Konsultacje online dla każdego przypadku

Umów się na konsultację online z lekarzem dowolnej specjalizacji, bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Kupiecka 5a 22, Kołobrzeg
Gabinet Dermatologiczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych dermatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
21 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Dermatologiczny

8 lat temu Pani doktor oglądając moją skórę zapytała czy byłam kiedyś badana w kierunku chorób tarczycy dzięki czemu udałam się do endokrynologa. Przypuszczenia Pani Doktor się potwierdziły i szybko mogłam rozpocząć leczenie. Na wizytach Pani Doktor zawsze dokładnie tłumaczy jak będzie przebiegał zabieg I jakie dolegliwości mogą towarzyszyć po, zawsze upewnia się, że zalecenia zostały zrozumiałe. Zawsze bardzo delikatna i sympatyczna z ogromem wiedzy.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Dermatologiczny zabieg estetyczny

Pani doktor szczegółowo relacjonowała przebieg zabiegu, czym mnie bardzo ujęła, wszystko przebiegło idealnie. Ocena neutralna spowodowana jest tym, że miałam mieć drugi zabieg, ponieważ efekt byłby widoczny dopiero po 2-3 zabiegu, termin wizyt miałam ustalony 6 m-cy wcześniej i przed wizytą niestety zachorowałam. Gdy już mój stan zdrowia pozwolił na możliwość zrobienia zabiegu otrzymałam informację że jest brak wolnych terminów. Przez 2 miesiące dzwoniłam z częstotliwością co 10-14 dni aby uzyskać możliwość dokończenia rozpoczętego procesu poprawy mojej skóry, prosiłam Panią z recepcji aby zadzwoniła do mnie gdyby zwolnił się termin w kalendarzu Pani doktor, jednakże po 2 miesiącach zrezygnowałam z bez efektownego czekania i skorzystałam z usług innego lekarza dermatologii estetycznej. Czuję się zlekceważona takim podejściem do pacjenta/ klienta.

lek. Ewa Madej-Kłos

Pani Mieszkanko. Nawet nie wiem kim Pani jest......i czy rzeczywiście była Pani moją pacjentką. Powiedzmy, że taka sytuacja miała miejsce. Była Pani chora. Otrzymała Pani zwolnienie i za nieobecność w pracy otrzymała Pani zapłatę. Nikt nie zmusił Pani do odpracowania dni nieobecności. Teraz proszę zrozumieć moją sytuację. W dniu, w którym nie przyszła Pani na zabieg miałam wolną godzinę. Nikt mi za nią nie zapłacił, ja musiałam opłacić personel pomocniczy, który był gotowy na Pani przyjęcie. Proponujemy pierwszy wolny termin, niestety odległy, lub dzwonimy do Państwa jeżeli jakiś pacjent odwoła wcześniej wizytę. Niestety tak się nie stało. Pracuję cały tydzień w godzinach 8.00-18,19.00. Nie potrafię więcej. Nie mam siły. Mogę popełnić błąd. Mam prawo do czasu wolnego na sen i posiłek. Rozumiem, że Pani chciałaby, żebym została po godzinach, ale ja nie dam rady. Wystawiła mi Pani negatywną opinię nie za źle wykonaną usługę tylko brak siły do pracy ponad moje możliwości. To nie fair. Życzę Pani powodzenia i mniej roszczeniowego podejścia do innych ludzi.


Opinia z dnia 01.03.2019 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Dermatologiczny usuwanie blizn potrądzikowych laserem frakcyjnym CO2

Dermatolog z powołaniem, zdecydowanie najlepszy lekarz jakiego do tej pory poznałam, a niestety próbowałam wyleczyć trądzik u wielu dermatologów. Jestem pacjentką Pani Madej-Kłos od wielu lat i mam do niej pełne zaufani., Pani doktor uratowała moją twarz po manualnych zabiegach oczyszczania u kosmetyczki, wyleczyła silny trądzik i usunęła blizny. Jest wyjątkowo serdeczną osobą, bardzo profesjonalną i zawsze znajdzie czas dla pacjentów. Nawet po przeprowadzce ponad 700 km. od Kołobrzegu nadal przyjeżdzałam na zabiegi i wizyty do Pani Doktor. Mimo dwóch nieudanych prób znalezienia lekarza w miejscu zamieszkania wróciłam do Pani Doktor.


Użytkownik zweryfikowany

Łuszczycą, choruje na to od siódmego roku życia to jest trzydzieści lat do doktor trafiłam w takim stanie że inni lekarze rozkładanie ręce iproponowali szpital gdzie też byłam kilka razy a tam cygnolina i czekamy na efekty . Doktor Madej szczerze polecam ,kiedy u mnie jest nawrót choroby za każdym razem wyjaśni co przypisuje jak powinno działać i kiedy będzie efekt , przy dużym wysypie i silniejszych lekach kontroluje dwa razy w tygodniu a płacę tylko za pierwszą wizytę . Moja córka niestety też zachorowała i jest już po pierwszej wizycie na której doktor cierpliwie doradziła jej nawet czego unikać a co warto wprowadzić do diety żeby nie było nawrotów , no ja to wiem ale nastolatki już tak mają że 9niekoniecznie mamy słuchają a gdy to doktor mówi to już co innego. Polecam, i dodam jeszcze że szykuje się na laserowe zamykanie inaczynek i wierzę że będę zadowolona .2


U
Użytkownik zweryfikowany

Najgorszy dermatolog u jakiego byłam, a było ich wielu,mam łuszczycę i już niejednego lekarza odwiedziłam. W związku z tym jak słyszę sterydy, to dostaję białej gorączki, bo nikt nawet nie stara się znaleźć nic innego. U Pani Ewy miało być inaczej, jednak na początek usłyszałam, że stan na głowie jest bardzo ostry i na początek trzeba jednak użyć sterydów, cóż mówi się trudno. Pomimo, że stan był ostry, to i tak pani Madej musiała zrobić mi badanie by stwierdzić, że to jest łuszczyca, chociaż było to widoczne gołym okiem ( oczywiście musiałam za to dodatkowo zapłacić). Dostałam mieszankę sterydów i maści salicylowej ( mieszanka wybuchowa) i tak mnie pani doktor leczyła przez 3 miesiące (sic!). Po 3 miesiącach zdenerwowana brakiem chęci zmiany sposobu leczenia przez Panią doktor, zapytałam czy zmieni się coś w kwestii sterydów. W odpowiedzi usłyszałam, że "jak się mi nie podoba, to mogę sobie zmienić lekarza"! Za wizytę zapłaciłam "z góry" jedyne 100 zł. Trwała ona 5 minut i nic nie wniosła, oprócz tego, że steryd to lek na wszystko. Pani doktor tak zepsuła mi nimi skórę głowy, że była ona cienka jak pergamin, a nawrót choroby był jeszcze silniejszy niż wcześniej. Nie polecam.

lek. Ewa Madej-Kłos

Pani Urszulo, z reguły nie odpowiadam na zarzuty pojawiające się w internecie. Tchórzem jest osoba opluwająca anonimowo innych. Była Pani w moim gabinecie w styczniu i na bezpłatnej kontroli po trzech tygodniach. Nigdy nie wykonywałam Pani badań dodatkowych. Łuszczycę skóry głowy rozpoznajemy na podstawie obrazu klinicznego. Wszystkie badania dodatkowe (testy płatkowe, badania mikologiczne i in.) wykonywane w naszym gabinecie są wliczone w cenę wizyty. Mogą to potwierdzić nasi pacjenci. Pani stwierdzenie, że zapłaciła Pani za dodatkowe badanie (jakie w luszczycy?)to pomówienie. Nigdy nie śmiałabym powiedzieć Pacjentowi, że jeżeli moje leczenie nie odpowiada to zmienić lekarza. To nie w moim stylu. Żadna wizyta w naszym gabinecie nie trwa 5 min. Luszczyca jest chorobą przewlekłą i nawrotową. Jej leczenie to redukowanie objawów. Kwas salicylowy złuszcza , preparaty sterydowe redukują stan zapalny. Okresowo w leczeniu luszczycy są one stosowane powszechnie. Była Pani leczona przeze mnie cztery tygodnie. Pozdrawiam, mimo, że pani wypowiedź jest pełna nienawiści i mija się z prawdą.


A
Użytkownik zweryfikowany

W moim przypadku Pani dr zle dobrala leki ktore pogarszaly stan mojej skory ,sama sie wyleczyłam kremem dla dzieci a nie drogimi masciami kremami z wyzszej polki.


M
Użytkownik zweryfikowany

Mila pani doktor, troskliwa, usilujaca pomoc... ale czulam sie jak "krolik doswiadczalny"... nic nie dzialalo, nic nie pomagalo...


W
Użytkownik zweryfikowany

Korzystam z pomocy Pani doktor od lat-botox .Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor ma złote ręce.Z poważaniem Irena Ł.


B
Użytkownik zweryfikowany

Przez 20 lat poważnych kłopotów z wypadającymi włosami, trądzikiem i łojotokiem żaden lekarz nie pomyślał żeby skierować mnie do innego specjalisty na jakiekolwiek badania.Jedynie pani doktor Kłos się na to zdobyła kierując mnie do endokrynologa-ginekologa.Minęło kilka lat i wiele się zmieniło na lepsze.Bardzo Pani serdecznie dziękuję.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie