dr n. med.

Ewa Świerblewska

verifiedCreated with Sketch.

Kardiolog, Internista, Hipertensjolog

14 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
278 odwiedzin w ciągu 30 dni

Dr med. Ewa Świerblewska jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Gdańskiej Akademii Medycznej. Od początku pracy zawodowej związana jest z Kliniką Nadciśnienia Tętniczego i Diabetologii.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Lifemedica

  Pani Doktor jest świetnym specjalistą godnym polecenia. Profesjonalne podejście do pacjenta, szczegółowo zebrany wywiad i dokładnie zaplanowana dalsza diagnostyka, a to wszystko w bardzo przyjaznej atmosferze.

 • J
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Kontrola

  Zdecydowanie odradzam. Lekarka na wstępie zamiast odpowiedzieć "dzień dobry" powiedziała "po co Pani tu przyszła", jest nieuprzejma. Przez całą wizytę czułam się jak intruz.
  Dodatkowo, nie znając historii choroby kazała natychmiast odstawić mi leki, które przyjmuję na stałe już od ponad 7 lat. Dlaczego mówię, że nie znając historii choroby? Bo najpierw zaczęła mówić o odstawieniu leków, a gdy zaczęłam dopytywać dlaczego tak nagle i bez jakichkolwiek badań, to dopiero zapytała mnie od kiedy przyjmuję leki i dlaczego (mimo, że te informacje widnieją w systemie).
  Jestem zdruzgotana jak można się tak zachowywać i nie przejmować zdrowiem innych - odstawienie leków na serce w największe upały (sierpień) niosą za sobą ogromne ryzyko, co lekarz dobrze wie.
  Każdemu szczerze odradzam.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor rzeczowa, współpracująca z pacjentem - zbierająca bardzo dokładny wywiad i słysząca pacjenta, wyjaśniająca wątpliwości, uprzejma, łatwo nawiązująca kontakt z pacjentem. Bardzo dobry lekarz, wyjątkowa osobowość. Polecam!

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz z powołania! Profesjonalny, rzeczowy, ludzki. Dziękuję losowi, ze postawił na mojej drodze Panią Doktor, bo wiem, ze moja Mama będzie teraz właściwie leczona. Powinnam nie polecać, bo za chwilę nie będzie wolnych terminów na wizytę , ale zdrowie każdego z nas jest najcenniejsze, więc nie zamierzam zachować tej opinii dla siebie, tylko polecam wszystkim!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo profesjonalny, dociekliwy, dokładnie analizuje problem. Podczas wizyty miałam poczucie, że lekarz ma dużą wiedzę i nie bagatelizuje problemu. Co ważne wszystko wyjaśnia, co dla mnie było bardzo istotne.

 • O
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Dociekliwość podczas pierwszej wizyty i Jasno określony cel - głęboka analiza dolegliwości w celu ustalenia strategii leczenia.

 • N
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Podczas pierwszej wizyty pani doktor przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad i zaleciła zestaw badań kontrolnych na podstawie których będzie mogła kontynuować moje leczenie. Bardzo profesjonalna i miła.

 • Poprzez ocenę (niefortunne słowo) chciałem z jeden strony podziękować za bardzo profesjonalne podejście do procesu analizy wyników badań i ułożenia kroków w dalszym procesie leczenia. Zbliżając się do 40 robię przegląd generalny i jestem obecnie dość częstym gościem w różnych gabinetach - wizyta u Pani Doktor, która w mojej ocenie została najlepiej poprowadzona pozwala zachować optymizm i wiarę w jakość oraz zaangażowanie osoby, z którą analizowane są i dyskutowane kwestie kluczowe z perspektywy pacjenta. (problemy zdrowotne: podwyższone ciśnienie, za wysoki cholesterol). Bartek

 • M

  Wspaniały lekarz, bardzo skrupulatnie przeprowadza wywiad i badanie w czasie którego dokładnie wszystko tłumaczy.
  Gorąco polecam.

  Ewa Świerblewska2016-05-25

  Dziękuję za opinię, życzę zdrowia!

 • E

  Pani doktor przeprowadza skrupulatnie wywiad, udzieliła mi wielu porad i wskazówek, które mam nadzieję pomogą uporządkować moje problemy zdrowotne. Szczerze polecam!

  Ewa Świerblewska2016-05-25

  Dziękuję za opinię, życzę zdrowia!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr med. Ewa Świerblewska jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Gdańskiej Akademii Medycznej. Od początku pracy zawodowej związana jest z Kliniką Nadciśnienia Tętniczego i Diabetologii. W 2001 roku uzyskała tytuł specjalisty w zakresie chorób wewnętrznych a w 2006 roku specjalizację z kardiologii oraz hipertensjologii. Równolegle z działalnością usługową na rzecz pacjentów uczestniczy w licznych projektach naukowych i badaniach klinicznych prowadzonych w macierzystej Klinice. Jest autorem i współautorem 75 prac naukowych i doniesień zjazdowych. W 2005 roku obroniła pracę doktorską pt. „ Ocena zależności pomiędzy aktywnością układu współczulnego a podatnością naczyń tętniczych” i uzyskała tytuł doktora nauk medycznych.

  Więcej informacji na stronie: http://lifemedica.pl/lekarze/ewa-swierblewska/

Specjalizacje

 • Kardiologia

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Gdańsku