Ewa Stasiak, stomatolog Gdynia

lek. dent. Ewa Stasiak

Zapisz

Stomatolog więcej

3 opinie

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Bp. Dominika 8-14, Gdynia

evi-MEDBp. Dominika 8-14, Gdynia

evi-MEDBp. Dominika 8-14, Gdynia

evi-MEDBp. Dominika 8-14, Gdynia

evi-MEDBp. Dominika 8-14, Gdynia

evi-MEDBp. Dominika 8-14, Gdynia

evi-MEDBp. Dominika 8-14, Gdynia

evi-MEDBp. Dominika 8-14, Gdynia

evi-MED

3 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: evi-MED badania stomatologiczne

Pani doktor zrobiła mi trzy zęby. Po kilku miesiącach wypadło wypełnienie. Okazało się, że ząb do leczenia kanałowego. A na kolejnych wizytach ku mojemu zaskoczeniu dwa pozostałe, które Pani Ewa wypełniała również do leczenia kanałowego. Bardzo mi przykro ale nie polecam. Mimo iż atmosfera w gabinecie bardzo miła.. Ale nie o to chodzi w stomatologii :( Wizyty prywatne, które odbiły mi się kilkukrotnie po kieszeni..


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: evi-MED leczenie próchnicy

Pani doktor bardzo sympatyczna, atmosfera miła.
Leczenie zębów fatalne o mało nie zrobił mi się zgorzel w jednym zębie bo pani doktor zaplombowala mi zęba z otwartymi kanałami drugi ząb niestety też czeka mnie kanałowe. Chociaż pani bardzo sympatyczna nie polecam.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: evi-MED badania stomatologiczne

stworzyła atmosferę spokoju i pozwoliła zrozumieć co mam robić. Zaplanowała leczenie. Zdiagnozowała przy okazji moje nadciśnienie , które potwierdziły badania specjalistyczne. Bez tej diagnozy do tej pory bym o tym nie wiedział i nie podjął leczenia. Polecam z całego serca otwartość i zaangażowanie Pani Doktor.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Górna piątka, nie leczona kanałowo. Próchnica wyleczona i założone srebrne wypełnienie (duża dziura, ząb nie ma 2 ścianek. Nie bolał ale czułam go przy nagryzaniu jakiś rok. Wymieniłam plombe na białą, dentysta powiedział że była nieszczelna i mam obolałe dziąsło, było wykonane zdjęcie RTG(wszystko ok, nic nie widać). Minął miesiąc, przy nacisku w bok zęba dalej czułam ale nie tak bardzo jak wcześniej (niby się goiło dziąsło). Założyłam aparat stały miesiąc temu, ząb strasznie boli pod leciutkim naciskiem, obojętnie z której strony dotknę, wrażliwy na zimno i ciepło. Lecz nie czuje go w ogóle jak nic nie jem, nie dotykam, wtedy nie ma problemu. Ortodonta i trzech dentystów nie wie co jest przyczyną, było wykonane ponowne zdjęcie RTG(nic nie wykazało). Proszę o radę, pomoc, co robić dalej.
Ewentualnie, jeśli zaczyna się zapalenie to po jakim czasie wykaże to zdjęcie? Nie chce by przeszywający ból nagle mnie zaskoczył.

Prawdopodobnie ząb obumarł a teraz jest już zgorzel.Trzeba przeleczyc kanały.Na rtg zmian jeszcze może nie być.

lek. dent. Ewa Stasiak

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Choroby jamy ustnej

Powiązane wyszukiwania