mgr

Gabriela Sułkowska

Psycholog

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii na Uniwersytetu Warszawskiego. W 2005 roku ukończyłam ponad trzyletnie szkolenie w rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne ... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Psychoterapia,...

  Korzystam z pomocy terapeuty już od 1,5 roku regularnie raz w tygodniu. Od ok. pół roku jest coraz gorzej, nie widzę poprawy, a co najgorsze nie mówię na spotkaniach o najważniejszych problemach. Nie wiem czemu, ogarnia mnie jakiś lęk, wstyd.... Wiem, że nie dam rady powiedzieć wszystkiego...Czy to oznacza,… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Myślę, że warto powiedzieć terapeucie o odczuwanych trudnościach oraz poczuciu, że jest gorzej niż było. Czasem tak bywa, że w trakcie terapii nastepuje nasilenie objawów, ktore potem ustępuje.
  Opór,… Więcej

 • Kiedy odeszła ode mnie żona nie wyobrażałem sobie, że jeszcze w jakikolwiek sposób kiedyś sobie z tym poradzę. Zawalił się mój cały świat. Byłem z żoną bardzo zżyty, co wszyscy widzieli. Niejedna osoba zazdrościła nam związku. Jesteśmy już rok po rozwodzie, a ja dalej jestem zagubiony. Jak mam dać sobie… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  W takiej sytuacji proponowałabym dwa wyjścia - pierwsze, to udać się do Poradni d/s uzależnień w celu diagnozy, czy nie wystąpiło u Pana uzależnienie. Jeśli tak, najpierw trzeba zająć się tym problemem.… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem absolwentką Wydziału Psychologii na Uniwersytetu Warszawskiego. W 2005 roku ukończyłam ponad trzyletnie szkolenie w rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne Szkole Psychoterapii w Ośrodku INTRA w Warszawie. Od tamtej pory pracuję jako psychoterapeuta indywidualny osób dorosłych. Jestem psychologiem, trenerem i psychoterapeutką.
  Odbywałam m.in. staż i wolontariat w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.
  Od 2006 roku pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego w szpitalu im. prof. W. Orłowskiego.

  W mojej pracy zawodowej głównie skupiam się na pracy z osobami borykającymi się z zaburzeniami odżywiania (głównie bulimia, napadowe objadanie się, otyłość), ale także z osobami dorosłymi zmagającymi się z takimi problemami jak:
  - niepełnosprawność
  - choroby przewlekłe
  - lęki
  - depresja
  - kłopoty w relacjach z innymi ludźmi
  - zaniżone poczucie własnej wartości
  - będące w kryzysowym momencie swojego życia (rozwód, rozstanie)

  Chętnie współpracuję z Dorosłymi Dziećmi Alkoholików (DDA) - zarówno jeśli chodzi o terapię indywidualną, jak i zajęcia psychoedukacyjno-warsztatowe.

  Od 2006 roku pracowałam z osobami niewidomymi i niedowidzącymi prowadząc dla nich szkolenia z zakresu miękkich umiejętności psychologicznych oraz konsultacje indywidualne.

  Jestem pełna podziwu dla każdego pacjenta, który ma odwagę przyjść do gabinetu, podzielić się swoimi trudnościami i podjąć pracę nad zmianą. To dla mnie bezcenne doświadczenie, jeśli mogę, mu w tym pomóc korzystając z moich umiejętności i wiedzy.

  fot. Hubert Komerski

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Warszawski, Wydział Psychologii

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie

Choroby

 • zaburzenia odżywiania
 • zaburzenia nastroju
 • nerwica
 • lęki/stany lękowe
 • zaburzenia osobowości
 • zaburzenia emocjonalne
 • niepełnosprawność
więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K

  Gdy zacząłem spotkania z P. Gabrysią byłem zamknięty w sobie, zalękniony i w głębokiej depresji. P. Gabrysia dotarła do mnie i pomogła. Teraz mogę powiedzieć, że stanąłem na nogi. Korzystałem z pomocy kilku terapeutów i psychologów, ale dopiero p.Gabrysia mi pomogła. Ona słucha!! A najważniejsze, że nie potraktowała mnie książkowo, jako kolejnego chorego pacjenta. Słuchała mnie i naprawdę biło od niej ciepło i zrozumienie. Nie wierzyłem, że ktoś mi pomoże a jednak się myliłem. P.Gabrysia pomogła mi uwierzyć, że warto żyć!!

 • M
  Lokalizacja: Poradnia JESTEM

  Po kilku miesiącach terapii u p. Gabrysi zaczynam się czuć jakbym wracała do życia "znikąd". P. Gabrysia jest niesamowicie ciepła, cierpliwa, daje mi mnóstwo siły i ma mnóstwo mądrości. Po każdym spotkaniu czuję się jakbym robiła dla siebie coś dobrego i jakby wypełniała mnie jakaś dobra ciepła energia. Bardzo mądra i empatyczna. Zaskakuje mnie bardzo często, tak dużo widzi i rozumie.Zna się na tym co robi. Podchodzi bardzo indywidualnie do problemu i chcę jak najlepiej pomóc. Polecam z czystym sumieniem.!

 • E
  Lokalizacja: W innym miejscu

  W pomocy w rozwiązywaniu problemów lękowych polecam spotkania z psycholog p. Gabrielą Sułkowską. Osoba wzbudzająca zaufanie, otwarta, potrafiąca naprowadzić, w jaki sposób sobie pomóc wyjść z kryzysu.Spotkania z panią psycholog przebiegały w ciepłej atmosferze, a porady były niezwykle cenne i baaaaardzo trafne. Dzięki spotkaniom udało mi się wypracować nowe podejście do problemów. Spotkania pomogły mi stać się spokojniejszą, bardziej cierpliwą i zdystansowaną osobą.Lepiej radzę sobie w codziennym życiu.

 • M
  Lokalizacja: Poradnia JESTEM

  Po pierwsze dziękuję za pomoc :)

  Serdecznie polecam Panią Gabrielę. Niemal od pierwszego spotkania poczułam zaufanie do Pani Gabrieli. Pewnie to za sprawą szczerego uśmiechu, przyjaznego usposobienia i akceptacji pacjenta, takim jakim jest.

  Pani Gabriela dąży w swojej pracy do dotarcia do źródeł problemu, co pomaga zrozumieć jego przyczyny i skutecznie na niego zadziałać. Nie zawsze to, co nam się wydaje, odpowiada za nasze problemy - tego dowiedziałam się podczas terapii. Najcenniejsze, co otrzymałam od Pani Gabrieli to przyjazny stosunek do siebie. Uważam, że to właśnie dzięki niej nauczyłam się akceptować siebie, mimo wad, co przed terapią wydawało mi się niemożliwe. Dziękuję i polecam każdemu, kto się waha :)

 • K
  Lokalizacja: Poradnia JESTEM

  Goraco polecam Panią Gabrielę, świetna specjalistka i super osoba. Decyzja o terapii była jedną z najlepszych jakie podjęłam.

 • Cudowna pani psycholog i niesamowicie ciepła, zdecydowanie polecam! Wydawało mi się, że psycholog to nudy i nie pomoże, ale teraz wiem, że bardzo się myliłam i naprawdę można wiele zmienić. Warto spróbować.