Ewelina Prekiel

Fizjoterapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K

  Pani Ewelina to świetny fizjoterapeuta, pomogła mi dopasować zakres rehabilitacji do mojego ściśniętego nerwu w łokciu, dokładnie wytłumaczyła przebieg leczenia, czego unikać na przyszłość i pokazała ćwiczenia do wykonywania w domu.

  Pani Ewelina ma dużą wiedzę o fizjoterapii i zawsze chętnie i wyczerpująco odpowiada na pytania. Chętnie do niej wrócę w przypadku innych problemów wymagających rehabilitacji. Polecam!

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • mgr Ewelina Prekiel

   Fizjoterapeuta - Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Specjalista Treningu Funkcjonalnego oraz Indywidualnej Terapii Manulanej. Terapeuta metody PNF, terapeuta OMT Kaltenborn-Evjenth, Absolwent International Academy of Orthopedic Medicine (IAOM), terapeuta Kinesiology Taping.

   http://rehmedis.pl/

   - Magister Fizjoterapii - AWF Warszawa
   - Terapeuta OMT Kaltenborn-Evjenth
   - Specjalista metody PNF
   Certyfikowane szkolenia:
   - Kinesio Taping
   - Terapia Manualna

   Rehabilitacja:
   - rehabilitacja kręgosłupa - dyskopatia, przepuklina, wypuklina krążka, stenoza, kręgozmyk, niestabilność, objawy: rwa kulszowa, rwa barkowa, bóle napięciowe, przeciążeniowe, stany zwyrodnieniowe kręgosłupa, operacja kręgosłupa,
   - rehabilitacja stawów - bóle przeciążeniowe, zwyrodnienia, uszkodzenia łękotki, niestabilność stawu, uszkodzenia więzadła kolana ACL, PCL, Bark - zamrożony bark, łokieć tenisisty, skręcenia stawu skokowego, ścięgno Achillesa zerwanie, zwyrodnienie stawu biodrowego.
   - rehabilitacja po operacji kręgosłupa, kolan, biodra, barku, nadgarstka, łokcia
   - rehabilitacja po artroskopii,
   - korekcja wad postawy - skolioza, hiperlordoza, wady kolan, klatki piersiowej
   - rehabilitacja sportowa

  Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna
  • Medycyna sportowa

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  27 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K

   Pani Ewelina to świetny fizjoterapeuta, pomogła mi dopasować zakres rehabilitacji do mojego ściśniętego nerwu w łokciu, dokładnie wytłumaczyła przebieg leczenia, czego unikać na przyszłość i pokazała ćwiczenia do wykonywania w domu.

   Pani Ewelina ma dużą wiedzę o fizjoterapii i zawsze chętnie i wyczerpująco odpowiada na pytania. Chętnie do niej wrócę w przypadku innych problemów wymagających rehabilitacji. Polecam!

  • Polecam szczerze i gorąco! Do Pani Eweliny trafiłam po 5 tygodniach walki i bólem piszczeli. Przez tych 5 tygodni miałam robione USG, RTG i rozmawiałam z 4 ortopedami. Żaden z tych lekarzy nie był wstanie ustalić przyczyny dolegliwości, a plan leczenia sprowadzali do zaprzestania jakiejkolwiek aktywności fizycznej na 2 miesiące. Nieoceniona okazała się pomoc Pani Eweliny i trafna diagnoza bieżących dolegliwości (napięcie powięzi), które były pokłosiem zmęczeniowego pęknięcia kości piszczeli i nierównomiernego obciążania nóg przy próbie biegania. Proces rehabilitacji przebiegł bardzo sprawnie dzięki fachowej wiedzy, rewelacyjnej terapii manualnej oraz zalecanym ćwiczeniom domowym. Po 3 tygodniach byłam w stanie wrócić do treningów bez żadnego bólu.
   Pani Ewelina jest niezastąpiona w rozpoznaniu urazu, skutecznej rehabilitacji i cennym poradom na przyszłość.

  • Pani Ewelina jest doskonałym fizjoterapeutą, mógłbym powiedzieć, że ma w palcach USG. Przez ostatnie dwa lata często odwiedzałem gabinet z dwoma różnymi schorzeniami. Pani Ewelina uratowała mnie przed operacją nerwu łokciowego. Lekarz zaproponował operację jako jedyne rozwiązania przywrócenia czucia w ręce. Pani Ewelina zaproponowała rehabilitację i po roku czucie powróciło w 100% (choć na początku miałem prawie całkowity zanik czucia). Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, skuteczne ćwiczenia, wiedza doświadczenie.
   Drugim razem pojawiłem się z Pani Eweliny po złamaniu ręki. Ponownie profesjonalna i skuteczna pomoc. Szybka poprawa. Jestem cały i zdrowy :) Pani Ewelina to prawdziwy talent w dziedzinie fizjoterapii. Polecam :)

  • S

   Gorąco polecam Panią Ewelinę, na początek szczegółowy wywiad w celu postawienia trafnej dagnozy, profesjonalne podejście, duże zaangażowania, bardzo sympatyczne spotkania, merytoryczna odpowiedź na każde pytanie (a było ich sporo) oraz duzo ćwiczeń do domu. Bardzo się cieszę że trafiłam do Pani Eweliny i polecam :)

  • J

   Pani Ewelina jest świetnym fizjoterapeutą. Dzięki niej wróciłem do pełnej sprawności po operacji kolana. Atmosfera zawsze bardzo miła, przyjazna, polecam każdemu, Jestem zadowolony na 100%

  • T

   Profesjonalny i mega pomocny specjalista potrafiący dopasować zestaw działań i ćwiczeń do indywidualnych potrzeb pacjenta. W moim przypadku szybko i skutecznie zostałem dosłownie uratowany przed poważną operacją kręgosłupa.

  • W gabinecie u Pani Eweliny pojawiłem się po sporym opóźnieniu rehabilitacyjnym – skomplikowane, skośne, złamanie czterech kości śródręcza. Do tego w nienajlepszej kondycji psyche. Już od pierwszej wizyty poczułem, że znajdę tu fachową pomoc. Tym razem intuicja mnie nie zawiodła. Pani Ewelina postawiła szybką i jak się okazało trafną diagnozę. W ciągu zaledwie kilku spotkań spadł obrzęk i znacząco poprawiły się zakresy ruchomości dłoni. Kolejne wizyty u p. Eweliny doprowadziły już do przywrócenia niemal pełnej sprawności. Lekarz prowadzący/operujący tym razem był pod dużym wrażeniem postępów rehabilitacji. Pani Ewelina to nie tylko wysokie kompletacje fizjoterapeutyczne. Również świetny kontakt i rzadka umiejętność rozpoznawania stanów emocjonalnych pacjenta. Czułem się komfortowo, jak w domu.
   Polecam, z pełnym przekonaniem!

  • Polecam Panią mgr Ewelinę Prekiel. Bardzo sympatyczna i przede wszystkim solidna rehabilitantka, która mocno angażuje się w leczenie pacjenta. Nauczono mnie fajnych i bardzo skutecznych ćwiczeń, dzięki którym mój kręgosłup jest stabilny i teraz mogę wrócić do biegania. Polecam serdecznie.

  • A

   P. Ewelina uratowała mój kręgosłup. Kilka wizyt w gabinecie i zestaw ćwiczeń do domu, znowu mogę chodzić, cieszyć się życiem a kręgosłup jest jak nowy. Polecam!

   Aga.

  • P

   Pani Ewelina jest niesamowitym profesjonalistą w tym co robi. Pomogła mi w kontuzji kolana, dzięki niej znowu mogę cieszyć się bieganiem. Co więcej ma ogromną fachową wiedzę w zakresie prawidłowego biegania – dzięki jej radom zmieniło się moje całkowite podejście do tego sportu. Słuchająca pacjenta, dociekliwa, zainteresowana jego stanem nie tylko podczas wizyty. Polecam Panią Ewelinę wszystkim biegaczom, którzy borykają się z jakimikolwiek kontuzjami.