Gabriela FRĄCALA verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta

Adresy i kontakt

Szukasz psychologa? Pacjenci polecają:

Małgorzata Mikołajczyk
Małgorzata Mikołajczyk
Psycholog, Diagnostyk, Terapeuta
Wybickiego 1c, Bolesławiec
Trafiłam do gabinetu tej Pani z powodu zaburzen emocjonalnych. Dzięki tej Pani wiem na co mam wracać uwagę. Po… więcej
Umów wizytę

Katarzyna Kaźmierczak
Katarzyna Kaźmierczak
Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta
Chojnowska 81, Legnica
Umów wizytę

Elżbieta Barańska-Zimna
Elżbieta Barańska-Zimna
Psycholog, Diagnostyk, Terapeuta
Benjamina Bilsego 7/13, Legnica
Wizyta przebiegła zgodnie z oczekiwaniami. Pani psycholog uważnie wysłuchała na czym polega problem, nie śpieszy… więcej
Umów wizytę

Zofia Śliwińska
Zofia Śliwińska
Psycholog, Psychoterapeuta
Konarskiego 9a, Zgorzelec
Pani psycholog o bardzo wysokich kwalifikacjach . Jednym słowem pełny profesjonalizm . Do tego wyjątkowo miła atmosfera… więcej
Umów wizytę

Alicja Paciejewska
Alicja Paciejewska
Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta
Bacewicz 22, Jelenia Góra
Jestem bardzo zadowolona z terapii. Przynosi ona etekty. Pani psycholog daje dobre rady i z uwagą wysłuchuje problemów,… więcej
Umów wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem, psychoterapeutką w trakcie certyfikacji. Ukończyłam studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, czteroletni kurs psychoterapii systemowej organizowanym przez Ośrodek Psychoterapii Systemowej w Krakowie rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, pedagogikę resocjalizacyjną na Uniwersytecie Wrocławskim. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje
  i umiejętności praktyczne poprzez udział w szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach.
  Doświadczenia zawodowe zdobywałam pracując w służbie zdrowia, ośrodkach interwencji kryzysowej, centrum pomocy rodzinie oraz współpracując z organizacjami pozarządowymi i placówkami oświatowymi. Posiadam doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi, dziećmi i młodzieżą a także w pracy z rodzinami, grupami w prowadzeniu grup wsparcia i rozwojowymi. Ponad to prowadzę szkolenia i warsztaty dla dorosłych jak i dla dzieci i młodzieży.
  Psychoterapia jest dla mnie źródłem życiowej inspiracji, odkrywaniem potencjałów tkwiących w każdym człowieku, a także możliwością autentycznego spotkania dwojga ludzi.

  Wspieram i towarzyszę ludziom w drodze do poznania siebie, swoich potrzeb, uczuć, do bycia w kontakcie ze sobą, do bycia autentycznym. Wierzę, że poznanie i akceptacja siebie otwiera możliwości do dotarcia do swojego wewnętrznego potencjału i znalezienia twórczych rozwiązań.
  Wspieram Klientów w odkrywaniu ich zasobów i w odnalezieniu własnej drogi.

  Bliskie mojemu sercu jest podejście systemowe i humanistyczno – egzystencjalnea.
  W swojej pracy łączę jedna różne podejścia terapeutyczne, indywidualnie podchodząc do każdego człowieka. Cenię sobie autentyczność i kontakt w relacji klient - terapeuta. Inspiracje w pracy czerpię także z Nonviolent Communication, (NVC), czyli Porozumienia bez Przemocy Marshalla Rosenberga.

  Dbam o własny rozwój zawodowy przez systematyczny udział w superwizji indywidualnej i grupowej. Ciągle staram się rozwijać swoje umiejętności i poszerzać wiedzę, aby lepiej służyć moim Klientom w drodze ich osobistej zmiany i rozwoju.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Usługi

Psychoterapia i Psychoedukacja.Gabriela Frącala

Grunwaldzka 13, 59-700 Bolesławiec, dolnośląskie

Pytania od pacjentów

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
Gabriela FRĄCALA
Gabriela FRĄCALA
Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta
Bolesławiec
Witam serdecznie,
w związku z tym, że zauważyła Pani niepokojące Panią zachowania u teściowej warto byłoby porozmawiać o tym z lekarzem pierwszego kontaktu lub z lekarzem psychiatrą.

Brak opinii

Gabriela Frącala nie ma jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Dodaj własną