lek.

Ewa Wnuk

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

56 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
521 odwiedzin w ciągu 30 dni

Zapraszam do Gabinetu Dentystycznego w centrum Płocka, gdzie w przyjaznej atmosferze otoczymy opieką dzieci, rodziców i ich dziadków. Jestem absolwentką Lubelskiej Akademii Medycznej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
56 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Dentystyczny - Ewa WnukUsługa: wizyta z dzieckiem- lakowanie

  Bardzo sympatyczna, uśmiechnięta Pani Doktor. Mimo, że córka się sprzeciwiała udało się zrobić to co było zalecone. Dostała naklejki i mały prezent w postaci baniek mydlanych

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Dentystyczny - Ewa WnukUsługa: leczenie próchnicy

  Bardzo miła pani doktor ze świetnym podejściem do dzieci . Cała wizyta odbyła się bezstresowo w miłej atmosferze . Moja córka już się pyta o kolejną wizytę.

 • P

  Jestem zadowolona z wizyty gabinet czysty , dobrze wyposażony , dziecko wyszło bez traumy . Wspaniale podejscie do dzieci.

 • J
  Lokalizacja: Gabinet Dentystyczny - Ewa WnukUsługa: przegląd ząbków - pierwsza wizyta

  Przesympatyczna Pani Doktor, wspaniałe podejście zarówno do małego jak i dużego pacjenta. Córka 2 lata - pierwsza wizyta - sama radość. Chętnie współpracowała :) Lepiej trafić nie mogliśmy :)

 • P
  Lokalizacja: Gabinet Dentystyczny - Ewa WnukUsługa: wizyta kontrolna

  Super podejście do dzieci ,nic na siłę i wszystko wytłumaczy. Bardzo miła i sympatyczna pani doktor. Bardzo polecamy

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Dentystyczny - Ewa WnukUsługa: ból zęba

  Pani stomatolog bardzo przyjemna, delikatna, informuje po kolei o wszystkich czynnościach, które wykonuje. Zdecydowanie będę kontynuować dalsze leczenie u Pani doktor. Na wizytę w przyszłości również zapisze syna.

 • Lokalizacja: Gabinet Dentystyczny - Ewa Wnuk

  bardzo polecam panią doktor miła sympatyczna atmosfera bez bólu i strachu super profesjonale znieczulenie i samo usuwanie zębów bezbolesne polecam

 • I
  Lokalizacja: Gabinet Dentystyczny - Ewa Wnuk

  Jestem zachwycona przebiegiem wizyty. Moje dziecko miało wcześniej traumatyczne przeżycia związane z wizytą u stomatologa więc byłam przygotowana na płacz i krzyki. A tu ani jednego grymasu i uśmiech na buzi od ucha do ucha. Pani doktor informowała moją córkę o wszystkim co właśnie zamierza zrobić. Świadomy pacjent to spokojny pacjent. Jestem pełna podziwu. Dziękuję i polecam.

  Iza Mioduska

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Jesteśmy bardzo zadowoleni. Pani doktor jest konkretna, dokładna, wszystko wyjaśniła a przy tym niezwykle delikatna. Ma niesamowite podejście do dzieci. Mikołaj jest zachwycony i chętny na kolejną wizytę. Dziękujemy!

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Dentystyczny - Ewa WnukUsługa: leczenie próchnicy

  Zanim trafiłam do Pani doktor Ewy stomatologów bałam się bardzo bo wizyty to tylko ból i nic więcej, odwiedzałam gabinet jeśli nie było innego wyjścia. Kiedy trafiłam na pierwszą wizytę do Pani doktor przekonałam się, że wizyta u stomatologa może odbywać się w miłej, przyjaznej atmosferze bez najmniejszego bólu. Pani Ewa wszystko skrupulatnie tłumaczy i nawet bezboleśnie wykonuje znieczulenie :) Polecam serdecznie z gabinetu Pani Ewy wychodzi się zawsze z uśmiechem :)

Pytania pacjentów (17)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zapraszam do Gabinetu Dentystycznego w centrum Płocka, gdzie w przyjaznej atmosferze otoczymy opieką dzieci, rodziców i ich dziadków.

  Jestem absolwentką Lubelskiej Akademii Medycznej . W latach 2003-2004 odbyłam staż podyplomowy w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Płocku.
  Podczas dziesięcioletniej pracy, w wiodących płockich gabinetach dentystycznych, nabrałam dużych umiejętności w nawiązywaniu kontaktu z dziećmi, jak również leczeniu zachowawczym, endodontycznym (kanałowym) i protetycznym dorosłych pacjentów.

  Od czerwca 2014 roku prowadzę Indywidualną Praktykę Dentystyczną przy ul.Kwiatka 5a (rejestracja pacjentów codziennie pod nr 518645985).

  Regularnie poszerzam swoją wiedzę z zakresu :
  -stomatologii estetycznej
  -stomatologii dziecięcej
  -endodoncji
  -protetyki
  -profilaktyki i wykrywania nowotworów j. ustnej
  -profilaktyki i leczenia wad zgryzu

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Lublinie (1998-2003)