Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Zaburzenia neurologiczne

  Witam, czy zaburzenia widzenia, zawroty glowy, bole oczu, bole migrenowe szczególnie z tylu glowy, wysadzanie oczu, bole karku, bole policzkow zatok, mdlosci moga byc od kręgosłupa szyjnego?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Ewelina Krzak

  Dzień dobry! Tak, jak najbardziej. Proszę się skonsultować z lekarzem.

 • Lekarz internista zauważył u mnie boczne skrzywienie kręgosłupa. Dostałam zalecenie wykonywania ćwiczeń wzmacniających mięśnie pleców i chyba brzucha, plus basen... Nie skierował mnie do specjalisty. Trochę się dziwię. Chciałabym coś robić z tymi plecami pod okiem fachowca. Czy powinnam najpierw odwiedzić… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Ewelina Krzak

  Witam! Najlepiej proszę udać się do fizjoterapeuty, który dokładnie ułoży Pani ćwiczenia, pod kątem skoliozy. Zapraszam!

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Ukończone szkoły

 • Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu

Znajomość języków

 • angielski

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Lokalizacja: Medena Rehabilitacja FunkcjonalnaUsługa: ból lewego stawu kolanowego, przykurcz mięśni pod kolanem

  Do pani Eweliny -fizjoterapeutki zgłosiłem się w sierpniu z bólem lewego kolana oraz przykurczem mięśni pod tym kolanem. Muszę powiedzieć, ze pani Ewelina jest świetną fizjoterapeutką, szybko zdiagnozowała przyczynę bólu, zastosowała odpowiednie zabiegi i ćwiczenia, dzięki czemu rozluźniła twarde(zbite mięsnie)pod kolanem przez co również zmniejszył się ból okolic kolana. Pani Ewelina ma wielką umiejętność stosowania masażu i zabiegów fizjoterapeutycznych, ma cudowne ręce, które świetnie masują, relaksują i rehabilitują-cudowne dłonie. Przy tym pani Ewelina stwarza atmosferę komfortu psychicznego i całkowitego rozluźnienia i odprężenia. Serdecznie polecam zabiegi fizjoterapeutyczne u pani Eweliny o wysokim standardzie zawodowym

 • J
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ścięgno Achillesa

  Wcześniej byłem u innego specjalisty i nie mogłem przez dłuższy czas pozbyć się kontuzji. Dopiero po terapii u p. Eweliny ból ustał, Achilles wyleczony mogę dalej biegać ;)

  mgr Ewelina Krzak2017-07-24

  Dziękuję! Trzymam kciuki za kolejne kilometry :)
  Pozdrawiam!

 • P
  Lokalizacja: Medena Rehabilitacja Funkcjonalna

  Jeżeli zależy Państwo na profesjonalnej pomocy fizjoterapeuty, indywidualnie dobranej terapii i przy tym przemiłej i niekrępującej atmosferze, to ogromnie polegam Panią Ewelinę Krzak.
  Pani Ewelina angażuje się w terapię całym sercem i nabytą wiedzą (a ta jest na prawdę spora), i nawet najbardziej opornego pacjenta wyprowadzi na prosto.
  Żegnaj dyskopatio!

  mgr Ewelina Krzak2017-07-24

  Bardzo dziękuję :)

 • K
  Lokalizacja: Medena Rehabilitacja Funkcjonalna

  Z całego serca polecam Panią Ewelinę! :) Zawsze w pełni profesjonalna, uśmiechnięta, chętnie odpowiada na wszelkie pytania. Każda wizyta przebiegała w miłej atmosferze. Szybko przywróciła do zdrowia mój naderwany mięsień pleców i pokazała wiele ćwiczeń na wzmocnienie, by uniknąć podobnych incydentów w przyszłości.

  mgr Ewelina Krzak2017-07-11

  Bardzo dziękuję za tak pozytywna opinię! Życzę dużo zdrowia! Pozdrawiam!

 • K
  Lokalizacja: Medena Rehabilitacja FunkcjonalnaUsługa: rehabilitacja ortopedyczna

  Bardzo polecam Panią Ewelinę Krzak. Postawiła mnie na nogi po wypadnięciu dysku, ból był ogromny, nie do wytrzymania.
  Rehabilitacja trwała ponad 2 tygodnie ale już funkcjonuje normalnie i wróciłam do pracy..

  mgr Ewelina Krzak2017-03-23

  Dziękuję bardzo! Życzę powrotu do pełnej sprawności :)

 • A
  Lokalizacja: Medena Rehabilitacja FunkcjonalnaUsługa: rehabilitacja ortopedyczna

  Po wypadku z uszkodzonym kręgosłupem długo szukałam odpowiedniego rehabilitanta. Z polecenia trafiłam ostatecznie do Pani Eweliny i dzięki niej dzisiaj czuję się dobrze. Teraz ja z czystym sumieniem mogę polecać Panią Ewelinę innym:)

  mgr Ewelina Krzak2017-03-23

  Dziękuję i pozdrawiam serdecznie!

 • Pani Ewelina jest super ! :) Super wykonuje swoja pracę .Rehabilitowany przez nią mój tata po udarze jest bardzo zadowolony i my także ( postawiła go na nogi :) ) . Pani Ewelina jest miłą uśmiechniętą osobą , swój zawód wykonuje z głębi serca , można duuużo pisać o niej pisząc krótko jest super ! Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Ewelinę .

  mgr Ewelina Krzak2017-03-02

  Bardzo mi miło :) Dziękuję!

 • J

  Pani Ewelina potrafi postawić na nogi i to dosłownie. Nie raz potrzebowałam nagłej pomocy i zawsze ją otrzymałam. Najlepsza fizjoterapeutka jaką znam! Ale uwaga, nie zrobi wszystkiego za Ciebie, trzeba słuchać Pani Eweliny i z pokorą odrabiać zadania domowe ;)

 • O

  Bylam u 2 rehabilitantow I Za 3 trafilam do Pani Eweliny I to mnie uratowalo. Nauczyla mnie cwiczyc prawidlowo I teraz Wiem jak zyc z przepuklina. Polecam szczerze
  Oliwia

 • K

  Pani Ewelina pomogła mi i mojej Dziewczynie dojść do zdrowia po wypadku komunikacyjnym. Jest bardzo profesjonalna i świetnie współpracuje z pacjentem. Gorąco Polecam