lek.

Ewa Wróbel-Nadel

verifiedCreated with Sketch.

Pulmonolog, Internista

58 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
24 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Łodzi ,posiadam II stopień specjalizacji w zakresie chorób płuc i chorób wewnętrznych . od ponad 20 lat zajmuję się diagnostyką i leczeniem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
58 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Pulmonologiczny NZOZ LEDANUsługa: duszność, problemy z oddychaniem, wysokie ciśnienie

  Te wszystkie opinie pozytywne, które możemy tu przeczytać są naprawdę poparte stanem faktycznym. Byłam dziś u Pani doktor na wizycie z dusznościami. Spodziewałam się że to atak astmy, na którą choruję od dawna. Pani doktor obejrzała moje wyniki badań, wypytała o całą historię zabiegów, choroby w rodzinie, moje samopoczucie, objawy towarzyszące i skierowała mnie na tomograf. Żaden lekarz wcześniej tego nie zrobił, nie dociekał, nie próbował powiązać faktów aby postawić mi częściowa diagnozę, tylko przepisywał wziewny na astmę słysząc że od lat na nią choruję. Pani Doktor sprawiła że naprawdę poczułam się bardzo zaopiekowania, poczułam że zależy jej na tym aby wykryć i wyleczyć moje schorzenie. Na razie czekamy na ostateczną diagnozę, ale na pewno już nigdy nie pójdę do innego lekarza chorób płuc, Pani Doktor, będziemy się widzieć częściej:) dziękuję bardzo i poleca m bardzo tym, którzy czyli się wcześniej powierzchownie i taśmowo traktowani przez lekarzy!

 • B
  Lokalizacja: Gabinet Pulmonologiczny NZOZ LEDAN

  Pani doktor jest wspaniałym i kompetentnym lekarzem, z ogromną empatią dla pacjenta. Szczerze polecam.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ ledanUsługa: nawracające infekcje

  Po półtora roku nawracających infekcji, kaszlu, zapaleń gardła leczonych antybiotykami: 6 antybiotykoterapii w ciągu roku, trafiłem w końcu do dr Wróbel. Jako pierwsza zleciła szereg badań i kompleksowo przyjrzała się moim problemom, zaaplikowała leczenie w postaci inhalacji. Obecnie regularnie jeżdżę do Pani Doktor regularnie na wizyty kontrolne ale czuję się dobrze i infekcje zdarzają mi się zdecydowanie rzadziej i żadna nie wymaga antybiotykoterapii. To lekarz z powołania, świetny specjalista, wsłuchujący się w pacjenta. Oddany pacjent z Ozorkowa

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ ledanUsługa: konsultacja pulmonologiczna

  Pani doktor jest bardzo konkretna i rzeczowa.Poświęciła mnie dużo uwagi i skierowała na dodatkowe badania.Od pół roku choruję i do tej pory tylko jeden lekarz usiłował mi pomóc.Jestem bardzo szczęśliwa, że trafiłam do Pani doktor.

 • J
  Lokalizacja: NZOZ LedanUsługa: konsultacja

  Pani doktor jest bardzo mila. Przeprowadza szczegolowy wywiad ,
  dokladnie bada. Jestem bardzo zadowolona.
  Polecam.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Szeroki wywiad, lekarz sam chciał się zapoznać z wynikami wcześniejszych badań, udzielił niezbędnych pytań. Miło, rzeczowo i fachowo. Co do diagnozy, za wcześnie na opinię, ale już po pierwszej wizycie sporo wiem.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ ledan

  Pani Doktor jest szalenie miłą,kompetentną osobą,ktora profesjonalnie podchodzi do potrzeb pacjenta.
  Badanie przebiegało naprawdę sprawnie, z czystym sumieniem moge polecic Panią dr Ewę Wrobel-Nadel,
  Witold Madaliński

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ LedanUsługa: astma

  Brak mi słów jak wspaniałą osobą jest Pani doktor. Byłam dziś na pierwszej wizycie. Pani doktor wysłuchala z zainteresowaniem całej historii choroby ( a myślę że do powiedzenia miałam naprawdę sporo), zleciła bardzo konkretny plan działania na który dotychczas nie wpadł żaden lekarz majacy do czynienia z moją astma, podniosła na duchu i dodała nadziei. Wspaniałe jest to że Pani doktor podchodzi do tematu zdrowia holistyczne, że poza konwencjonalna medycyna jest otwarta na wsparcie w postaci medycyny niekonwencjonalnej. Że widzi połączenie ciała i ducha. Wspaniały lekarz o wyjątkowej wrażliwości, a do tego niezwykle inspirująca osoba. Polecam z całego serca!

 • A
  Lokalizacja: NZOZ Ledan

  Kompetentny lekarz, który do problemów pacjenta podchodzi holistycznie. Posiada wiedzę, przekazując ją w sposób zrozumiały. Pani Doktor jest bardzo życzliwa i uśmiechnięta, dzięki czemu wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze. Polecam, oby więcej takich lekarzy! :)

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ ledanUsługa: konsultacja pulmonologiczna

  Mam bardzo pozytywne wrażenia z tej wizyty. Pani doktor jest sympatyczna, życzliwa i dociekliwa. Przejrzała zdjęcia płuc; nowe na komputerze, stare na podświetlonym ekranie i porównała je. W ramach wizyty wykonała spirometrię i osłuchała płuca. Wypytała szczegółowo o inne moje choroby oraz dolegliwości i szczegółowo wytłumaczyła jaka korelacja może między nimi zachodzić. Udzieliła szereg porad medycznych, wypisała receptę. Wyszłam z poczuciem, że lekarz - specjalista naprawdę przeanalizował stan mojego zdrowia, a równocześnie uspokoił, że nic poważnego aktualnie się nie dzieje. Polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Łodzi ,posiadam II stopień specjalizacji w zakresie chorób płuc i chorób wewnętrznych . od ponad 20 lat zajmuję się diagnostyką i leczeniem schorzeń układu oddechowego. Regularnie uczestniczę w kursach i szkoleniach w kraju i za granicą, podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe ..

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Choroby płuc

Edukacja

 • AkademIa Medyczna w Łodzi