lek. dent.

Ewa Raczmańska-Kaniewska

Stomatolog

12 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 19 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Tam zdobywałam pierwsze doświadczenia zawodowe i zrobiłam specjalizację. Od 1993 roku prowadzę prywatną praktykę, obecnie w… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Kompetencja, spokój, dużo empatii. Bardzo miła Pani doktor, z dużym doświadczeniem, delikatna i myśląca

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Pani doktor jest bardzo miłym i profesjonalnym stomatologiem. Wizyta przebiegła szybko, w miłej atmosferze i bezproblemowo, a ząb w końcu przestał boleć. Co więcej, cennik usług jak na Warszawę jest zdecydowanie bardzo korzystny. Serdecznie polecam.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Do Pani Doktor zgłosiłam się w sytuacji awaryjnej.Fachowa pomoc oraz miła atmosfera, pomogły w wyborze dentysty dla mojej rodziny.

 • Ł
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Pani Ewa jest bardzo dobrym stomatologiem. Posiada dużą wiedzę oraz co najważniejsze otwarty umysł. Cechuje ją dokładność i wzorowe podejście do pacjenta. Poprzez skuteczne leczenie kanałowe uratowała mojego zęba, choć był to dość trudny przypadek. Bez wahania polecam wszystkim.

 • Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: leczenie kanałowe

  Polecam. Podczas zabiegu leczenia kanałowego czułem się komfortowo. Wyleczony ząb nie boli, ładnie wygląda. Pan stomatolog przyjemna i kompetentna.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: konsultacje periodontologiczne

  Zdecydowałem się na wizytę u Pani dr z dwóch powodów. Po pierwsze dobre opinie, po drugie Pani prowadzi konsultacje periodontologiczne oraz informuje, że zajmuje się chorobami dziąseł, jamy ustnej i błon śluzowych. Niestety o takiego specjalistę jest ciężko, więc postanowiłem zaufać gdyż cena podana w cenniku zbyt wygórowaną nie była. Pani doktor może i wiedzę z tej dziedziny ma, ale bardzo ogólną i zrównaną z wiedzą ogólnie dostępną - niemedyczną. Na temat moich problemów nie dowiedziałem się kompletnie nic nowego i nic co by wykraczało po za stwierdzenie, że problem jest ale do tego to akurat specjalistą być nie trzeba. Konsultacja wyglądała na stwierdzeniu, że mój problem nie wygląda dobrze i trzeba gdzieś dalej się udać po poradę (oferując kilku lekarzy z innych, odległych miast.). Sam gabinet, który mieści się w domu pozostawia wiele do życzenia. Nie czułem się w nim komfortowo, a czystość nie była na wysokim poziomie. Kolejną sprawą jest terminowość Pani doktor. Po mimo umówienia wizyty na konkretną godzinę, nie zostałem przyjęty, a zamiast mnie wszedł inny pacjent. Korzystając z usług prywatnych powinien być jednak pewien standard, w końcu jednak za to płacimy. I jeśli chodzi o zapłatę to kolejną sprawą jest policzenie sobie za usługę przez Panią doktor ceny większej niż była w cenniku podczas rejestracji na wizytę bez uprzedniego poinformowania, że cena będzie większa. Osobiście nie polecam a wręcz odradzam szczególnie osobom, które mają poważniejszy problem. Wizyta była dla mnie stratą czasu i pieniędzy.

  lek. dent. Ewa Raczmańska-Kaniewska2017-05-19

  Szanowny Panie Przemku,
  Pana wpis uświadomił mi, jakie były Pana oczekiwania. Prześlę Panu więcej informacji dotyczących możliwych terapii, jeśli się Pan zgodzi. Żałuję, że nie zawsze mogę skutecznie pomóc w ciągu jednej wizyty. Będąc u mnie nie zadał Pan bardziej szczegółowych pytań ani nie zgłosił żadnych zastrzeżeń szkoda, bo wiele można było wyjaśnić od razu.
  Pacjent, który wszedł przed Panem cierpiał z powodu ostrego bólu, Pana sytuacja nie wymagała pilnej pomocy. Za opóźnienie został Pan przeproszony.
  Podczas rozmowy starałam się specjalnie nie używać nazewnictwa medycznego, co Pan słusznie zauważył, ponieważ wiem że pacjenci czują się niekomfortowo, kiedy lekarze używają profesjonalnego języka.
  Gabinet jest prowadzony zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami.
  Cena, jaką Pan zapłacił za usługę była zgodna z cennikiem, który nie był zmieniany od dwóch lat, można to potwierdzić u administratora.
  Myślę, że byłoby lepiej wyjaśnić wątpliwości od razu na wizycie a nie dopiero po kilku miesiącach. Podważa Pan moją wiarygodność podając nieprawdę i nie ujawniając swojego nazwiska. Myślę, że nie jest to w porządku.
  Jeśli miałby Pan jakieś pytanie, proszę o kontakt.
  Z poważaniem
  Ewa Kaniewska

 • K

  Pani Doktor jest super fachowcem. Mam ogromne zaufanie - bez znieczulenia wypełniam zęby i przez sekundę mnie nie bolało.
  Zawsze sympatyczna atmosfera .
  Pani doktor miła i uśmiechnięta.
  Z usług jestem bardzo zadowolona .
  Polecam w 100%.

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor była bardzo profesjonalna i pomogła mi w awaryjnej sytuacji złamania zęba z przodu. Zrobiła to co było na dany moment możliwe.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam u pani doktor na konsultacji; rzeczowo i bardzo przystępnie odpowiedziała na moje wszystkie pytania, a także uświadomiła mi inne aspekty mojego problemu, o których moja ortodontka nie wspomniała. Cieszę się, że tu trafiłam i bardzo polecam panią doktor!

 • M

  Serdecznie polecam Panią Doktor. Miła, sympatyczna, krok po kroku tłumaczy co będzie robić. Cierpliwa, delikatna i ma super podejście do pacjenta.

Pytania pacjentów (62)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Tam zdobywałam pierwsze doświadczenia zawodowe i zrobiłam specjalizację. Od 1993 roku prowadzę prywatną praktykę, obecnie w Józefosławiu (www.dentest.waw.pl). Lubię pracować z pacjentami, nawet tymi bardzo zestresowanymi.
  Szczególnie interesuje mnie stomatologia estetyczna, protetyka, periodontologia. Wiedzę stale pogłębiam uczestnicząc w konferencjach krajowych i międzynarodowych.
  Nauka języków sprawia mi przyjemność, komunikuję się w języku angielskim, francuskim i rosyjskim.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny 1990

Publikacje

 • Czasopismo Stomatologiczne, Kosmetologia 2004