lek. dent.

Ewa Raczmańska-Kaniewska

Stomatolog

16 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza
22 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Tam zdobywałam pierwsze doświadczenia zawodowe i zrobiłam specjalizację. Od 1993 roku prowadzę prywatną praktykę, obecnie w… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Skuteczność leczenia
Doświadczenie zawodowe
Licówki

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Kilka dni temu byłem na mojej pierwszej wizycie u Pani Ewy. Celem była odbudowa złamanej górnej jedynki. Efekt pracy, moim zdaniem i bliskich, bardzo dobry, praktycznie nie widać że część zęba jest dorobiona. Pani Ewa była bardzo cierpliwa, delikatna i dokładna. Na pewno przyjdę na leczenie innych zębów :)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Pani doktor profesjonalna, fachowa, rzeczowa i niezwykle miła. Najlepszy dentysta u jakiego byłam od lat! Cierpliwie i dokładnie tłumaczyła problem i starała się znaleźć najlepsze rozwiązanie.Bez bólu i stresu, które do tej pory zawsze mi towarzyszyły. Jako jedyna podjęła się rekonstrukcji zęba.

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Hi there!
  From my point of view Ewa is pretty professional, positive and just a good person.
  I don't speak Polish very well, but it's not a problem, we found our own way to comunicate!
  So if you are Ukrainian or Russion people and don't speak Polish well, don't be afraid it's not a problem.
  The biggest problem for me, always was a pain I felt when I visit a doctor in Ukraine. And here, what do you think? Nothing, I felt nothing, no pain! This is the most importnat thing for me)
  As for the prices, it's definitely not the highest price in the Warsaw area!
  So, highly recommended!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Pani Doktor bardzo miła.Pani Doktor dobrala sposob leczenie adekwatny do mojej sytuacji. Na wszystkie moje pytanie uzyskała wyczerpujące odpowiedzi. Gorąco polecam Pani Doktor Ewą. Jestem bardzo ,bardzo zadowolona.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Kompetencja, spokój, dużo empatii. Bardzo miła Pani doktor, z dużym doświadczeniem, delikatna i myśląca

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Pani doktor jest bardzo miłym i profesjonalnym stomatologiem. Wizyta przebiegła szybko, w miłej atmosferze i bezproblemowo, a ząb w końcu przestał boleć. Co więcej, cennik usług jak na Warszawę jest zdecydowanie bardzo korzystny. Serdecznie polecam.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Do Pani Doktor zgłosiłam się w sytuacji awaryjnej.Fachowa pomoc oraz miła atmosfera, pomogły w wyborze dentysty dla mojej rodziny.

 • Ł
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Pani Ewa jest bardzo dobrym stomatologiem. Posiada dużą wiedzę oraz co najważniejsze otwarty umysł. Cechuje ją dokładność i wzorowe podejście do pacjenta. Poprzez skuteczne leczenie kanałowe uratowała mojego zęba, choć był to dość trudny przypadek. Bez wahania polecam wszystkim.

 • Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: leczenie kanałowe

  Polecam. Podczas zabiegu leczenia kanałowego czułem się komfortowo. Wyleczony ząb nie boli, ładnie wygląda. Pan stomatolog przyjemna i kompetentna.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: konsultacje periodontologiczne

  Zdecydowałem się na wizytę u Pani dr z dwóch powodów. Po pierwsze dobre opinie, po drugie Pani prowadzi konsultacje periodontologiczne oraz informuje, że zajmuje się chorobami dziąseł, jamy ustnej i błon śluzowych. Niestety o takiego specjalistę jest ciężko, więc postanowiłem zaufać gdyż cena podana w cenniku zbyt wygórowaną nie była. Pani doktor może i wiedzę z tej dziedziny ma, ale bardzo ogólną i zrównaną z wiedzą ogólnie dostępną - niemedyczną. Na temat moich problemów nie dowiedziałem się kompletnie nic nowego i nic co by wykraczało po za stwierdzenie, że problem jest ale do tego to akurat specjalistą być nie trzeba. Konsultacja wyglądała na stwierdzeniu, że mój problem nie wygląda dobrze i trzeba gdzieś dalej się udać po poradę (oferując kilku lekarzy z innych, odległych miast.). Sam gabinet, który mieści się w domu pozostawia wiele do życzenia. Nie czułem się w nim komfortowo, a czystość nie była na wysokim poziomie. Kolejną sprawą jest terminowość Pani doktor. Po mimo umówienia wizyty na konkretną godzinę, nie zostałem przyjęty, a zamiast mnie wszedł inny pacjent. Korzystając z usług prywatnych powinien być jednak pewien standard, w końcu jednak za to płacimy. I jeśli chodzi o zapłatę to kolejną sprawą jest policzenie sobie za usługę przez Panią doktor ceny większej niż była w cenniku podczas rejestracji na wizytę bez uprzedniego poinformowania, że cena będzie większa. Osobiście nie polecam a wręcz odradzam szczególnie osobom, które mają poważniejszy problem. Wizyta była dla mnie stratą czasu i pieniędzy.

  Ewa Raczmańska-Kaniewska2017-05-19

  Szanowny Panie Przemku,
  Pana wpis uświadomił mi, jakie były Pana oczekiwania. Prześlę Panu więcej informacji dotyczących możliwych terapii, jeśli się Pan zgodzi. Żałuję, że nie zawsze mogę skutecznie pomóc w ciągu jednej wizyty. Będąc u mnie nie zadał Pan bardziej szczegółowych pytań ani nie zgłosił żadnych zastrzeżeń szkoda, bo wiele można było wyjaśnić od razu.
  Pacjent, który wszedł przed Panem cierpiał z powodu ostrego bólu, Pana sytuacja nie wymagała pilnej pomocy. Za opóźnienie został Pan przeproszony.
  Podczas rozmowy starałam się specjalnie nie używać nazewnictwa medycznego, co Pan słusznie zauważył, ponieważ wiem że pacjenci czują się niekomfortowo, kiedy lekarze używają profesjonalnego języka.
  Gabinet jest prowadzony zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami.
  Cena, jaką Pan zapłacił za usługę była zgodna z cennikiem, który nie był zmieniany od dwóch lat, można to potwierdzić u administratora.
  Myślę, że byłoby lepiej wyjaśnić wątpliwości od razu na wizycie a nie dopiero po kilku miesiącach. Podważa Pan moją wiarygodność podając nieprawdę i nie ujawniając swojego nazwiska. Myślę, że nie jest to w porządku.
  Jeśli miałby Pan jakieś pytanie, proszę o kontakt.
  Z poważaniem
  Ewa Kaniewska

Pytania pacjentów (71)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Tam zdobywałam pierwsze doświadczenia zawodowe i zrobiłam specjalizację. Od 1993 roku prowadzę prywatną praktykę, obecnie w Józefosławiu (www.dentest.waw.pl). Lubię pracować z pacjentami, nawet tymi bardzo zestresowanymi.
  Szczególnie interesuje mnie stomatologia estetyczna, protetyka, periodontologia. Wiedzę stale pogłębiam uczestnicząc w konferencjach krajowych i międzynarodowych.
  Nauka języków sprawia mi przyjemność, komunikuję się w języku angielskim, francuskim i rosyjskim.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny 1990

Publikacje

 • Czasopismo Stomatologiczne, Kosmetologia 2004