lek.

Filip Kowalski

Urolog

19 opinii +dodaj

Umów wizytę 403 odwiedziny w ciągu 30 dni

Absolwent Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (2011). Obecnie w trakcie szóstego roku specjalizacji z zakresu urologii, którą odbywa w Klinice Urologii Ogólnej,… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (2011). Obecnie w trakcie szóstego roku specjalizacji z zakresu urologii, którą odbywa w Klinice Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Dziecięcej w Bydgoszczy.
  Członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego. Autor prac naukowych dotyczących nowotworów gruczołu krokowego, pęcherza moczowego, nerek oraz z zakresu urologii czynnościowej.
  Uczestnik konferencji i sympozjów naukowych z dziedziny urologii. Ukończył wiele kursów praktycznych (w tym z zakresu ultrasonografii urologicznej).
  Klinika w której odbywa specjalizację jest ośrodkiem który przeprowadza pełen zakres operacji w oparciu o minimalnie inwazyjne, nowoczesne techniki zabiegowe - wykonuje pełen zakres operacji laparoskopowych (w tym usunięcie gruczołu krokowego, pęcherza moczowego, nowotworów nerek) oraz endoskopowych (leczenie kamicy dróg moczowych, łagodnego rozrostu stercza).

  Biegle posługuje się językiem angielskim oraz hiszpańskim.
  Diagnostyka i leczenie:
  - Kamicy układu moczowego.
  - Schorzeń gruczołu krokowego.
  - Schorzeń pęcherza moczowego.
  - Schorzeń narządów płciowych.

Specjalizacje

 • Urologia

Ukończone szkoły

 • Wydział Wojskowo-Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Znajomość języków

 • polski
 • angielski
 • hiszpański

Choroby

więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remedium ClinicUsługa: konsultacja urologiczna, USG

  Profesjonalne podejście do pacjenta, szczegółowy wywiad oraz badanie pozwalające na konkretną diagnozę. Polecam !

 • E
  Lokalizacja: Remedium ClinicUsługa: leczenie

  Lekarz godny zaufania,w rozmowie z pacjentem spokojny i rzeczowy,
  szeroko informuje również o tym jak należy postępować już po wyleczeniu, co nie jest bez znaczenia dla pacjenta.
  Bardzo polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kompetentny lekarz. Wizyta przebiegała w przyjemnej atmosferze. Badania wykonał szczegółowo i spokojnie oraz na końcu je omówił. Zdecydowanie polecam

 • T
  Lokalizacja: VITALMEDUsługa: badania profilaktyczne

  Super lekarz, szczerze mogę polecić, miły uczynny i bardzo konkretny.
  Badanie, zostało wykonane w miłym towarzystwie lekarz bardzo rzeczowo tłumaczy i po jego konsultacji, człowiek wie co mu dolega. Jest to też lekarz o dobrym sercu i bardzo ludzki serdecznie polecam.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remedium ClinicUsługa: konsultacje urologiczne

  Spoko gość. Rzeczowy i konkretny. Zadaje właściwe pytania bo o niektórych sprawach nie pamiętałem a mają wpływ na leczenie.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Bydgoszcz, ul. Chołoniewskiego 46Usługa: konsultacje urologiczne

  Dr.Filip Kowalski bardzo dobry kontakt z chorym polecam w 100% wizyta przebiegła więcej niż profesjonalnie

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remedium ClinicUsługa: konsultacje urologiczne z badaniem USG

  Lekarz niezwykle kompetentny. W wyczerpujący sposób odpowiadał na każde pytanie, nie zbywał klasycznym "będzie dobrze", tylko dokładnie wszystko tłumaczył. Przy tym sympatyczny, dokładny - zebrał najpierw szczegółowy wywiad. Polecam z czystym sumieniem!

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remedium Clinic

  Pan Doktor bardzo miły, profesjonalny, konkretny, pomocny, chętnie odpowiada na pytania i dokładnie analizuje przebieg choroby. Co najważniejsze, jest to lekarz, który nie chce naciągnąć pacjenta na kolejną wizytę lub prywatne badania, jest wręcz przeciwnie za co tego Pana szanuję.

 • B

  Po wizycie Pana doktora wiem już co było przyczyną moich dolegliwości a to najważniejsze. Mam mam nadzieję, że leki przepisane przez Pana doktora pomogą. diagnoza szybka ale fachowa. Pan doktor przeprowadził dokładny wywiad. Rozmawiał ze mną jak z człowiekiem a nie jak z kolejnym "odhaczonym'' pacjentem. Mam nadzieję, że leki pomogą i obejdzie się bez kolejnej wizyty, jednak doktor zapowiedział już, iż w razie braku poprawy rozszerzy diagnostykę, przebieg ewentualnych dalszych badań został mi wyjaśniony co obniża na pewno poziom lęku przed kolejną wizytą. Pan doktor też mnie uspokoił, co do moich negatywnych podejrzeń co do źródła moich dolegliwości. polecam!

 • A
  Lokalizacja: Remedium Clinic

  Od 10 roku życia leczę się na przewlekłe zapalenie pęcherza, pomału już zdążyłam się przyzwyczaić, że tak już będzie zawsze... Przerobiłam dziesiątki różnych urologów i czasami udawało się zaleczyć problem na kilka miesięcy, ale zawsze wracał. Trafiłam do doktora Kowalskiego z tym samym problemem i po raz pierwszy usłyszałam przyczynę problemu oraz dokładnie wyjaśnienie co mogę zrobić bez leków, aby problem pojawiał się rzadziej. Dzisiaj od wizyty mija ponad pół roku ja czuję się świetnie, dolegliwości nie mam jeśli stosuję się do prostych rad Pana doktora - czyli przede wszystkim należy pić ponad 2l płynów na dobę. Kobiety często o tym zapominają. Jestem niezwykle wdzięczna Panu doktorowi, bo komfort mojego życia poprawił się diametralnie. Nie biorę już leków, nie mam dolegliwości. Bardzo serdecznie dziękuję Panie doktorze. Oby więcej takich lekarzy!