Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Wyszyńskiego 17, Radzyń Podlaski
Gabinet Neurologiczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych neurologów w pobliżu
Sulimów 26, Siedlce
AS-Med

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych neurologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

14 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: AS-Med Inny

Mało sympatyczna wizyta, Pani doktor nieprzyjemna, miałem dokumenty nie chciała przejrzeć tylko żebym jej znalazł i pokazał o co mi chodzi jak pokazałem od czego się zaczęło to stwierdzenie, że taka choroba to bedzie boleć. Nie zapytała się co robię zawodowo tylko stwierdziła, że cytuje "musi się Pan doszkolić i zmienić pracę". Mówiłem, że chodzę do fizjoterapeuty bo mam takie bóle to powiedziała żebym sobie dalej chodził jak będzie bolało. Na rezonans zlecenia nie da bo każdy tylko po ten rezonans przychodzi, "a to przecież szkodzi ludziom, a Panu to w ogóle nie potrzebne" - mimo papieru od fizjoterapeuty, że po 5 latach od rezonansu wypadało by zrobić następny.
Nie polecam! straciłem 6 miesięcy czekając na wizytę u tej Pani.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Niestety sytuacja z COVID nie służy Pani doktor, widoczny stres i nerwowa atmosfera. Podczas pierwszej wizyty, nie miałem możliwości opisania dolegliwości, wizyta trawła 2-3 min, zostałem wysłany na badania. Po badaniach, wizyta przez telefon Pani doktór była już bardziej uprzejma, kazała mi przyjść bez zapisów dnia następnego, rano. Niestety nie było Pani doktor w dniu umówionym. Przyszedłem w dniu następnym, spotkałem się z dużą nie uprzejmością w głosie, cyt.: "Ja tutaj mam pacjentów, proszę czekać, aż obsłuży wszystkich pacjentów, wtedy pana przyjmę". Pacjenci, umówieni na godzinę dochodzili, wiec czas oczekiwania ok 2-4h. Gdyby ton głosu i komunikaty były grzeczne, może poczekał bym. Ale chyba nikt nie być traktowany, jak niechciany petent rodem z filmu Miś.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Niestety wizyta u Pani doktor przebiegła w bardzo stresującej atmosferze, Pani doktor była ewidentnie zajęta wieloma innymi sprawami a nie moim problemem. Nie wyjaśniła istoty problemu, wypisała badanie stwierdzając, że i tak to nic nie da. Powiedziała, że leki przeciwbólowe dobierze farmaceuta...
Niestety nie mogę polecić tego lekarza, jedynym plusem było to, że koniec końców dostałam badanie.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: AS-Med

Pani Ewa to lekarz z powołania, ma niesamowitą intuicję lekarską, za którą kryje się obszerna wiedza medyczna oraz doświadczenie. Pani doktor podchodzi do problemu kompleksowo, rozważając wszelkie możliwe powiązania. Przesympatyczna! Przywraca nadzieję na powrót do zdrowia i dodaje otuchy z perspektywy psychologicznej. Przyjemnie się z nią przebywa podczas wizyty. Poświęca dużo czasu i zainteresowania pacjentowi.


Użytkownik zweryfikowany

Mam przyjemność być pacjentką Pani Doktor i jestem bardzo zadowolona! Fantastyczny neurolog, z kompetencjami na bardzo wysokim poziomie. Bardzo ciepła osoba, pełna troski, subtelności oraz bardzo wysokiej kulturze osobistej.Szczerze polecam:):)!!!


Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem. Podpowiada, wystawia skierowania na potrzebne badania aby mieć pełną diagnozę. Interesuje się też codziennym funkcjonowaniem pacjenta a nie tylko wystawieniem recept. Poświęca tyle czasu ile trzeba.


M
Użytkownik zweryfikowany

Czytajac powyzsze opinie tak jest super lekarzem a takze jak poprosisz zawsze stara sie przyjac pacjenta w gabinecie .Ja jestem jej wdzieczna ze proszac o przyjecie mej córki nie robiła zadnych problemów.Pani Doktor ZYCZE WESOŁYCH SWIAT B.N.ORAZ DOSIEGO ROKU W ZDROWIU>


C
Użytkownik zweryfikowany

Polecam! Byłam na wizycie w Siedlcach. Jestem w szoku, że w ramach NFZ trafiają się jeszcze lekarze z takim zaangażowaniem. Pani doktor zrobiła szeroki i szczegółowy wywiad, poświęciła dużo czasu, zleciła masę badań. Poczułam się otoczona fachową opieką. Do tego jest to bardzo ciepła lekarka, pełna pozytywnej energii, która wykonuje swój zawód z pasją i oddaniem.


P
Użytkownik zweryfikowany

super specjalista . doskonały kontakt z pacjentem , lekarz z powołania . Jak najbardziej POLECAM serdecznie .


P
Użytkownik zweryfikowany

Super lekarz.Polecam.Dba o pacjeta i nie lekceważy dolegliwości .DZIĘKUJĘ PANI DOKTOR ZA SUPER OPIEKĘ.
wdzięczna pacjętka


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie