Adres

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Gotówka, Karta płatnicza

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Allianz

Compensa + 6 więcej


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista okulista.


Leczone choroby


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
S
Użytkownik zweryfikowany

Pojawiła mi się narośl w okolicach oka. Bardzo się bałem wycinania w tym miejscu, bo wiadomo oko się ma jedno, a ono przeważnie w razie czego nie odrasta. Pierwsza wizyta była bardzo rzeczowa, pani doktor powiedziała na czym polegać będzie usunięcie, że nie ma żadnego ryzyka dla oka i żeby przyszedł w pogodnym nastroju, a ona zrobi mi to tak, że nie będzie nic widać. Przyszedłem po dwóch tygodniach. Pani doktor mnie lekko zagadała, znieczuliła, także praktycznie niczego nie czułem i pięknie mi pozszywała. Praktycznie bezpośrednio po zabiegu nie było widać zbyt wielu śladów, tylko sobie dyndały końcówki nici, których pani doktor nie podcięła by mnie nie kuły w oczy. Po zdjęciu szwów praktycznie nie było już widać niczego, poza niewielkim krwiaczkiem na powiece. Po dwóch tygodniach od zabiegu praktycznie nie ma już żadnych śladów, a ci, którzy widzieli wcześniej brzydką, powiększającą się narośl nie widzą różnicy pomiędzy obydwoma kącikami oczu. Serdecznie polecam, okulistka - artystka!


P
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz okulista. Przyszłam do niej w 32 tygodniu ciąży na zabieg usunięcia dużej gradówki.
Panie doktor usunęła gradówkę w znieczuleniu miejscowym , po której teraz nie ma ani śladu. Ze względu na mój stan nie była za przepisaniem antybiotyku, wolała abym następnego dnia przyszła na kontrolę. Poza tym bardzo miła i empatyczna osoba. Polecam!!!


A
Użytkownik zweryfikowany

Sporo się dziwi, mało tłumaczy, po obu wizytach wyszłam z gabinetu niedoinformowana. Nieco protekcjonalne podejście do pacjenta. Po wykryciu przez p. dr nietypowego znamienia w oku, które poleciała zdiagnozować w celu wykluczenia czerniaka, odniosłam niemiłe wrażenie, że jej duże zainteresowanie tematem jest bardziej związane z chęcią poszerzenia swojego doświadczenia zawodowego, niż troską o moje zdrowie.
Kompetencji nie mogę ocenić, po poszłam jedynie dobrać okulary. Ze specjalistycznymi badaniami wybrałam się już do innego lekarza. Ale odradzam ze względu na stosunek do pacjenta.


J
Użytkownik zweryfikowany

poszłam do dr Szczepury na konsultację znamienia w oku, ktore miałam od dzieciństwa, a które nagle zaczęło rosnąć. Inna okulistka określiła znamię jako łagodne, do obserwacji lub wycięcia. Dr Szczepura po 10-sekundowej obserwacji pod mikroskopem stwierdziła, że to może być czerniak, znamię należy jak najszybiej usunąć, a w tym celu najlepiej jechać na onkologię okulistyki w Białymstoku, gdyż tam zajmują się takimi znamionami. Mogę próbować umówić coś w Warszawie. Z gabinetu wyszłam na ugietych nogach. W Warszawie najbliższy termin był za kilka miesięcy, cudem udało mi się umówić wizytę u specjalistki od znamion dr Mackiewicz w Legionowie. W międzyczasie poszłam do innej okulistki, ta po dokładnym badaniu potwierdziała, że nie ma się czym przejmować, lepiej znamię usunąć ze wzgledów kosmetycznych. Dr Mackiewicz ostatecznie potwierdziła diagnozę, że to zmiana łagodna, do usunięcia ze względów kosmetycznych. Uważam, że dr Szczepura jest niekompetentna i tylko ja wiem, ile nerwów się najadłam i nocy nie przespałam po jej pochopnej i sadystycznej diagnozie.


M

Świetny specjalista.
```
Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
```


T

Polecam bardzo!
```
Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
```


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista okulista.


Leczone choroby


Specjalizacje

  • Okulistyka