabinecie:
   e-mail dla umówienia się na konsultację online.
   więcej informacji o tym jak pracuję na stronie internetowej.

  Specjalizacje

  • Psychoterapia

  Choroby

  • depresja
  • zaburzenia emocjonalne
  • ADHD
  • zespół Aspergera
  • lęki
  • problemy wychowawcze
  • dysleksja
  • zaburzenia okresu dojrzewania
  • problemy adaptacyjne
  • problemy szkolne
  • kryzysy rodzinne
  więcej

  Usługi

  pin-iconCreated with Sketch.

  Ośrodek Rozwoju, Terapii i Szkoleń AMIKUR

  Podczaszyńskiego 16 lok. 13, Bielany, 01-876 Warszawa, mazowieckie


  pin-iconCreated with Sketch.

  PARASOL Centrum Terapii Dziecka i Rodziny

  ul. Mickiewicza 2/50, 21-500 Biała Podlaska, lubelskie

  Pytania od pacjentów

  Co zrobić aby uzyskać pełny wzwód i sztywnośc członka?

  Co zrobić aby osiągnąć pełny wzwód i sztywność członka.? Tylko który psycholog lub psychoterapeuta przyjmuje bezpłatnie jak większość wizyt i konsultacji są płatne i nie każdego na to stać . Pozdrawiam serdecznie.
  Grażyna Redlisiak Psychoterapeuta, Terapeuta Warszawa
  sugeruję konsultację z seksuologiem. Wizyta nieodpłatna wchodzi w grę w placówkach posiadających umowy z NFZ. Proszę zapytać w swojej przychodni podstawowej opieki medycznej. pozdrawiam

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  5

  Ogólna ocena
  4 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: szkolenie

   Z wielką przyjemnością polecam p.Grażynę jako rzetelnego i profesjonalnego psychoterapeutę.Jej pełne zaangażowanie i merytoryczne przygotowanie do szkolenia. " Kinezjologia Edukacyjna" uświadamiło mi skuteczność tejże metody na wielu płaszczyznach rozwoju dziecka.Dziękuję za mój kreatywnie wygimnastykowany mózg.Beata z Wrocławia.

  • Gorąco polecam Panią Grażynę Redlisiak, jako terapeutkę. Pani Grażyna bardzo pomogła mojemu synowi w trudnym okresie dorastania oraz narastających konfliktów w rodzinie - z rodzicami. Syn był chłopcem zamkniętym, nie miał zbyt wielu znajomych. Czas spędzał samotnie. Był często smutny i wyizolowany.
   W ciągu niecałego roku spotkań z Panią Grażyną Syn otworzył się na znajomych, zaczął spotykać się z kolegami poza domem. Poza tym stał się bardziej otwarty na ludzi. Relacje z rodzicami znacznie się poprawiły. Nauczył się postaw asertywnych. W tej chwili jest liderem w grupie chłopaków. Natomiast ja , jako jego matka zrozumiałam jak ważne jest uważność na to, aby nie być nadopiekuńczym rodzicem. Bardzo dziękuję Pani Grażynie za wszystko co dla nas zrobiła. Pozdrawiam :-) Ewa Grzybowska

  • Serdecznie polecam Amikur i Panią Grażynę Redlisiak.
   Pani Grażyna zajmowała się przez ponad rok moim synem, który był diagnozowany w kierunku ADHD - był nadpobudliwy, nadruchliwy, sprawiał problemy wychowawcze w szkole. Nie było dnia, żebym nie była wzywana do świetlicy, nie było dnia żeby mój syn nie przyniósł uwagi w dzienniczku.
   U Pani Grażyny zrobiliśmy diagnozę sensoryczną i spotykaliśmy sie raz w tygodniu na terapię sensoryczną. Oprócz tego Adam objęty został opieką pedagogiczną. Pani Grażyna spotkała sie też z nauczycielami Adama w szkole i zaproponowała zmianę sposobu oceniania, wprowadzając system żetonowy - motywatorek. Po mniej więcej roku pracy (mój syn uwielbiał zajęcia sensoryczne) w tym systemie oraz terapii sensorycznej usłyszałam w szkole, że panie na świetlicy nie mogą uwierzyć jak zmienił sie Adam - stał się spokojniejszy, panuje nad sobą i swoimi odruchami, skończyły się uwagi o biciu dzieci, o tym że coś zniszczył, rozwalił.
   Ja też dzięki motywatorkowi i motywacji ze strony Pani Grażyny znalazłam w sobie siłę, żeby pracować nad swoimi emocjami i nad asertywnością w stosunku do "ataków" ze strony szkoły.
   Teraz po 2 latach Adam jest innym dzieckiem. Motywatorek działał u nas w 2 i 3 klasie. Teraz w 4 klasie - mój syn daje radę bez motywatorka i zawsze ciepło wspomina Amikur. Czasem pyta, kiedy znów tam pójdziemy.

   mgr Grażyna Redlisiak2016-10-28

   serdecznie pozdrawiam Adasia i jego Mamę :)

  • Pani Grażyna jest cudowną ciepłą osobą z ogromną wiedzą na temat rozwoju dziecka. Prowadzi zajęcia w sposób interesujący i motywujący do pracy nad sobą. Córka zawsze chętnie szła do Amikuru. Dziękujemy za wkład jaki Pani Grażyna wniosła w rozwój i edukację naszej córki.

   mgr Grażyna Redlisiak2016-10-20

   Bardzo dziękuję za miłe słowa. Ja po prostu bardzo lubię swoją pracę :)