mgr

Gabriela Sułkowska

Psycholog

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii na Uniwersytetu Warszawskiego. W 2005 roku ukończyłam ponad trzyletnie szkolenie w rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne Szkole… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Pytanie dotyczące kryzys w związku

  Dowiedziałam się, że chłopak z którym jestem od 2 lat ma konto na portalu randkowym. Przyznał mi się, że ma problem z pornografią, wysyła poprzez ten portal swoje zdjęcia oraz otrzymuje zdjęcia od kobiet, pisze z nimi erotyczne wiadomości oraz uprawia wirtualny seks. Sytuacja taka trwała przez pół roku.… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Gabriela Sułkowska

  Sądzę, że najkorzystniejsza dla Pani byłaby pomoc psychoterapeutyczna. Jeśli jedna osoba w relacji doświadcza trudności, kłopotów lub jest uzależniona najcześciej nie pozostaje to bez wpływu na drugą.… Więcej

 • Witam! Mam 45 lat. To jest właściwie pytanie do coacha a nie do psychologa. Jestem technikiem chemikiem, na studia mnie nie stać, poza tym studia są dla mnie za ciężkie. Pracy w moim zawodzie nie ma w Warszawie. Poza Warszawą jest ale nie mogę niestety wyjechać. UMiem piec ciasta, lecz nie mam warunków… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Gabriela Sułkowska

  Myślę, że krótko się nie da. Jeśli cierpi Pan na nerwicę, wtedy pomocna jest psychoterapia pod warunkiem, że byłby Pan o tym przekonany i gotowy znieść spory dyskomfort jaki niesie tego rodzaju leczenie. Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem absolwentką Wydziału Psychologii na Uniwersytetu Warszawskiego. W 2005 roku ukończyłam ponad trzyletnie szkolenie w rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne Szkole Psychoterapii w Ośrodku INTRA w Warszawie. Od tamtej pory pracuję jako psychoterapeuta indywidualny osób dorosłych. Jestem psychologiem, trenerem i psychoterapeutką.
  Odbywałam m.in. staż i wolontariat w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.
  Od 2006 roku pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego w szpitalu im. prof. W. Orłowskiego.

  W mojej pracy zawodowej głównie skupiam się na pracy z osobami borykającymi się z zaburzeniami odżywiania (głównie bulimia, napadowe objadanie się, otyłość), ale także z osobami dorosłymi zmagającymi się z takimi problemami jak:
  - niepełnosprawność
  - choroby przewlekłe
  - lęki
  - depresja
  - kłopoty w relacjach z innymi ludźmi
  - zaniżone poczucie własnej wartości
  - będące w kryzysowym momencie swojego życia (rozwód, rozstanie)

  Chętnie współpracuję z Dorosłymi Dziećmi Alkoholików (DDA) - zarówno jeśli chodzi o terapię indywidualną, jak i zajęcia psychoedukacyjno-warsztatowe.

  Od 2006 roku pracowałam z osobami niewidomymi i niedowidzącymi prowadząc dla nich szkolenia z zakresu miękkich umiejętności psychologicznych oraz konsultacje indywidualne.

  Jestem pełna podziwu dla każdego pacjenta, który ma odwagę przyjść do gabinetu, podzielić się swoimi trudnościami i podjąć pracę nad zmianą. To dla mnie bezcenne doświadczenie, jeśli mogę, mu w tym pomóc korzystając z moich umiejętności i wiedzy.

  fot. Hubert Komerski

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Warszawski, Wydział Psychologii

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie

Choroby

 • zaburzenia odżywiania
 • zaburzenia nastroju
 • nerwica
 • lęki/stany lękowe
 • zaburzenia osobowości
 • zaburzenia emocjonalne
 • niepełnosprawność
więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K

  Gdy zacząłem spotkania z P. Gabrysią byłem zamknięty w sobie, zalękniony i w głębokiej depresji. P. Gabrysia dotarła do mnie i pomogła. Teraz mogę powiedzieć, że stanąłem na nogi. Korzystałem z pomocy kilku terapeutów i psychologów, ale dopiero p.Gabrysia mi pomogła. Ona słucha!! A najważniejsze, że nie potraktowała mnie książkowo, jako kolejnego chorego pacjenta. Słuchała mnie i naprawdę biło od niej ciepło i zrozumienie. Nie wierzyłem, że ktoś mi pomoże a jednak się myliłem. P.Gabrysia pomogła mi uwierzyć, że warto żyć!!

 • M
  Lokalizacja: Poradnia JESTEM

  Po kilku miesiącach terapii u p. Gabrysi zaczynam się czuć jakbym wracała do życia "znikąd". P. Gabrysia jest niesamowicie ciepła, cierpliwa, daje mi mnóstwo siły i ma mnóstwo mądrości. Po każdym spotkaniu czuję się jakbym robiła dla siebie coś dobrego i jakby wypełniała mnie jakaś dobra ciepła energia. Bardzo mądra i empatyczna. Zaskakuje mnie bardzo często, tak dużo widzi i rozumie.Zna się na tym co robi. Podchodzi bardzo indywidualnie do problemu i chcę jak najlepiej pomóc. Polecam z czystym sumieniem.!

 • E
  Lokalizacja: W innym miejscu

  W pomocy w rozwiązywaniu problemów lękowych polecam spotkania z psycholog p. Gabrielą Sułkowską. Osoba wzbudzająca zaufanie, otwarta, potrafiąca naprowadzić, w jaki sposób sobie pomóc wyjść z kryzysu.Spotkania z panią psycholog przebiegały w ciepłej atmosferze, a porady były niezwykle cenne i baaaaardzo trafne. Dzięki spotkaniom udało mi się wypracować nowe podejście do problemów. Spotkania pomogły mi stać się spokojniejszą, bardziej cierpliwą i zdystansowaną osobą.Lepiej radzę sobie w codziennym życiu.

 • M
  Lokalizacja: Poradnia JESTEM

  Po pierwsze dziękuję za pomoc :)

  Serdecznie polecam Panią Gabrielę. Niemal od pierwszego spotkania poczułam zaufanie do Pani Gabrieli. Pewnie to za sprawą szczerego uśmiechu, przyjaznego usposobienia i akceptacji pacjenta, takim jakim jest.

  Pani Gabriela dąży w swojej pracy do dotarcia do źródeł problemu, co pomaga zrozumieć jego przyczyny i skutecznie na niego zadziałać. Nie zawsze to, co nam się wydaje, odpowiada za nasze problemy - tego dowiedziałam się podczas terapii. Najcenniejsze, co otrzymałam od Pani Gabrieli to przyjazny stosunek do siebie. Uważam, że to właśnie dzięki niej nauczyłam się akceptować siebie, mimo wad, co przed terapią wydawało mi się niemożliwe. Dziękuję i polecam każdemu, kto się waha :)

 • K
  Lokalizacja: Poradnia JESTEM

  Goraco polecam Panią Gabrielę, świetna specjalistka i super osoba. Decyzja o terapii była jedną z najlepszych jakie podjęłam.

 • Cudowna pani psycholog i niesamowicie ciepła, zdecydowanie polecam! Wydawało mi się, że psycholog to nudy i nie pomoże, ale teraz wiem, że bardzo się myliłam i naprawdę można wiele zmienić. Warto spróbować.