dr n. med.

Ewa Rutkowska

Dermatolog

14 opinii +dodaj

Umów wizytę
10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Pani Doktor jest wspaniałym dermatologiem. Jej zainteresowaniem jest trądzik i jego nowoczesne metody leczenia. Skupia się na pomaganiu pacjentom. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: UNICARDIA & UNIMEDICA Małopolskie Kliniki Specjalistyczne

  Bardzo się zawiodłam na prywatnej wizycie u pani doktor. Mimo, ze miałam zgłosić się z wynikami dodatkowych badań, podczas wizyty okazało się, że jednak powinnam przyjść w trakcie zaostrzenia zmian chorobowych. 130 złotych za podyktowanie znanych mi emolientów. To mój ostatni raz u pani doktor.

 • Profesjonalne podejście do pacjenta i choroby . Zdecydowanie najlepsza Pani dermatolog . Jestem mega zadowolony z wizyt które przybyłem. Pani doktor zna sie na rzeczy i od razu trafiła pozytywną diagnozę . Wizyty bardzo miłe i pozytywne serdecznie polecam .

 • A

  Pani Doktor jest świetna, trafiłam do niej po wielu miesiącach nieskutecznego leczenia u innych "specjalistów". Zamiast bezskutecznego eksperymentowania z różnymi lekami od razu zleciła konkretne badania i dobrała odpowiednie leczenie, niestety nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego inni lekarze nie wpadli na to rozwiązanie. Kompetencja, empatia, odpowiedzialne podejście do pracy - naprawdę polecam.

 • ....Z problemem cery trądzikowej, trafiłam do pani Doktor z polecenia, ze swoją nastoletnią córcią !!! Miałam przyjemność poznać Panią doktor w Unimedica :) Jest to lekarz, którego POLECAM!!!!!!! Polecam nie tylko tutaj, na stronie, ale wśród swoich znajomych, których dotyczy problem....Wystarczyła jedna wizyta i odpowiednio dopasowane leki...Szczęście dziecka...bezcenne...Polecam bardzo serdecznie, życząc samych sukcesów!!! Beata z Krakowa :).

 • I

  Atopowe zapalenie skóry o moja zmora, odkąd tylko pamiętam miałam z tym problemy... Swędziało, piekło, bolało, ciągłe drapanie... Do tego okropnie wysuszona skóra, czasami nawet pojawiały rany od drapania :/ To, że trafiłam do dokrot Rutkowskiej to cud!!!! Po tylu lekach, maściach i kremach nareszcie dostałam tę odpowiednią - Novate (wcześniejj miałam Dermovate, ale to było na silniejszych sterydach, więc często nie mogłam stosować). No i Emolium - to jakieś zbawienie. Cudowna skóra, mega nawilżona. Co prawda ta linia produktów to głównie dla tych najmłodszych przezznaczona, jednak u mnie sprawdza się wyśmienicie.

 • P

  Trądzik to już nie mój problem! Moja twarz wyglądała okropnie, jak to zwykle bywa podczas okresu dojrzewania. Pani Ewa okazała się niezwykle pomocna.. po pryszczach nie ma już ani śladu.

 • L

  Jestem długoletnią pacjentką Pani doktor i z całą dpowiedzialnością mogę powiedzieć, że to najlepszy dermatolog, jakiego spotkałam. Zna się na tym, co robi i robi to z uśmiechem na twarzy, a przy tym daje mnóstwo pozytywnej energii dla zrozpaczonych pacjentów. Dziękuję Pani Doktor i polecam!

 • P

  Super atmosfera potrafi stworzyć Pani Rutkowska, bardzo sympatyczna lekarka, jeśli znowu będę zmuszony do wizyty na pewno wróce do Unicardii &Unimedici .
  Polecam w 100%

 • M

  Pani Dr Ewa Rutkowska to jeden z lepszych dermatologów z jakim się spotkałam jest znakomita i fachowa w swojej dziedzinie bardzo mi pomogła jestem w trakcie leczenia ale już po 4 dniach zauważyłam bardzo dużą poprawę bardzo polecam!

 • I

  Na wizytę skłoniły mnie lekkie zmiany na skórze. Po konsultacjach został wyjaśniony mi mój problem,przebieg leczenia. Lekarstwa dobrane zostały odpowiednie. Śmiało mogę polecić Panią Rutkowską oraz Wójtowicz(logopeda, Unicardia)

Doświadczenie i kwalifikacje