Umów wizytę Zapytaj lekarza 192 odwiedziny w ciągu 30 dni

W STANACH PILNYCH PROSZĘ O BEZPOŚREDNI KONTAKT TELEFONICZNY. NUMER TELEFONU ZNAJDUJE SIĘ NA STRONIE INTERNETOWEJ www.medena-rehabilitacja.pl Jestem dyplomowaną fizjoterapeutką i… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
24 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Pani Ewelina słuchała wszystkiego uważnie i odpowiadała na każde nurtujące mnie pytanie. Atmosfera podczas rehabilitacji była bardzo miła, a ja czułam się komfortowo. Jest to z pewnością osoba godna polecenia i na pewno jeśli pojawi się taka potrzeba zagoszczę u Pani Eweliny ponownie :)

  Ewelina Krzak2018-04-04

  Bardzo dziękuję i pozdrawiam!

 • P
  Lokalizacja: Medena Rehabilitacja FunkcjonalnaUsługa: naciągnięcie mięśni

  Pani Ewelina jest bardzo kompetentna fizjoterapeutka, już po przeprowadzonym wywiadzie wiedziała co mi jest. Wizyta przebiegła w nieskrępowanej atmosferze, co więcej, pani Ewelina naprawdę przejmuje się tym pacjentem leżącym na fotelu, odpowiada na wszystkie pytania, daje sugestie do wykonywania pewnych ćwiczeń w domu. Na pewno będę odwiedzać, gdy zajdzie taka potrzeba ☺️

  Ewelina Krzak2018-02-08

  Bardzo mnie cieszy taka opinia i dziękuję! Polecam się :) Pozdrawiam!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medena Rehabilitacja FunkcjonalnaUsługa: wizyta diagnostyczna, pierwsza wizyta

  Polecam! Bardzo szeroka wiedza i otwarty umysł. Pani Ewelina posiada wiedzę z zakresu przynajmniej kilku metod fizjoterapii, co na pewno ułatwia odnalezienie przyczyn schorzeń. A poza tym ciepłe ręczniki mistrz!

  Ewelina Krzak2018-02-08

  Bardzo mi miło i dziękuję. Pozdrawiam serdecznie!

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pełen profesjonalizm. Już po pierwszej wizycie czuję się dużo lepiej. Jest spora szansa na całkowite wyleczenie kontuzji.

  Ewelina Krzak2018-01-11

  Dziękuję i cieszę się, że pomogła terapia. Do zobaczenia!
  Pozdrawiam!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medena Rehabilitacja FunkcjonalnaUsługa: wizyta diagnostyczna, rehabilitacja

  Bardzo polecam - profesjonalne podejście, trafna diagnoza i skuteczna rehabilitacja. A do tego przesympatyczna atmosfera :)

  Ewelina Krzak2017-12-13

  Bardzo dziękuję i pozdrawiam!

 • Lokalizacja: Medena Rehabilitacja Funkcjonalna

  Pani Ewelina wykazała się dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem w wykonywanej przez siebie pracy. Urozmaicone metody fizjoterapeutyczne połączone z treningiem funkcjonalnym umożliwiły mi powrót do sprawności fizycznej. Zindywidualizowany plan rehabilitacyjny jaki pani Ewelina zastosowała w moim przypadku był dobrany do wykonywanego przeze mnie zawodu. Doświadczenie w pracy z tancerzami stawia kwalifikacje pani Eweliny na wysokim poziomie.

  Ewelina Krzak2017-11-07

  Aż się zaczerwieniłam :) Bardzo dziękuję! Kawał dobrej roboty!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medena Rehabilitacja FunkcjonalnaUsługa: rwa kulszowa

  Do Pani Eweliny trafiłam na konsultacje fizjoterapeutyczne z powodu rwy kulszowej. Drętwiała mi noga, bolały mnie plecy, utykałam. Zostałam prawidłowo zdiagnozowana oraz zastosowano mi terapię. Systematyczne ćwiczenia, masaże, terapia manualna, taśmy tejpy oraz odrabiane "zadania domowe" przyniosły zaskakujący rezultat. Dodatkowo zdobyłam sporo fachowej wiedzy, którą Pani Ewelina posiada. Bardzo miło spędziłam czas na rehabilitacji.

  Pozdrawiam i będę polecać!

  Ewelina Krzak2017-10-18

  Bardzo dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam serdecznie!

 • Ł
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medena Rehabilitacja FunkcjonalnaUsługa: bóle pleców i karku

  Od lat zmagałem się z coraz silniejszym bólem pleców spowodowanym pracą przy komputerze. Wizyty u pani Eweliny pozwoliły mi stopniowo pozbyć się dolegliwości. Ponadto przemiłe towarzystwo pani Eweliny sprawiało, że czas spędzony w gabinecie mijał bardzo szybko i przyjemnie. Gorąco polecam. :)

  Ewelina Krzak2017-10-01

  Cieszę się, że mogłam pomóc. Pozdrawiam!

 • R
  Lokalizacja: Medena Rehabilitacja FunkcjonalnaUsługa: ból lewego stawu kolanowego, przykurcz mięśni pod kolanem

  Do pani Eweliny -fizjoterapeutki zgłosiłem się w sierpniu z bólem lewego kolana oraz przykurczem mięśni pod tym kolanem. Muszę powiedzieć, ze pani Ewelina jest świetną fizjoterapeutką, szybko zdiagnozowała przyczynę bólu, zastosowała odpowiednie zabiegi i ćwiczenia, dzięki czemu rozluźniła twarde(zbite mięsnie)pod kolanem przez co również zmniejszył się ból okolic kolana. Pani Ewelina ma wielką umiejętność stosowania masażu i zabiegów fizjoterapeutycznych, ma cudowne ręce, które świetnie masują, relaksują i rehabilitują-cudowne dłonie. Przy tym pani Ewelina stwarza atmosferę komfortu psychicznego i całkowitego rozluźnienia i odprężenia. Serdecznie polecam zabiegi fizjoterapeutyczne u pani Eweliny o wysokim standardzie zawodowym

  Ewelina Krzak2017-10-01

  Bardzo dziękuję za miła opinię. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia!

 • J
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ścięgno Achillesa

  Wcześniej byłem u innego specjalisty i nie mogłem przez dłuższy czas pozbyć się kontuzji. Dopiero po terapii u p. Eweliny ból ustał, Achilles wyleczony mogę dalej biegać ;)

  Ewelina Krzak2017-07-24

  Dziękuję! Trzymam kciuki za kolejne kilometry :)
  Pozdrawiam!

Pytania pacjentów (24)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W STANACH PILNYCH PROSZĘ O BEZPOŚREDNI KONTAKT TELEFONICZNY. NUMER TELEFONU ZNAJDUJE SIĘ NA STRONIE INTERNETOWEJ www.medena-rehabilitacja.pl

  Jestem dyplomowaną fizjoterapeutką i ukończyłam studia dzienne, magisterskie na kierunku fizjoterapia w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocałwiu. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę, biorąc udział w warsztatach i szkoleniach.
  W związku z tym ukończyłam szereg kursów umożliwiających pomoc swoim pacjentom:
  -neurologiczną metodę PNF,
  -Funkcjonalną Osteopatię i Integrację (FOI),
  - terapię wisceralną,
  -terapię leczenia zespołów bólowych kręgosłupa metodą McKenziego,
  -terapię mięśniowo-powięziowych punktów spustowych z diagnostyką ruchu,
  -masaż tkanek głębokich,
  -Kinesio Taping,
  -kurs baniek w odnowie psychosomatycznej,
  -kurs odnowy biologicznej, uzyskując tytuł instruktora odnowy biologicznej,
  -zawodowy kurs masażu i niekonwencjonalnych metod leczenia.

  Obecnie pracuję w Gabinecie przy ul. Rydygiera 5 we Wrocławiu, gdzie współtworzę zespół cenionych fizjoterapeutów. Pracuję z tancerzami, z pacjentami mającymi problemy z kręgosłupem, po urazach, udarach, z wadami postawy, zarówno z dorosłymi jak i z dziećmi.

  Głównym moim celem jest przywrócenie stanu zdrowia pacjentom, poprawa ich jakości życia, jak również stawiam na profilaktykę. Moje zainteresowania zawodowe koncentrują się wokół rehabilitacji ortopedycznej oraz korekcji wad postawy. Prywatnie pasjonatka tańca współczesnego, organizatorka wielu konkursów tanecznych we Wrocławiu jak i na Dolnym Śląsku.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Ukończone szkoły

 • Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu

Nagrody i wyróżnienia

 • Stypendium naukowe

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Zespół Lecznictwa Ambulatoryjnego Sp. z o.o.

Certyfikaty