Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online

Konsultacja logopedyczna


Przyjmuję: dzieci w każdym wieku

Sposób płatności: Przelew na konto

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Konsultacja poprzez Skype lub WhatsApp
1) Skontaktować się telefonicznie pod numer ********* w celu ustalenia terminu wizyty
2) Proszę wyszukać w Skype mój nick : neuro-rehabilitacja
3) Przygotować przed wizytą dokumentację dziecka ( książeczka zdrowia, wypisy ze szpitala)
4) Dalsze instrukcje po kontakcie telefonicznym* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Wiśniowa, Katowice
Rehabilitacja dzieci i niemowląt

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dzieci w każdym wieku
Karta płatnicza, Gotówka, Przelew na konto

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Terapia wcześniaków, niemowląt oraz dzieci. Kontakt: www.neuro-rehabilitacja.com Wizyty w gabinecie oraz online Skype:neuro-rehabilitacja i WhatsApp ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Asymetria ułożeniowa
 • Kręcz szyi
 • Zaburzenia napięcia mięśniowego
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Neurologia
 • Neurologia dziecięca
Zobacz więcej

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Wiśniowa, Katowice

100 zł

Rehabilitacja dzieci i niemowlątKonsultacja online

Pozostałe usługi


Wiśniowa, Katowice

100 zł

Rehabilitacja dzieci i niemowlątWiśniowa, Katowice

100 zł

Rehabilitacja dzieci i niemowlątKonsultacja online


Wiśniowa, Katowice

Rehabilitacja dzieci i niemowlątWiśniowa, Katowice

100 zł

Rehabilitacja dzieci i niemowlątWiśniowa, Katowice

100 zł

Rehabilitacja dzieci i niemowląt

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
162 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

U mojej córki zdiagnozowano asymetrię i obniżone napięcie mięśniowe. Przez przypadek (choć teraz myślę, że Opatrzność nad nami czuwała) trafiłyśmy na rehabilitacje do Pani Eweliny. Specjalistka w każdym calu, ale i dobry, bardzo życzliwy człowiek. Staranne, sumiennie prowadzone rehabilitacje, specjalistyczna wiedza, do tego wsparcie w postaci porad i ćwiczeń, które wykonywałyśmy w domu oraz umiejętność zapanowania nad dzieckiem, które wcale nie ma ochoty ćwiczyć - to największe atuty Pani Eweliny. Kiedy pojechałam do neurologa dziecięcego i powiedziałam, kto rehabilituje moje dziecko usłyszałam „trafiłyście w najlepsze ręce”. Za każdym razem, kiedy byłyśmy na rehabilitacjach, utwierdzałam się w przekonaniu, że jestem u najlepszej specjalistki. Nie mogę słowami wyrazić mojej wdzięczności, bo każde słowo nie będzie wystarczające, dlatego po prostu dziękuję z całego serca, bo dzięki Pani moja córeczka już siedzi samodzielnie i zaczyna wstawać. Gorąco polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Z Panią Eweliną współpracujemy od roku, kiedy to pierwszy raz poszliśmy na rehabilitację z naszym synem. Cenimy Panią Ewelinę na jej rzetelność i fachowe podejście do pacjenta. Czas przeznaczony dla naszego syna był maksymalnie wykorzystany na ćwiczenia (zna swoich pacjentów i wie jak im pomóc – nie marnuje czasu aby sobie przypominać jaki problem ma dziecko, albo robi to wcześniej zanim przygotujemy dziecko do ćwiczeń – jest to rzadkością, a mamy porównanie wśród rehabilitantów). Zawsze przykłada się do pracy, bardzo dokładnie wykonuje ćwiczenia, tłumaczy jaki jest problem, co może się jeszcze w przyszłości pojawić, a także wskazuje na co zwrócić uwagę oraz instruuje jak wykonywać ćwiczenia w domu. Potrafi trafnie zasugerować, gdzie się udać by pomóc dziecku, gdy widzi inne nieprawidłowości. Chętnie dzieli się wiedzą. Uważamy, że nasz syn miał szczęście, że trafił na Panią Ewelinę.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Doktor jest osobą wysoce profesjonalną. Cieszę się że trafiłam z corka do jej gabinetu. Cała wizyta przebiegła w przyjemnej atmosferze. Pani doktor szczegółowo i po kolei pokazuje jakie badania będzie przeprowadzać dziecku, opisuje ich przebieg, określa prawidłowość odruchów. Nie ocenia a opisuje co zauważyła. Ogromna wiedza, empatia, podejście do rodzica i dziecka. Diagnoza trafnie postawiona, ćwiczenia pokazane, przeanalizowane i zadane do domu. Rodzic musiał pokazać jak bedzie wykonywać ćwiczenie a Pani doktor wprowadzała ewentualne poprawki. Po wizycie jest również stały kontakt telefoniczny. To daje poczucie bezpieczeństwa i zaangażowania. Więcej takich specjalistów nam trzeba. Jednej rzeczy żałuję. Iż nie trafiłam wcześniej do Pani doktor. "Przeszłam" z corka innych fizjoterapeutów, ale Pani Doktor dopiero mo uswiadomila jak powinna wyglądać praca z dzieckiem na jego problemami.
Dziękuję za wszystko ! Polecam z całego serca.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Polecam z czystym sumieniem. Ciężko w kilku słowach określić fachowość Pani dr, jej zaangażowanie. Pani dr pomogła nam w czasie marcowego lockdownu poprzez wizyty online i pomaga do dzisiaj już w ramach NFZ w Szpitalu Rehabilitacyjnym w Jastrzębiu-Zdroju. Córka ma znacznie obniżone napięcie mięśniowe, zmienne na obwodzie, opóźniony rozwój psychoruchowy oraz upośledzenie widzenia, jest dzieckiem slabowidzacym. Kiedy znaleźliśmy się pod opieką Pani dr nasza córka mająca ówcześnie 7 miesięcy nie potrafiła nic, leżała jak warzywo: nie obracala się na brzuch, nie potrafiła łapać się za nóżki, nie obracala się na boki, nie bawiła się rączkami, nie potrafila łapać ani utrzymać zabawki, ledwie trzymała główkę. Pani doktor jest dokładna w ocenie stanu zdrowia dziecka,służy fachową pomocą, szczegółowo pokazuje jak wykonać konkretne ćwiczenia oraz sprawdza, czy rodzic potrafi je samodzielnie powtórzyć- jeśli tak nie jest to koryguje ruchy rodzica co jest niezwykle ważne. Pani dr jest empatyczną, pełną spokoju osobą, która zawsze wskaże możliwe kierunki leczenia, podpowie gdzie jeszcze można się udać. Rehabilitacje dziecka przebiegają bardzo profesjonalnie, w dobrej atmosferze, a poprawa stanu zdrowia i efekty fizjoterapii są widoczne z wizyty na wizytę. Polecam w 100%


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Jestem bardzo zadowolona po wizycie z moją 12.-tygodniową córką. Pani Ewelina na wizycie przeprowadziła szczegółowy wywiad, bardzo dokładnie zbadała córkę, określając, z czym córka ma problem. Pani Ewelina pokazała mi szereg ćwiczeń, które należy wykonywać w domu oraz za każdym razem prosiła także, żebym ćwiczenie powtórzyła także ja, aby mieć pewność, że dobrze je wykonam później sama w domu.
Wizyta odbyła się w bardzo przyjaznej atmosferze, a Pani Ewelina ma świetny kontakt z dziećmi.


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Trafiliśmy do dr Nowak z 5 tygodniowym niemowlakiem. Na początku wizyty pełen wywiad, rozmowa. Fantastyczne podejście, wszystko wyjaśnione, wizyta długa i wyczerpująca. Po zaleconych ćwiczeniach wyraźna poprawa. Mama bardzo zadowolona, bobas Miłoszek mniej ;) ( jak to po ćwiczeniach :) ). Serdecznie polecamy !!


H
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani dr Ewelina Nowak jest rewelacyjną specjalistką. Jest osobą życzliwą i profesjonalną. Wykazuje bardzo duże zainteresowanie pacjentem, niezwykle angażuje się w przypadek każdego maluszka. Istnieje możliwość stałego kontaktu z Panią Eweliną i wymiany informacji odnośnie postępu rehabilitacyjnego. W razie wątpliwości zawsze służy pomocą. Polecam z czystym sumieniem.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Doktor jest bardzo profesjonalna, udziela szczegółowych i jasnych informacji na temat diagnozy i leczenia. Poza tym bardzo sprawnie demonstruje ćwiczenia i nawiązuje dobry kontakt z dzieckiem. Zdecydowanie polecam :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Doktor jest osobą jest bardzo kompetentną. Zawsze cierpliwie wszystko dokładnie wytłumaczy. Mojego syna rehabilituje już od 5 lat. Ze względu na odległość nie mogłam dojeżdżać do Pani Doktor. Niemniej rehabilitacje prowadzili inni specjaliści a ja zawsze mogłam liczyć na wskazówki Pani Doktor co do dalszej rehabilitacji. Teraz również po 5 latach trafnie wskazała mi drogę dalszej rehabilitacji szpitalnej dla mojego syna. Jestem wdzięczna Pani Doktor, bo bardzo wielu fachowców – lekarzy i rehabilitantów nie widzieli potrzeby dalszej rehabilitacji, bo uznawali, że nie ma ludzi idealnie prostych i sprawnych. Ja jako matka zawsze czułam, że sprawność syna potrzebuje wsparcia. Pani Doktor dała nam dużo siły i perspektywę na przyszłość. Dziękuję losowi, że mogłam spotkać tak dobrego fachowca i człowieka.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Rehabilitacja dzieci i niemowląt fizjoterapia

Z całego serca można polecić panią dr Ewelinę osobą które potrzebuja specjalistycznej porady. Już drogi raz korzystamy z doświadczenia pani Eweliny i tak jak za pierwszym razem tak teraz nas nie zawiodła. Fizjoterapia daje rewelacyjne rezultaty. Pani Ewelina wszystko tłumaczy pokazuje jak ćwiczyć co poprawić. Wystarczy się stosować do zaleceń pani Eweliny a na efekty nie trzeba długo czekac.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

9 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam .
  Moja coreczka ma stopy plasko koslawe i koslawosc kolan, ma prawie 3 latka od roku nosi buciki ortopedyczne ale nie widac jak narazie duzej zmiany. Chcialam sie dowieziec czy mozna zaczac rechabilitowac dziecko w tym wiku.

  Witam po zbadaniu dziecka należy ocenić czy wdrożyć rehabilitację czy stymulację dziecka. Pozdrawiam serdecznie.

  dr n. med. Ewelina Nowak

 • Pytanie dotyczące kręcz szyi

  Moja córeczka skończyła 4 miesiące.
  Po miesiącu zauważyliśmy z mężem, że jest coś nie tak. Malutka nie chciała odwracać główki w prawa stronę. Spała tylko na lewej stronie. Poszliśmy do lekarza, powiedział że jest mała i to przyzwyczajenie. Że najprawdopodobniej tak była w brzuszku. Uspokoilam się trochę. Ale nie dawało mi to spokoju. Szukałam informacji jaka moz3 być przyczyną. Wyskoczył mi krecz szyjny. Wszystko było jasne. Poszłam do lekarza, ale dalej przekonywała mnie, że to minie. Zapisałam malutka sama na rehabilitację, prywatnie. Fizjoterapeuta po ćwiczeniach z mała, kazał mi zrobić jak najszybciej USG. Pojechałam do większego miasta. Udało się! Wykonali malutkiej USG. Potwierdzili to. Skierowali za miesiąc na rehabilitację. Sama na własną rękę z wszystkimi dokumentami jeździłam dalej na rehabilitację. Po miesiącu pojechałam, tam Ja obejrzeli i skierowali na laseroterapie, ćwiczenia NDT oraz ćwiczenia rozluzniajace. Czekam w kolejce do września. Moja malutka we wrześniu skończy 5miesiecy. Udało mi się dostać na rehabilitację na NFZ . Mam co tydzień rehabilitację prywatną. I raz na 3 tyg rehabilitację od dzisiaj na NFZ. Fizjoterapeuta na NFZ dzisiaj powiedział mi, abym stara się dostać orzeczenie o niepelnosprawnosci dziecka. I jechać na turnus rehabilitacyjny. I moje pytanie brzmi. Czy jest taka możliwość, żeby z kreczem szyjny prawostronny dostać orzeczenie o niepelnosprawnosci. Jutro idę się dowiedziec czegoś więcej, ale nie daje mi to spokoju czy tak da radę zrobić. Proszę o pomoc.

  Witam serdecznie,
  można się starać o tzw tymczasowe orzeczenie o niepełnosprawności dziecka.
  Pozdrawiam

  dr n. med. Ewelina Nowak

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Terapia wcześniaków, niemowląt oraz dzieci. Kontakt: www.neuro-rehabilitacja.com Wizyty w gabinecie oraz online Skype:neuro-rehabilitacja i WhatsApp ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Asymetria ułożeniowa
 • Kręcz szyi
 • Zaburzenia napięcia mięśniowego
Pokaż wszystkie leczone choroby

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Neurologia
 • Neurologia dziecięca
Zobacz więcej

Powiązane wyszukiwania