Gabriela FRĄCALA verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta

Adresy i kontakt

Szukasz psychologa? Pacjenci polecają:

Małgorzata Mikołajczyk
Małgorzata Mikołajczyk
Psycholog, Diagnostyk, Terapeuta
Wybickiego 1c, Bolesławiec
Cudowna terapeutka. Zupełnie zmieniła moje nastawienie do terapeutów, które po wcześniejszych doświadczeniach nie… więcej

Katarzyna Kaźmierczak
Katarzyna Kaźmierczak
Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta
Chojnowska 81, Legnica

Zofia Śliwińska
Zofia Śliwińska
Psycholog, Psychoterapeuta
Konarskiego 9a, Zgorzelec
Byłem zestresowany to pierwsza wizyta ale wyszedłem zadowolony i bez problemu przebiegła rejestracja internetowa… więcej

Justyna Zygarowicz
Justyna Zygarowicz
Psychoterapeuta, Psycholog
Iwaszkiewicza 33/8, Zgorzelec

Alicja Paciejewska
Alicja Paciejewska
Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta
Bacewicz 22, Jelenia Góra
Polecam.Bardzo miła i kompetentna osoba.Do pacjenta podchodzi profesjonalnie i z sercem.Ma super podejście do dzieci. więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem, psychoterapeutką w trakcie certyfikacji. Ukończyłam studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, czteroletni kurs psychoterapii systemowej organizowanym przez Ośrodek Psychoterapii Systemowej w Krakowie rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, pedagogikę resocjalizacyjną na Uniwersytecie Wrocławskim. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje
  i umiejętności praktyczne poprzez udział w szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach.
  Doświadczenia zawodowe zdobywałam pracując w służbie zdrowia, ośrodkach interwencji kryzysowej, centrum pomocy rodzinie oraz współpracując z organizacjami pozarządowymi i placówkami oświatowymi. Posiadam doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi, dziećmi i młodzieżą a także w pracy z rodzinami, grupami w prowadzeniu grup wsparcia i rozwojowymi. Ponad to prowadzę szkolenia i warsztaty dla dorosłych jak i dla dzieci i młodzieży.
  Psychoterapia jest dla mnie źródłem życiowej inspiracji, odkrywaniem potencjałów tkwiących w każdym człowieku, a także możliwością autentycznego spotkania dwojga ludzi.

  Wspieram i towarzyszę ludziom w drodze do poznania siebie, swoich potrzeb, uczuć, do bycia w kontakcie ze sobą, do bycia autentycznym. Wierzę, że poznanie i akceptacja siebie otwiera możliwości do dotarcia do swojego wewnętrznego potencjału i znalezienia twórczych rozwiązań.
  Wspieram Klientów w odkrywaniu ich zasobów i w odnalezieniu własnej drogi.

  Bliskie mojemu sercu jest podejście systemowe i humanistyczno – egzystencjalnea.
  W swojej pracy łączę jedna różne podejścia terapeutyczne, indywidualnie podchodząc do każdego człowieka. Cenię sobie autentyczność i kontakt w relacji klient - terapeuta. Inspiracje w pracy czerpię także z Nonviolent Communication, (NVC), czyli Porozumienia bez Przemocy Marshalla Rosenberga.

  Dbam o własny rozwój zawodowy przez systematyczny udział w superwizji indywidualnej i grupowej. Ciągle staram się rozwijać swoje umiejętności i poszerzać wiedzę, aby lepiej służyć moim Klientom w drodze ich osobistej zmiany i rozwoju.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Usługi

Psychoterapia i Psychoedukacja.Gabriela Frącala

Grunwaldzka 13, 59-700 Bolesławiec, dolnośląskie

Pytania od pacjentów

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
Gabriela FRĄCALA
Gabriela FRĄCALA
Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta
Bolesławiec
Witam serdecznie,
w związku z tym, że zauważyła Pani niepokojące Panią zachowania u teściowej warto byłoby porozmawiać o tym z lekarzem pierwszego kontaktu lub z lekarzem psychiatrą.

Brak opinii

Gabriela Frącala nie ma jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Dodaj opinię

Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG