Adresy (2)

Stanisława Orzechowskiego, Częstochowa
Poradnictwo Żywieniowe Ewelina Drożdżowska

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka
34 347..... Pokaż numer


ul.Konopnickiej 6, Szczekociny
Poradnictwo Żywieniowe Ewelina Drożdżowska

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka
34 347..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

PROSZĘ O KONTAKT OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 10:00-18:00. Absolwentka Żywienia Człowieka z Dietetyką krakowskiego Uniwersytetu Rolniczego. ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Nadciśnienie
 • Choroby tarczycy
 • Cukrzyca
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Wydział Technologii Żywności. Specjalność: żywienie człowieka z dietetyką

Specjalizacje

 • Dietetyk kliniczny

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Stanisława Orzechowskiego, Częstochowa

40 zł

Poradnictwo Żywieniowe Ewelina Drożdżowska


ul.Konopnickiej 6, Szczekociny

40 zł

Poradnictwo Żywieniowe Ewelina DrożdżowskaStanisława Orzechowskiego, Częstochowa

150 zł

Poradnictwo Żywieniowe Ewelina Drożdżowska


ul.Konopnickiej 6, Szczekociny

150 zł

Poradnictwo Żywieniowe Ewelina Drożdżowska

36 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnictwo Żywieniowe Ewelina Drożdżowska Pierwsza konsultacja dietetyczna (wizyta + indywidualna dieta)

Problemy trawienne i alergiczne towarzyszą mi od wielu lat. Czasem sobie radziłam, czasem nie. Niestety z wiekiem wychodziło mi to coraz gorzej. Postanowiłam, wspólnie z mężem, spróbować diety. Diety, która mi pozwoli zachować zdrowie i pożegnać się z ciągłymi bólami brzucha oraz diety, która pozwoli zachować odpowiednią formę męża. Jedna dieta z internetu, diety z książki, dieta na zasadzie "sami damy radę" - nic nie pomagała. Na szczęście trafiliśmy do Eweliny, która po dokładnym wywiadzie przygotowała dla nas wspólną dietę (co pozwoli zaoszczędzić czas), po której czujemy się wyśmienicie i dietę, która przynosi oczekiwane rezultaty! Dziękujemy i polecamy wszystkim :)


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnictwo Żywieniowe Ewelina Drożdżowska Pierwsza konsultacja dietetyczna (wizyta + indywidualna dieta)

Według mnie najlepsza Pani dietetyk. Dieta została dobrana w indywidualny sposób przez co jest bardzo smaczna i z przyjemnością z niej korzystam.


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnictwo Żywieniowe Ewelina Drożdżowska Pierwsza konsultacja dietetyczna (wizyta + indywidualna dieta)

Polecam Panią Ewelinę do współpracy przy pozbywaniu się nadmiernych kilogramów. Szczegółowy wywiad zdrowotny i żywieniowy, analiza składu ciała i plan żywieniowy ułożony pod moje preferencje smakowe i tryb życia. Generalnie nie miałem poczucia, że jestem na diecie. Udało mi się zredukować 12 kg w 4 miesiące i ustabilizować masę ciała. Wyrobiłem sobie również pewne nawyki żywieniowe. Wiem, że bez regularnych spotkań nie miałbym tyle motywacji, żeby doprowadzić sprawę pozbycia się nadmiernych kilogramów do końca. Polecam!


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnictwo Żywieniowe Ewelina Drożdżowska Pierwsza konsultacja dietetyczna (wizyta + indywidualna dieta)

Do Pani Eweliny trafiłam z polecenia z kilogramami nagromadzonymi w trakcie pandemii i gorszymi wynikami badań. Dziś po 6 miesiącach współpracy - jestem lżejsza o 18 kg i zdecydowanie lepiej się czuję, poprawiły się również wyniki moich badań. Plan żywieniowy przygotowany przez Panią Dietetyk jest bardzo przystępny i smaczny, a wizyty kontrolne przebiegają w przemiłej, wspierającej atmosferze. Z całego serca polecam!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Zdecydowanie polecam współpracę z p. Eweliną! Zgłosiłam się do niej z prośbą o ułożenie diety dla moich rodziców, którzy mają różne problemy ze zdrowiem (nadciśnienie i miażdżycę). Uczestniczyłam we wszystkich rozmowach z p. Eweliną i pomagałam rodzicom przy wypełnieniu kwestionariuszy. Konsultacje odbywały się zdalnie (mailowo i telefonicznie), ale nie miało to negatywnego wpływu na jakość usługi. P. Ewelina wykonała bardzo szczegółowy wywiad i biorąc pod uwagę wyniki badań moich rodziców, ich ogólny stan zdrowia, tryb życia i preferencje żywieniowe przygotowała dla nich wspólnie ogólne zalecenia dotyczące diety, jaką powinni stosować oraz przykładowe przepisy na każdy posiłek. Wszystko jest opisane bardzo konkretnie i zrozumiale. Ogólne zasady żywienia są szczegółowo wyjaśnione, ale bez zbędnych elaboratów. Zaproponowane przepisy są proste, szybkie w przygotowaniu i smaczne (już je wypróbowaliśmy!) Kontakt z p. Eweliną był szybki i bezproblemowy. Pełen profesjonalizm! Serdecznie polecam współpracę z p. Eweliną! :)


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnictwo Żywieniowe Ewelina Drożdżowska kuracja odchudzająca

Miałam ogromne problemy z dodatkowymi kilogramami i nie mogłam za wszelką cenę się ich pozbyć. Wcześniejsze diety nie dawały rezultatu, dopiero gdy poznałam Panią Ewelinę wszystko się zmieniło! Dieta rozpisana w ekspresowym tempie, bardzo smaczne, szybkie i duże posiłki. Wszystkie składniki bez problemu można dostać w każdym sklepie. Waga spada w dół , samopoczucie świetne, do tego w końcu budzę się wyspana i szczęśliwa. Przy okazji kondycja skóry się również poprawiła co jest dla mnie miłym zaskoczeniem. Kontakt rewelacyjny! Do tego Pani Ewelina jest przesympatyczną, miłą, rzetelną i kompetentną osobą - dosłownie odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu:) Polecam z całego serca!


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnictwo Żywieniowe Ewelina Drożdżowska kłopoty z metabolizmem przy chorobie tarczycy

Udałam się do profesjonalisty nie ze względu na wygląd lecz zdrowie (hashimoto). Pani Ewelina jest osobą z powołaniem. Pierwsza wizyta to dokładny wywiad z pacjentem, podparty wynikami badań, które wskazuje Pani Ewelina. Dieta jest dopasowana do stylu życia, pracy. Pani Ewelina nie tylko uwzględniła moje zachcianki, ale nawet udało jej się przekonać mnie do jedzenia warzyw (za którymi wcześniej nie przepadałam:P) Dieta którą mi ułożyła była bardzo smaczna prosta i szybka w przygotowaniu. Porcje były ogromne:) Dieta nie była uciążliwa – przepisy miałam pogrupowane wg ich rodzaju (tj. śniadania, I przekąska, II przekąska, obiad, podwieczorek i kolacja) i sama mogłam komponować menu na dany dzień :). Zresztą przesłane przez Panią Ewelinę przepisy, szczególnie obiadowe, weszły na stałe do mojego menu, gdyż bardzo mi smakują:) Poza tym, że Pani Ewelina jest kompetentna jest też bardzo życzliwą osobą, pomocną i widać że jej zależy na pacjencie. W każdej chwili można zwrócić się do niej z pytaniem o żywienie lub zapytaniem o poradę. To właściwie nie była dieta a zmiana sposobu odżywiania. Lepiej nie mogłam trafić :) Polecam wszystkim :)


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Trafiłem na Panią Ewelinę szukając ratunku w pogłębiającej się nadwadze. Rzeczowo przeprowadzony wywiad odnośnie mojej osoby, stylu życia nawyków żywieniowych skłonił mnie do podjęcia dalszej współpracy i oddania losu mojej nadwagi w "ręce" Pani Eweliny. Po przenikliwym wywiadzie i ustaleniu terminu przejścia na dietę, terminowo otrzymałem kompletną dietę która okazał się być przyjemna i bardzo smaczna. Dopasowanie posiłków do stylu życia, pracy, wplatanie ulubionych składników i przy tym eliminowanie tych których nie do końca lubię było kolejnym krokiem motywującym do schudnięcia. Dieta doskonale zrównoważona. Wszystko podparte oczywiści o wyniki badań na które kieruję Pani Dietetyk przed rozpoczęciem kuracji. W trakcie procesu odchudzania a w zasadzie to zmiany złych nawyków żywieniowych zawsze można było podpytać o coś co przyszło na myśl. Pani Ewelina cieszy się z każdego zrzuconego kilograma razem z pacjentem. Rzadko spotyka się ludzi tak profesjonalnie podchodzących do wykonywanego zawodu.
Podsumowując idąc na dietę w styczniu ważyłem 89 kg założenie miałem schudnąć 12 kg, pod koniec maja moja waga wybiła 72
kg, wyniki badań wszystkie wróciły do normy, czuję się rewelacyjnie. Waga się nie zmienia.
Polecam Panią Ewelinę.

Teraz już mogę edytować opinię dziś jest 15/11/2018 roku a ja nadal trzymam się mojej założonej wagi. moje podejście do życia uległo zmianie :D Dziękuję :D


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnictwo Żywieniowe Ewelina Drożdżowska złe wyniki badań spowodowane nadwagą

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Eweliną. Tyle razy sama próbowałam zrzucić wagę że już straciłam nadzieję. Udanie się do profesjonalisty to było ostatnie światełko w tunelu -nawet nie ze względu na wygląd lecz zdrowie (złe wyniki badań). Całe szczęście trafiłam do Pani Eweliny która jest osobą z powołaniem. Wizyta u niej to dokładny wywiad z pacjentem. Uwzględniła wszystkie moje zachcianki. Szczerze to byłam zdziwiona że tak łatwo i smacznie można się odżywiać na diecie -przy tak dobrym dietetyku to naprawdę możliwe. Schudłam, moje wyniki się poprawiły dzięki współpracy i zaangażowaniu obu stron. Wizyty kontrolne to przyjemność, widać mój progres w liczbach -to bardzo motywuje. A poza tym że Pani Ewelina jest kompetentna jest też bardzo życzliwą osobą, pomocną i widać że jej zależy na pacjencie. Przy Pani Ewelinie nie ma głupich pytań. Każdemu kto chce zadbać o zdrowie i figurę polecam współpracę z Panią Eweliną.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnictwo Żywieniowe Ewelina Drożdżowska redukcja masy

Pełen profesjonalizm. Pani Ewelina indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta. Ułożona przez nia dieta była nie tylko smaczna ale i różnorodna. Na moją prośbę wykluczył z niej wszystko czego nie lubię ???? w każdej chwili można zwrócić się do niej z pytaniem o żywienie lub zapytaniem o poradę.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

PROSZĘ O KONTAKT OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 10:00-18:00. Absolwentka Żywienia Człowieka z Dietetyką krakowskiego Uniwersytetu Rolniczego. ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Nadciśnienie
 • Choroby tarczycy
 • Cukrzyca
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Wydział Technologii Żywności. Specjalność: żywienie człowieka z dietetyką

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Dietetyk kliniczny


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Profile społecznościowe