dr n. med.

Grażyna Mróz

Stomatolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Chirurgia stomatologiczna

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I would like to share my experience from a visit at dentist, dr.Grażyna Mróz that works in LuxMed at pl. Dominikański 3, Wrocław.

  I visited her after I had received a recommendation from another LuxMed dentist at ul. Legnicka, two weeks earlier.

  When I went into her room, the doctor asked me which tooth I had the problem with. I answered honestly, I couldn't remember if it was left or right because it ached 3 months ago and since then it was perfectly OK.

  I passed her an X-ray CD I was had from my previous dentist and tried to explain the whole problem. Then she started making inappropriate, rude comments that I would never expect a doctor to say. Fortunately it was interrupted by a mobile call that she answered and then disappeared.

  In around 8 minutes I spent there, her mobile rang loudly twice. I was left with a nurse for most of the time. Dr Mróz's behaviour was arrogant and since entering the room she made an uncomfortable and non professional impression.

  I lost my confidence in her and I decided to cancel the surgery.

  Before the visit I had consulted my case with another LuxMed dentist. I asked about an approximate price of the procedure and I was told a number that was not even a half of the amount this doctor asked. After all, I didn’t do the surgery and I had to pay a consultation fee that was not cheap either.

  I decided to make a complain, so I was directed to another doctor. I had to wait for about half an hour, but he was busy with another patient, so it was OK.
  All my comments were written down and I was told, that although he was not able to do anything about her, he would take care of letting the company know about the incident. Moreover I was told that I wasn't the first person that had such an issue and that other people also complained about her talking by phone
  during work.

  At the end, he offered to return the money I paid. When I was getting the money some clinic staff gave an impression that this situation wasn't just an accident that happened a first time.

  The reason I share my experience is that a dental surgery is not a nice experience and it shouldn't be made even worse by an arrogant and rude dentist. Especially that she has so many good opinions on Internet forums that do not correspond with what I saw.
  This is of course my personal opinion and feeling, other people could have more luck but I hope to never have such an experience again.

 • A

  5 minut temu wróciłam od P.Doktor. To było moje pierwsze usuwanie 8mki chirurgicznie, strasznie się bałam, myślałam, że zemdleję w poczekalni. Pani Doktor w pełni profesjonalna, z bardzo wysoką kulturą osobistą. Nie czułam żadnego bólu, jedynie stres potęgował strach. Jeśli przyjdzie mi znów usuwać 8mkę, to tylko u niej. Wiw

 • Genialne dłonie, sympatyczny uśmiech, cierpliwość, dokładność i poczucie pełnego bezpieczeństwa... Polecam bezwzględnie!

 • Rok temu w ciągu niecałych 5. miesięcy wyrwałem u niej 4 ósemki. Wszystkie były schowane pod dziąsłami, zatem zabieg chirurgiczny i szwy były nieuniknione. Nic mi w sumie nie dolegało, ale wolałem zawczasu ich się pozbyć, by w przyszłości mieć z głowy ewentualne problemy.
  Przy każdym zabiegu otrzymałem porządne znieczulenie, sam zabieg natomiast trwał w sumie krótko i był zupełnie bezbolesny. W dwóch przypadkach trochę bardziej się namęczyła z racji nietypowego prostopadłego umiejscowienia zęba. Przepisywała zawsze potem antybiotyk, osłaniacz i przeciwbólowy/przeciwzapalny Ketanol i dawała instrukcje jak postępować po zabiegu (okłady z lodu, jak spożywać pokarmy, itp.).
  Generalnie należy pamiętać, że rany z żuchwy goją się dłużej niż ze szczęki - jednakże po 3 tygodniach nie było śladu po zabiegu, wszystko się ładnie zagoiło.
  Po ostatnim zabiegu i wyrwaniu ostatniej ósemki okazało się na dniach, że pozostał mi fragment ostrej okostnej, zatem nie obeszło się bez kolejnej wizyty i usunięciu tej pozostałości.
  W sumie zaliczyłem u niej 9 wizyt, stając się stałym pacjentem ;) Warto było.
  Atmosfera bardzo dobra, pani doktor to pozytywna, profesjonalna, uśmiechnięta kobieta z właściwym podejściem do pacjenta. Bez wątpienia godna polecenia. Pozdrawiam serdecznie! :)

 • Polecam w 100% resekcja ósemki u Pani Doktor to czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm i przemiła atmosfera. Usunęła mi całkowicie zatrzymanego zęba w 15 minut(plus oczywiście znieczulenie).
  Po zabiegu przeciwbólowo przyjmowałam apap, nie były potrzebne mocniejsze leki.
  Dodam tylko, że pierwszą ósemkę usuwałam kilka lat temu u innego stomatologa- zabieg trwał 2,5h!!!
  Przez tydzień brałam tramal a ketonal jeszcze przez miesiąc- trauma olbrzymia!
  Pani Doktor wszystko "odczarowała" Ma dar, którego inni mogą tylko pozazdrościć!
  Po tygodniu nawet szwy same się usunęły:-)
  POLECAM I JESZCZE RAZ POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Najlepsza dentystka we wrocławiu , usuwała mi już wiele zębów , pełen profesjonalizm w każdym calu
  Polecam szczerze.

 • Z czystym sumieniem mogę polecić Panią doktor !
  Jestem po 4! rwaniach "ósemek" w tym jedną zatrzymaną całkowicie. Profesjonalne podejście do pacjenta, cały zespół zaangażowany i zero komplikacji. Mam nadzieję, że były to ostatnie w moim życiu wyrywane zęby - gdyby jednak stało się inaczej, napewno wrócę do Pani doktor. Oceniam pracę na 6 z + :)

 • Gorąco polecam Pania doktor w przypadku resekcji ósemki.Ogromny profesjonalizm ,a do tego miła i sympatyczna.

 • Jestem ponad pół roku po resekcji dwójki.
  Zabieg nie należał do najprzyjemniejszych, niemniej jednak jestem bardzo zadowolona- przede wszystkim z efektów oraz z podejścia Pani Doktor.
  Po zabiegu zauważalna opuchlizna utrzymywała się ok. 30 godzin. w 2 dobie po zabiegu uczestniczyłam w targach (stojąc na stoisku i rozmawiając z klientami)- jest to o tyle istotne, że w większości przypadków resekcja wiąże się z wyłączeniem z życia zawodowego na ok. tydzień.
  Z uwagi na fakt, że szwy wyciągane były przez stomatologa (mieszkam 100 km od Wrocławia) wszelkie wątpliwości- nawet te najbardziej trywialne Pani Doktor tłumaczyła mi przez telefon. Przyznaje szczerze, że jestem mile zaskoczona takim zachowaniem, rzadko się zdarza by lekarze poświęcali swoim pacjentom tyle uwagi.
  Kiedy ząb zaczął boleć po 5 miesiącach napisałam maila do Pani Doktor, efektem korespondencji były konsultacje w gabinecie. Po raz kolejny uderzyło mnie podejście do pacjenta. Pani Doktor potrafi rozwiać wszelkie wątpliwości, wszystko wyjaśnić.
  W chwili obecnej mam założony aparat stały. Ząb jest "stabilny" dobrze znosi przesuwanie. Niemała w tym wszystkim zasługa Pani Doktor.
  Serdecznie dziękuję, za wszystko :)

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online