mgr

Ewelina Krzak

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta, Terapeuta, Diagnostyk

28 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
12 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W STANACH PILNYCH PROSZĘ O BEZPOŚREDNI KONTAKT TELEFONICZNY. NUMER TELEFONU ZNAJDUJE SIĘ NA STRONIE INTERNETOWEJ www.medena-rehabilitacja.pl Jestem dyplomowaną fizjoterapeutką i… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
28 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I

  Pani Ewelina to profesjonalistka w każdym calu, z fantastycznym podejściem do pacjenta. Bardzo cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na każde zadane pytanie oraz szczegółowo przeprowadza wywiad w celu postawienia właściwej diagnozy, dzięki czemu potrafi doskonale dopasować terapię do potrzeb danej osoby. Dzięki Jej fachowej pomocy mój urlop w górach a także kolano zostały uratowane!A ja mogłam zdobywać kolejne tatrzańskie szczyty:-)

  Ewelina Krzak2018-08-15

  Dziękuję za dobre słowa, mam nadzieję że kolano długo będzie służyć w górskich wyprawach. Pozdrawiam!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medena Rehabilitacja FunkcjonalnaUsługa: indywidualna, kompleksowa praca z pacjentem

  Profesjonalna diagnoza, widać, że Pani terapeutka posiada dużą wiedzę. Terapia dość bolesna, ale skuteczna. Już po jednym razie ból częściowo ustąpił. Miła atmosfera wpływa na całkowite odprężenie.

  Ewelina Krzak2018-08-15

  Bardzo mi miło, pozdrawiam!

 • N
  Lokalizacja: Medena Rehabilitacja FunkcjonalnaUsługa: Ból

  Bardzo polecam. Do Pani Eweliny przyszłam z kilkumiesięcznym bólem pleców, który specjalistka od razu zlokalizowała. Problem minął po zaledwie kilku wizytach. Profesjonalnie i nie drogo :)

  Ewelina Krzak2018-07-16

  Dziękuję i pozdrawiam!

 • O
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medena Rehabilitacja FunkcjonalnaUsługa: ból kręgosłupa, odcinek lędźwiowy

  Pełen profesjonalizm i wielka, ogromna pomoc, ale od początku... Ból pleców odcinka lędźwiowego, towarzyszył mi od kilku miesięcy. Niestety, było to następstwo dawnego urazu, który postanowił ponownie mnie "odwiedzić". Trafiłem do Pani Eweliny, szybki wywiad i diagnoza oraz zaproponowane leczenie. Już po pierwszej sesji (5 wizyt), było zdecydowanie lepiej - masaże, cwiczenia, taping. I żeby nie było, łatwo nie jest, bo Pani Ewelina nie daje odpocząć podczas ćwiczeń! "Wyżej noga, jeszcze pięć razy, krzywo te nogi, jeszcze raz"! (Jak żyć, pytam?) ;-) Niezrażony i z amicjonalnym podejściem, wykupiłem jeszcze jedną sesję, i kolejną, w sumie 15 wizyt. Nowe ćwiczenia (znowu lekko nie było), masaże i taping. "W domu Pan ćwiczy"?, "A jakże", odpowiadam. "To proszę pokazać jak". Nie polecam więc naginać prawdy, bo i tak zostaniecie zdemaskowani. A efekt wizyt? Nic mnie nie boli!!! Polecam z pełną odpowiedzialnością rehabilitację u Pani Eweliny. Czuję się rewelacyjnie, i w końcu kręgosłup dał mi "odpocząć". Dodam jeszcze, że razem uśmialiśmy się ogromnie podczas spotkań, więc wszystko odbywa się w przyjaznej i miłej atmosferze. Chcecie być wyleczeni? No to wiecie gdzie się udać. :-) PS. Dbajcie o swoje plecy. I w ogóle o siebie. PS.2. Pani Ewelino - jeszcze raz niezmiernie dziękuję!!! Olgierd.

  Ewelina Krzak2018-06-05

  Bardzo się cieszę za tak miłą opinię i oczywiście dziękuję. Pozdrawiam!

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Pani Ewelina słuchała wszystkiego uważnie i odpowiadała na każde nurtujące mnie pytanie. Atmosfera podczas rehabilitacji była bardzo miła, a ja czułam się komfortowo. Jest to z pewnością osoba godna polecenia i na pewno jeśli pojawi się taka potrzeba zagoszczę u Pani Eweliny ponownie :)

  Ewelina Krzak2018-04-04

  Bardzo dziękuję i pozdrawiam!

 • P
  Lokalizacja: Medena Rehabilitacja FunkcjonalnaUsługa: naciągnięcie mięśni

  Pani Ewelina jest bardzo kompetentna fizjoterapeutka, już po przeprowadzonym wywiadzie wiedziała co mi jest. Wizyta przebiegła w nieskrępowanej atmosferze, co więcej, pani Ewelina naprawdę przejmuje się tym pacjentem leżącym na fotelu, odpowiada na wszystkie pytania, daje sugestie do wykonywania pewnych ćwiczeń w domu. Na pewno będę odwiedzać, gdy zajdzie taka potrzeba ☺️

  Ewelina Krzak2018-02-08

  Bardzo mnie cieszy taka opinia i dziękuję! Polecam się :) Pozdrawiam!

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medena Rehabilitacja FunkcjonalnaUsługa: wizyta diagnostyczna, pierwsza wizyta

  Polecam! Bardzo szeroka wiedza i otwarty umysł. Pani Ewelina posiada wiedzę z zakresu przynajmniej kilku metod fizjoterapii, co na pewno ułatwia odnalezienie przyczyn schorzeń. A poza tym ciepłe ręczniki mistrz!

  Ewelina Krzak2018-02-08

  Bardzo mi miło i dziękuję. Pozdrawiam serdecznie!

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pełen profesjonalizm. Już po pierwszej wizycie czuję się dużo lepiej. Jest spora szansa na całkowite wyleczenie kontuzji.

  Ewelina Krzak2018-01-11

  Dziękuję i cieszę się, że pomogła terapia. Do zobaczenia!
  Pozdrawiam!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medena Rehabilitacja FunkcjonalnaUsługa: wizyta diagnostyczna, rehabilitacja

  Bardzo polecam - profesjonalne podejście, trafna diagnoza i skuteczna rehabilitacja. A do tego przesympatyczna atmosfera :)

  Ewelina Krzak2017-12-13

  Bardzo dziękuję i pozdrawiam!

 • Lokalizacja: Medena Rehabilitacja Funkcjonalna

  Pani Ewelina wykazała się dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem w wykonywanej przez siebie pracy. Urozmaicone metody fizjoterapeutyczne połączone z treningiem funkcjonalnym umożliwiły mi powrót do sprawności fizycznej. Zindywidualizowany plan rehabilitacyjny jaki pani Ewelina zastosowała w moim przypadku był dobrany do wykonywanego przeze mnie zawodu. Doświadczenie w pracy z tancerzami stawia kwalifikacje pani Eweliny na wysokim poziomie.

  Ewelina Krzak2017-11-07

  Aż się zaczerwieniłam :) Bardzo dziękuję! Kawał dobrej roboty!

Pytania pacjentów (24)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W STANACH PILNYCH PROSZĘ O BEZPOŚREDNI KONTAKT TELEFONICZNY. NUMER TELEFONU ZNAJDUJE SIĘ NA STRONIE INTERNETOWEJ www.medena-rehabilitacja.pl

  Jestem dyplomowaną fizjoterapeutką i ukończyłam studia dzienne, magisterskie na kierunku fizjoterapia w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocałwiu. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę, biorąc udział w warsztatach i szkoleniach.
  W związku z tym ukończyłam szereg kursów umożliwiających pomoc swoim pacjentom:
  -neurologiczną metodę PNF,
  -Funkcjonalną Osteopatię i Integrację (FOI),
  - terapię wisceralną,
  -terapię leczenia zespołów bólowych kręgosłupa metodą McKenziego,
  -terapię mięśniowo-powięziowych punktów spustowych z diagnostyką ruchu,
  -masaż tkanek głębokich,
  -Kinesio Taping,
  -kurs baniek w odnowie psychosomatycznej,
  -kurs odnowy biologicznej, uzyskując tytuł instruktora odnowy biologicznej,
  -zawodowy kurs masażu i niekonwencjonalnych metod leczenia.

  Obecnie pracuję w Gabinecie przy ul. Rydygiera 5 we Wrocławiu, gdzie współtworzę zespół cenionych fizjoterapeutów. Pracuję z tancerzami, z pacjentami mającymi problemy z kręgosłupem, po urazach, udarach, z wadami postawy, zarówno z dorosłymi jak i z dziećmi.

  Głównym moim celem jest przywrócenie stanu zdrowia pacjentom, poprawa ich jakości życia, jak również stawiam na profilaktykę. Moje zainteresowania zawodowe koncentrują się wokół rehabilitacji ortopedycznej oraz korekcji wad postawy. Prywatnie pasjonatka tańca współczesnego, organizatorka wielu konkursów tanecznych we Wrocławiu jak i na Dolnym Śląsku.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Edukacja

 • Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu

Nagrody i wyróżnienia

 • Stypendium naukowe

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Zespół Lecznictwa Ambulatoryjnego Sp. z o.o.

Certyfikaty