Lek. dent.

Ewa Stachowska-Zalewska

Stomatolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • E
  Lokalizacja: Apolonia Gabinet Stomatologiczny - Ewa ZalewskaUsługa: Leczenie zachowawcze

  cudowna osoba i profesjonalny lekarz! Pierwszy raz uwierzyłam, ze uśmiechnę się już bez wstydu. Po kompulsywnym objadanie moje żeby są w opłakanym stanie, pani Doktor zamiast mnie pouczać i karcic wyciągnęła rękę dając nadzieje. Pierwszy lekarz który tak profesjonalnie się mną zaja. Polecam serdecznie i Dziekuje!

  lek. dent. Ewa Stachowska-Zalewska2017-06-07

  Pani Ewelino,dziękuję za tę opinię.Przed nami sporo pracy,ale spokojnie,krok po kroku osiągniemy wymarzony przez Panią cel.Serdecznie pozdrawiam.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Z bólem - 24 h na dobę - Proszę dzwonić. Telefony bezpośrednie podane na stronie www.stomatolog-zabki.pl. Przyjęcia w godzinach do i popołudniowych zgodnie z życzeniem pacjenta. Jestem lekarzem z ponad 30-to letnim stażem. Ukończyłam Wydział Lekarski Oddział Stomatologii Akademi Medycznej w Łodzi. Studiowałam Medycynę Estetyczną na Uniwersytecie Warszawskim. Systematycznie biorę udział w kursach i szkoleniach doskonaląc swoje zawodowe umiejętności.Razem z mężem także stomatologiem prowadzimy dwa gabinety w Ząbkach i w Warszawie-Rembertowie.Leczymy już trzecie pokolenie naszych pacjentów.Lubimy swoją pracę.

  Specjalizacje

  • Stomatologia ogólna

  Usługi

  Apolonia Gabinet Stomatologiczny - Ewa Zalewska

  Sikorskiego 33A, 05-091 Ząbki, mazowieckie

  Zwykła wizyta
  Konsultacja stomatologiczna
  Leczenie zachowawcze
  Leczenie chirurgiczne
  Leczenie protetyczne
  Leczenie dzieci
  Przyglądy kamerą wewnątrzustną
  Pokaż wszystkie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  15 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • E
   Lokalizacja: Apolonia Gabinet Stomatologiczny - Ewa ZalewskaUsługa: Leczenie zachowawcze

   cudowna osoba i profesjonalny lekarz! Pierwszy raz uwierzyłam, ze uśmiechnę się już bez wstydu. Po kompulsywnym objadanie moje żeby są w opłakanym stanie, pani Doktor zamiast mnie pouczać i karcic wyciągnęła rękę dając nadzieje. Pierwszy lekarz który tak profesjonalnie się mną zaja. Polecam serdecznie i Dziekuje!

   lek. dent. Ewa Stachowska-Zalewska2017-06-07

   Pani Ewelino,dziękuję za tę opinię.Przed nami sporo pracy,ale spokojnie,krok po kroku osiągniemy wymarzony przez Panią cel.Serdecznie pozdrawiam.

  • E
   Lokalizacja: Apolonia Gabinet Stomatologiczny - Ewa Zalewska

   Pani doktor jest świetną specjalistką w swoim fachu. Jest bardzo sympatyczną i miłą osobą. Wiemy, że trafiliśmy w dobre ręce i gorąco polecamy!

   lek. dent. Ewa Stachowska-Zalewska2017-03-18

   Pani Elżbieto,dziękuję za tę opinię.Lubię swoją pracę i jest mi niezmiernie miło jak pacjenci to czują.Pozdrawiam serdecznie.

  • M
   Lokalizacja: Apolonia Gabinet Stomatologiczny - Ewa Zalewska

   Gorąco polecam. Pani Doktor cechuje się wyjątkowym profesjonalizmem i empatią. Wiele spraw i błędów zostało mi wyjaśnionych oraz ciekawym doświadczeniem było zobaczyć swoje zęby za pomocą kamerki.
   Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

   lek. dent. Ewa Stachowska-Zalewska2017-02-23

   Panie Marcinie,
   bardzo dziękuję za miłe słowa.
   To zawsze wielka satysfakcja jak pacjent wychodzi z gabinetu zadowolony.
   Pozdrawiam.

  • M

   Od kilku lat wszyscy członkowie naszej rodziny korzystają z usług stomatologicznych w gabinecie Pani Doktor. Mamy za sobą zarówno leczenie ubytków i leczenie kanałowe ale i wyrywanie, piaskowanie, przeglądy, fluoryzację itp. Pani Doktor oprócz troski medycznej przykłada także dużą wagę do efektów estetycznych swojej pracy - przede wszystkim - żeby wszystko było porządnie i fachowo ale również by było elegancko i naturalnie.
   W każdej sytuacji możemy liczyć na profesjonalną, szybką i życzliwą pomoc. Lekarz o wysokiej kulturze osobistej, serdeczny oraz z podejściem do dzieci - dla naszej córki wizyty u dentysty to frajda. Serdecznie polecamy!

   lek. dent. Ewa Stachowska-Zalewska2015-10-04

   Pani Marto dziękuję za tę opinię ,za miłe słowa .Serdecznie pozdrawiam.

  • R

   Razem z Panią doktor doprowadziliśmy do porządku cała jamę ustną. Było sporo ubytków i to z mojej winy. Fachowa pomoc w miłej atmosferze za rozsądną cenę polecam. Polecam także usługi protetyczne prowadzone przez gabinet.

   lek. dent. Ewa Stachowska-Zalewska2015-04-29

   Panie Radosławie ,gdy pacjent współpracuje z lekarzem efekty bywają fantastyczne i dają satysfakcję obu stronom.Dziękuję za miłe słowa.Pozdrawiam.

  • Chodzę do pani doktor od 2010 roku. Już po kilku wizytach wyleczyła mi praktycznie próchnicę. Obecnie chodzę tylko na kontrolę i usuwanie płytki nazębnej. Szczerze polecam.

   lek. dent. Ewa Stachowska-Zalewska2015-03-12

   Panie Marku dziękuję za tę opinię. Pozdrawiam.

  • J
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Świetny specjalista, wspaniały człowiek. Mam poczucie że trafiłam w dobre ręce. Polecam Panią doktor wszystkim, którzy boją się dentysty oraz tym, których martwi stan swoich zębów i czują bezradność. Ceny konkurencyjne, wysokiej klasy sprzęt i profesjonalizm! :)

   lek. dent. Ewa Stachowska-Zalewska2015-03-07

   Pani Joanno dziękuję za te miłe słowa.Tacy pacjenci jak Pani pogodni i radośni sprawiają że po 30-tu latach pracy lekarz nie czuje wypalenia zawodowego i z przyjemnością staje do pracy przy fotelu .Pozdrawiam.

  • A

   Byłam niedawno na kolejnej wizycie u Pani doktor. Bardzo zadowolona z rezultatu. Pani doktor jak zwykle była bardzo staranna i dokładna oraz bardzo przyjazna i miła (co nie zawsze było moim doświadczeniem w innych gabinetach). Bardzo serdecznie polecam!

   lek. dent. Ewa Stachowska-Zalewska2015-02-20

   Pani Anno dziękuję za tą opinię.Pozdrawiam.

  • D
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Danuta M /8 luty 2015r./
   Serdecznie polecam uslugi u Pani Doktor. Od lat lecze sie Ja,moje dzieci i oczywiscie wnuki.
   Nowoczesne wyposazenie gabinetu i pelny profesjonalizm w podejsciu do kazdego pacjenta,
   powoduje,ze z przyjemnoscia odwiedzamy ten gabinet cala rodzina.Bardzo polecam!!
   Kompetentna,mila z duzym doswwiadczeniem,wysokiej klasy profesjonalista. Pozdrawiam,zycze samych
   sukcesow w pracy zawodowej.

   lek. dent. Ewa Stachowska-Zalewska2015-02-11

   Pani Danuto! Moim największym sukcesem w pracy zawodowej jest fakt ,że są pacjenci, którzy leczą się u mnie od wielu wielu lat, którzy przyprowadzają swoich najdliższych, przyjaciół i znajomych.Te osoby znają mnie i efekty długofalowe mojej pracy.To Pani i Pani Rodzina ,między innymi ,dajecie mi poczucie spełnienia zawodowego.Dziękuję za to.Pozdrawiam.

  • A

   Ponieważ cenię sobie profesjonalizm,solidność a przy tym delikatność, niezmiennie od wielu lat jestem pacjentką Pani doktor Ewy, najlepszej stomatolog, jaką znam. Obecnie mieszkam w Australii, ale każdy urlop spędzam w kraju i zawsze w pierwszej kolejności rezerwuję wizytę u Pani Stomatolog.
   Pani Doktor, Pani fachowość w niczym, nawet na krok, nie ustępuje stomatologom na Antypodach a w wielu dziedzinach, uważam, że ją przewyższa. Lekarze czasami pytają, kto dba o moje uzębienie. Widzą dobrą robotę i potrafią to docenić. Ja również. Jest Pani miłą i ciepłą osobą. Dziękuję za Pani pracę i za dobrą energię którą wyczuwa się w Pani obecności.

   lek. dent. Ewa Stachowska-Zalewska2015-01-31

   Pani Anno wiem o rezerwacji, przez portal ,na wizytę w lutym. To nowa forma komunikacji między nami.Myślę że ciekawa .Niedługo się spotkamy.Dziękuję za opinię o mojej pracy i o mnie .To bardzo miłe słowa. Ślę pozdrowienia dla Pani i Rodziców.