Jestem absolwentką Stomatologii Akademii Medycznej w Lublinie.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam w krakowskich centrach stomatologii estetycznej i implantologii, a od pięciu…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem absolwentką Stomatologii Akademii Medycznej w Lublinie.
  Doświadczenie zawodowe zdobywałam w krakowskich centrach stomatologii estetycznej i implantologii, a od pięciu lat prowadzę własny gabinet stomatologiczny pod nazwą Dental Studio.
  Zapewniam moim pacjentom profesjonalne, indywidualne, pełne empatii i delikatności podejście, które doceniane jest przez stale poszerzające się grono pacjentów.
  Poprzez kompleksowy plan działania, który zapewnia długotrwały sukces leczenia, przywracam pacjentom zdrowie, piękno uśmiechu, radość życia i pewność siebie.

  Na bieżąco podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w kursach oraz szkoleniach krajowych i zagranicznych.
  Wprowadzam nowoczesne technologie, a w trosce o najwyższą jakość świadczonych usług pracuję tylko na najwyższej jakości materiałach stomatologicznych i nowoczesnym sprzęcie.

  Odwiedzając mój gabinet możesz się przekonać, że wizyta u dentysty nie musi być smutną koniecznością.
  Serdecznie zapraszam do odwiedzenia Dental Studio.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Stomatologia dziecięca
 • Periodontologia
 • Protetyka stomatologiczna
więcej

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Lublinie - Wydział Stomatologii

Znajomość języków

 • angielski

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
24 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Gabinet stomatologiczny Dental Studio

  Trafiłam do Pani Doktor "z przypadku", pewnego dnia bardzo rozbolał mnie ząb i szukając ratunku trafiłam na wolną godzinę w gabinecie Pani Ewy. To zdecydowanie lekarz godny polecenia. Spokój, precyzja, cierpliwość, umiejętność poradzenia sobie z bardzo zestresowaną i obolałą pacjentką, idealna współpraca z Asystentką,konkretna informacja o przebiegu wizyty, kosztach i dalszym postępowaniu a do tego piękny gabinet i relaksująca muzyka w tle. Zostaję u Pani Doktor na leczenie i może nawet kiedyś przestanę się bać? :)

  lek. dent. Ewa Ryń-Magda2017-10-02

  Uprzejmie dziękuję!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Ewa Ryń-Magda jest bardzo dokładnym stomatologiem, nic nie ujdzie jej uwadze. Do tego jest niezwykle uprzejma, co powoduje, iż wizyta odbywa się w niezwykle miłej atmosferze. Informuje szczegółowo o przewidywanym leczeniu i kosztach z tym związanych. Gabinet również sprawia pozytywne wrażenie, jest estetycznie urządzony, ale przede wszystkim zaopatrzony w nowoczesny sprzęt. Ceny są proporcjonalne, co do jakości usług. Szczerze polecam.

  lek. dent. Ewa Ryń-Magda2017-10-02

  Bardzo dziękuję :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest bardzo miła i kompetentna. Była to moja pierwsza wizyta u Pani Ewy ale na pewno nie ostatnia. Od tej pory wizyty u dentysty nie będą mi się już kojarzyć tylko ze strachem i bólem. Jeśli ktoś zastanawia się nad wyborem swojego dentysty to polecam Panią Ewę!

  lek. dent. Ewa Ryń-Magda2017-10-02

  Dziękuje!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr Ewa Ryń-Magda wraz ze swoją Asystentką tworzą świetny duet. Wizyta stomatologiczna nie jest już dla mnie ciężkim przeżyciem. Atmosfera spokoju i komfortu jaki panuje w gabinecie potrafi przekonać niejednego nerwusa. Pani Doktor poświęca każdemu zabiegowi wiele uwagi, delikatności i dokładności. Podczas każdej wizyty otrzymujemy dokładne wyjaśnienia odnośnie obecnego i dalszego leczenia. Polecam Panią Doktor tym osobom, które jeszcze zastanawiają się nad wyborem stomatologa.

  lek. dent. Ewa Ryń-Magda2016-12-13

  Dziękujemy Pani Magdaleno. :)

 • M

  Dr Ewa Ryń-Magda wykonała kompleksowy "remont" mojego uzębienia - leczenie kilkunastu zębów (łącznie z leczeniem kanałowym). Jest stomatologiem bardzo starannym, cierpliwie i długo opracowuje każdy ząb, pieczołowicie odtwarza i szlifuje koronę, tak że odbudowane zęby są jak własne. Dzięki profesjonalnie wykorzystywanemu nowoczesnemu wyposażeniu gabinetu i udziałowi asystentki dyskomfort kojarzony dotąd przeze mnie z leczeniem dentystycznym jest zredukowany do minimum, a w przypadku zabiegów w znieczuleniu sesja na fotelu jest właściwie relaksująca. Poddałam się także z powodzeniem wybielaniu zębów sugerowaną metodą kombinowaną (zabieg w gabinecie plus nakładki) – efekt zdecydowanie przerósł moje oczekiwania, bo dr Ryń-Magda uprzedzała, że mój odcień jest trudny. Pierwszy raz w życiu z przyjemnością szczerzę się do lustra. Wizyty zaczynają się dokładnie o umówionej godzinie. Bardzo dobry dojazd do gabinetu komunikacją miejską. Usługi godne polecenia pod każdym względem.

  lek. dent. Ewa Ryń-Magda2016-08-09

  Dziękuję. :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor ma bardzo profesjonalne i fachowe podejście do pacjentów. Dokładnie tłumaczy co robi i dlaczego. Przy tym jest bardzo sympatyczna. Jestem zadowolona z jakości leczenia także polecam:)

  lek. dent. Ewa Ryń-Magda2016-08-09

  Dziękuję.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam Panią Doktor. Wyleczyła mi kilkanaście zębów. Wizyty u niej to prawdziwa przyjemność, jakkolwiek to może dziwnie brzmi pisząc o stomatologu :-)
  Niezwykle dokładna, delikatna, uprzejma. Tak samo Pani Adraina - asystentka. Bardzo dziękuję i polecam wszystkim gabinet Pani Doktor Ewy.

  lek. dent. Ewa Ryń-Magda2015-06-23

  Bardzo dziękuję za poświęcony czas i miłą rekomendację Dental Studio. :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  U Pani Ewy byłam pierwszy raz, ale na pewno jeszcze wrócę i będę ją polecać znajomym. Pani Ewa jest bardzo sympatyczną i rzetelną osobą. Wraz ze swoją asystentką tworzą doskonały duet. Jeszcze nigdy nie byłam tak profesjonalnie potraktowana przez stomatologa. Na samym początku został ze mną przeprowadzony szczegółowy wywiad. Pani Ewa następnie sprawdziła dokładnie stan jamy ustnej i przekazała mi wszystkie informacje, podając od razu koszty leczenia, jak i różne możliwości działania. Jako pacjent czułam się od razu bardzo dobrze poinformowana o działaniu dentysty. Cena usługi do jakości jej wykonania uważam, że nie jest wysoka. Mogę serdecznie polecić Panią Ewę.

  lek. dent. Ewa Ryń-Magda2015-06-23

  Dziękuję za pozytywną opinię i miłą deklarację. :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Ewa charakteryzuje się profesjonalnym podejściem do klienta. Gabinet urządzony jesr bardzo estetycznie. Gorąco polecam!

  lek. dent. Ewa Ryń-Magda2015-06-23

  Dziękuję!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor Ryń - Magda to świetny stomatolog. mam poczucie, że rozumie mnie jako pacjenta, w tym moje potrzeby i możliwości (np. poziom wrażliwości na ból, ograniczenia finansowe) i potrafi wybrać odpowiedni sposób postępowania. Ma też miłą i kompetentną asystentkę.
  Gabinet przyjemny, całość obsługi budzi zaufanie.

  lek. dent. Ewa Ryń-Magda2015-06-23

  Dziękuję za pozytywną opinię Dental Studio.