Ewa Skorupska

Pediatra, Internista

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: choroba dziecka

  Wspaniała Pani doktor. Leczy rozsądnie i zachowawczo. Zawsze oddzwania lub odpisuje na smsy w razie wątpliwości. Lekarz u którego z pełnym zaufaniem leczę mojego (obecnie) 3 letniego syna. Polecam gorąco.

 • Szukasz pediatry? Pacjenci polecają:

  Elżbieta Szymaniak
  Elżbieta Szymaniak
  Kardiolog dziecięcy, Pediatra
  Aleksandra Prystora 8, Warszawa
  Bardzo miła, dokładna, z dobrym podjściem do małych dzieci. Po stwierdzeniu odchyleń od normy zleciła dodatkowe… więcej

  Marcin Dziekiewicz
  Marcin Dziekiewicz
  Pediatra
  ul. Ryżowej 44, Warszawa
  Świetne podejście do małych pacjentów. Rzeczowy, profesjonalny. U nas zawsze stawiał trafne diagnozy,a w razie… więcej

  Magdalena Grajewska-Ferens
  Magdalena Grajewska-Ferens
  Pediatra, Endokrynolog
  al. Jerozolimskie 162, Warszawa
  Jestem zadowolona bo Pani Doktor robi bardzo szczegółowy wywiad i zleca badania CRP i moczu. Córeczka była już… więcej

  Wojciech Jańczyk
  Wojciech Jańczyk
  Pediatra, Gastrolog
  Al. Jerozolimskie 179, Warszawa
  Bardzo przemiły lekarz. Wszystko dokładnie tłumaczy. Szczegółowo odpowieda na pytanie. Podejście do dzieci super.… więcej

  Irena Dziewońska
  Irena Dziewońska
  Pediatra
  Grójecka 186, Warszawa
  Może nie rozczula się nad przewrażliwionymi rodzicami ale co do dzieci diagnozy są trafne.Od wielu lat opiekuje… więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  19 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: choroba dziecka

   Wspaniała Pani doktor. Leczy rozsądnie i zachowawczo. Zawsze oddzwania lub odpisuje na smsy w razie wątpliwości. Lekarz u którego z pełnym zaufaniem leczę mojego (obecnie) 3 letniego syna. Polecam gorąco.

  • P
   Lokalizacja: Lecznica Ursus Usługa: Grypa, ospa, szczepienia itp.

   Pani Ewa była moim pediatrą od urodzenia. Wspaniała lekarka z genialnym podejściem do dzieci. Jej diagnozy są zawsze trafne a zalecenia dotyczące leczenia zwasze skutkują. Do dziś ubolewam że jestem już trochę za "duża" żeby być jej pacjętką. Zdecydowanie moja ulubiona Pani Doktor

  • J

   Panią Ewę Skorupską znaleźliśmy przez Internet i to był trafny wybór. Mój syn w wieku około 1 miesiąca życia zachorował na krztusiec. Po przebytej chorobie doszło do nadwrażliwości oskrzeli. Pani doktor zadziałała natychmiast, podając mojemu synowi odpowiedni lek. Obecnie czuję się bezpiecznie, jeśli moje dziecko zachoruje bo wiem, że jest w pewnych rękach.
   Joanna

  • M

   Pani doktor leczy synka od urodzenia, cieszę się że trafiliśmy właśnie do niej. Najlepszy lekarz jakiego znam.

  • Pani Doktor to świetny lekarz i wspaniały człowiek.Od 6 lat leczy nasze dzieci.Mamy 100% zaufanie i pewność,że leczenie prowadzi na najwyższym poziomie.Zawsze dokładna i kompetentna.Lekarz z prawdziwym powołaniem.

  • I

   Bardzo oddany lekarz. Mimo nawału pacjentów jeśli jest taka potrzeba przyjmie dodatkowo dziecko. Cenie ja i szanuję jako lekarza pediatre. Zanim wybrałam lekarza dla dzieci buszowalam po necie przez dłuższy czas i po 3 latach chodzenia z córką i od niedawna z synkiem wiem że to był dobry wybór.

  • A

   Wspaniały lekarz, dobry i życzliwy człowiek, mam 100% zaufania do Pani doktor. Wiem, że moje dziecko jest pod dobrą opieką i śpię spokojnie, wg mnie to pediatra idealny, ogromna wiedza, doświadczenie i idealna komunikacja lekarz-rodzic-pacjent.

  • K

   Znalazłam Panią Dr w internecie i się nie zawiodłam: jest życzliwa, ma rozległą wiedzę, świetne podejście do maluchów i rozsądne podejście do zdrowia, żywienia, pielęgnacji i innych aspektów opieki nad małymi dziećmi... Odpowiada nam w 200%:)))
   Dodatkowy plus to przyjmuje niedaleko w publicznej przychodni (Ursus - Dzieci Warszawy) a prywatnie przyjeżdża na wizyty domowe:)
   Polecam wszystkim rodzicom!

  • M

   Moi dwaj synowie byli i są pod opieka dr Skorupskiej i jestem z tej opieki bardzo zadowolona. Nigdy nie zostaliśmy zignorowani ,zawsze miała dla nas czas nawet jak nie byliśmy zapisani . Polecam Panią doktor innym rodzicom i maluchom .

  • J

   Leczymy u pani dr dwie nasze córeczki i jesteśmy bardzo zadowoleni. Lekarka bardzo miła a przede wszystkim posiada dużą wiedzę. Stawia trafne diagnozy i przejmuje się swoimi pacjentami. Polecamy każdemu.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG