Ewa Sękalska

Stomatolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • N

  Super. Najprzyjemniejsza wizyta u stomatologa w moim życiu, super podejście do pacjenta ze skłonnością do histeryzowania i panicznym strachem przed igłą - znieczulenie podane zupełnie bezboleśnie ;)
  Atmosfera w gabinecie genialna, asystentka Barbara fantastyczna :)

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • N

   Super. Najprzyjemniejsza wizyta u stomatologa w moim życiu, super podejście do pacjenta ze skłonnością do histeryzowania i panicznym strachem przed igłą - znieczulenie podane zupełnie bezboleśnie ;)
   Atmosfera w gabinecie genialna, asystentka Barbara fantastyczna :)

  • K

   Dzięki Pani Doktor wizyty u dentysty przestały być stresujące. Jest bardzo delikatna i nie robi nic na siłę. W jasny i przystępny sposób udziela informacji na temat leczenia. W gabinecie panuje miła atmosfera:) Myślę, że lekarz godny polecenia!

  • T

   Zdecydowanie polecam! Przemiła i fachowa obsługa. Dobry dojazd. Nowoczesne wyposażenie i bardzo miłe wnętrze gabinetu. To wszystko razem z dostępnością wszelkich potrzebnych specjalistów na miejscu (rentgen itp.) pozwala uwierzyć, że służba zdrowia może być normalna. Serdecznie pozdrawiam panią doktor Ewę!

  • J

   Nowy gabinet otworzony na początku tego roku robi dobre wrażenie od wejścia. Czysto, schludnie... W przychodni ze sześć foteli stomatologicznych, każdy w oddzielnym pokoju (pełna dyskrecja). Przyjmuje i ortodonta i protetyk i stomatolog dziecięcy i chirurg...(każdy ma chyba specjalizację w danej dziedzinie). Wszyscy współpracują ze sobą i w razie problemów wzywają się wzajemnie. Można przyjść całą rodziną i leczyć się równolegle oszczędzając czas... wszyscy mają podpisane umowy z NFZ, ale i ceny prywatnego leczenia są zdecydowanie niższe niż w Łodzi, gdzie mieszkam. W sumie bardziej opłaca się tam pojechać z Radogoszcza niż wbijać się w centrum miasta. Dla osób spoza aglomeracji jest to też wygodne rozwiązanie. Gabinet z tego co wiem pracuje również w soboty, ale warto sprawdzić w które (dyżury).

   Zdjęcia RTG robią od ręki.

   Parking dla pacjentów na zapleczu też jest dużym atutem - nie trzeba walczyć o miejsce i myśleć czy auto po zabiegu będzie jeszcze stało .... ;)

  • A

   Byłam pierwszy raz w tym gabinecie i muszę przyznać, że jestem zadowolona... a należę do osób, które nie przepadają za wizytami u dentysty. Ząbek ładnie zrobiony, właściwie nie bolało, a i z Panią stomatolog można miło porozmawiać. Także niezdecydowanym polecam!

  • B

   Dentysta z powołania. Leczę się u Pani doktor z przyjemnością od 5 lat. Naprawdę godny polecenia