lek.

Ewa Łączkowska

verifiedCreated with Sketch.

Specjalista medycyny naturalnej

68 opinii +dodaj

Umów wizytę
351 odwiedzin w ciągu 30 dni

Specjalista Akupunktury Tradycyjnej W 1994 roku ukończyła bydgoską Akademię Medyczną, uzyskując tytuł lekarza medycyny. Podczas trzyletniego pobytu w USA pomyślnie zdała pierwszą… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Zaangażowanie
Skuteczność leczenia
Leczenie klasyczną medycyną chińską

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Klinika Klasycznej Medycyny Chińskiej

  ul. Jagiellońska 109/21
  85-027 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Akupunktura od 110 zł
  Akupunktura - pierwsza wizyta zabiegowa od 300 zł
  Akupunktura kosmetyczna od 300 zł
  Ziołolecznictwo - wizyta diagnostyczna (dla pacjenta korzystającego z zabiegów akupunktury) od 110 zł
  Terapia antynikotynowa od 160 zł
  Konsultacja od 130 zł
  Wizyta konsultacyjna od 130 zł
  Akupunktura - wizyta zabiegowa (kolejna) od 110 zł
  Ziołolecznictwo - wizyta diagnostyczna od 300 zł
  Ziołolecznictwo wizyta kolejna od 110 zł
  Kwantowa analiza stanu organizmu od 160 zł
  Pierwsza wizyta z akupunkturą i z zabiegami od 300 zł

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
68 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Trafilam do gabinetu Pani doktor pod koniec marca, mialam nieregularne cykle od roku staralam sie zajść w ciążę. Po pierwszych 2 miesiacach stosowanian akupunktury oraz ziololecznictwa moje cykle zaczely wracac do normy również
  samopoczucie. Jestem w 2 miesiacu ciazy wiem ze pomoc Pani doktor w tym przypadku jest nieoceniona. Bardzo dziekuje. Monika

  Ewa Łączkowska2016-11-02

  Cieszę się bardzo i gratuluję. Powodzenia

 • Zabiegi akupunkturowe wyregulowały pracę mojego organizmu, uodporniły i wzmocniły. Przez całe 12 ostatbich miesięcy nie chorowałem. Jestem bardzo zadowolony z kuracji u Pani doktor. Dobrze sie czuję. Polecam.

  Ewa Łączkowska2016-11-02

  Cieszę się, ze udało się pomóc. Pozdrawiam i w razie potrzeby zapraszam

 • Chce bardzo polecić zabiegi akupunktury u Pani doktor. Bardzo miła i kompetentna osoba, gabinet przyjemny. Jestem bardzo ale to bardzo zadowolony ze sposobu leczenia, zabiegi akupunktury i ziołolecznictwo okazały sie dla mnie bardzo pomocne.

  Ewa Łączkowska2016-11-02

  Dziękuję za opinię i pozdrawiam

 • Jestem bardzo ale to bardzo zadowolony z leczenia, w końcu trafiłem na osobę z dużym doświadczeniem oraz wiedzą. Dzięki Pani znowu chce mi się żyć. Zabiegi akupunktury okazały się rewelacyjne, pomogło mi to wszystko znowu stanąć na nogi, na zabiegi uczęszczałem przy leczeniu rehabilitacyjnym.

  Ewa Łączkowska2016-08-31

  Dzień dobry. Dziękuję bardzo za opinię. Pozdrawiam i zapraszam w razie potrzeby.

 • E

  Pani Łączkowska pełna skupienia i profesjonalizmu przy zabiegach. Gabinet przyjemny i dobrze sie w nim czuje. Akupunktura bardzo pomocna w moim przypadku ( bóle głowy / migreny ) Polecam wszystkim zmagającym sie z bólem. Jestem bardzo zadowolona z decyzji o podjęciu leczenia w tym gabinecie.

  Ewa Łączkowska2016-08-30

  Dzień dobry. Dziękuję bardzo za opinię, zapraszam i pozdrawiam,
  Ewa Łączkowska

 • K

  Specjalista o ogromnej wiedzy oraz wysokiej kulturze osobistej oraz wzorowym podejściu do pacjenta. Zawsze wysłucha i wyczerpująco odpowie na zadane pytanie. Jestem szczerze wdzięczna za wszytko. Polecam!

  Ewa Łączkowska2016-07-29

  Dziękuję bardzo za opinię. Pozdrawiam serdecznie

 • Moim problemem jest rwa kulszowa. Kilka razy mialam podejscia do zabiegow akupunktury jednak dopiero tu mi pomogły. Drętwienie i bòl bardzo szybko minęły. Jesli ktos szuka fachowej i skutecznej pomocy to sie nie zawiedzie.

  Ewa Łączkowska2016-07-15

  Dziękuję bardzo za opinię i pozdrawiam, Ewa Łączkowska

 • E

  Zacznę może od tego, że przyszłam do Pani Ewy ponad rok temu. Intensywnie pracuję i cały czas miałam uczucie przemęczenia. Trafiłam tu szukając pomocy na rozwijające się wiele dolegliwości. Co dały mi wizyty? A więc wszytko wróciło do normy, odzyskałam siły, zarówno fizyczne jak i psychiczne. Co do Pani Ewy od samego początku miałam uczucie, że jestem w dobrych, fachowych rękach.

  Ewa Łączkowska2016-06-18

  Dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam i zapraszam

 • Jestem po bardzo ciężkim wypadku w pracy. Dzięki pomocy Pani Doktor moje dolegliwości bólowe ustąpiły. Normalnie spie. Skończyły się drętwienia i mrowienia twarzy. A nawet zniknęły polipy w pęcherzyku żółciowym, dzięki czemu operacja nie była potrzebna. Bardzo dziękuję za pomoc. Polecam wszystkim.

  Ewa Łączkowska2016-06-18

  Dziękuję bardzo za opinię. Pozdrawiam serdecznie

 • J

  Moją przypadłością był częsty ból głowy do tego nerwica i nerwobóle. Myslalam ze już nikt mi nie pomoże jednak trafiłam do gabinetu Pani doktor i mogę powiedzieć ze to był przełomowy moment w moim życiu. Jestem po kilku tygodniach terapii i będę ja kontynuować. Lekarz godny polecenia. Chce bardzo podziękować za pomoc.

  Ewa Łączkowska2016-06-01

  Bardzo dziękuję za opinię i pozdrawiam

Pytania pacjentów (34)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista Akupunktury Tradycyjnej

  W 1994 roku ukończyła bydgoską Akademię Medyczną, uzyskując tytuł lekarza medycyny. Podczas trzyletniego pobytu w USA pomyślnie zdała pierwszą i drugą część amerykańskiego egzaminu nostryfikacyjnego USLME. Od 1998 roku stale rozwija swoje zainteresowania medycyną naturalną w zakresie bioterapii, uzdrawiania pranicznego, reiki, terapii manualnej metodą Ackermanna. Przez cztery lata uczyła się Akupunktury Pięcioelementowej w Szkole Akupunktury Tradycyjnej w Bydgoszczy, uzyskując tytuł zawodowy Specjalisty Akupunktury Tradycyjnej. Ukończyła także kurs akupunktury dla lekarzy, prowadzony przez Polskie Towarzystwo Akupunktury, w którym wykłady prowadzone są przez wychowanków św.p. Profesora Garnuszewskiego. Stale kontynuuje naukę i poszerza swoją wiedzę i umiejętności, czego przykładem jest ukończenie kursu z diagnostyki języka Giovanniego Maciocia oraz kontynuacja nauki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Beijing Mebo TCM Training Center. Jest członkiem Worsley Institute of Classical Five-Element Acupuncture. Od jesieni 2010 prowadzi wykłady w Szkole Akupunktury Tradycyjnej w Bydgoszczy.

  Pacjentów przyjmuje w centrum medycznym LongaVita na ul. Jagiellońskiej 109 w Bydgoszczy. Rejestracja telefoniczna nr tel .
  PIERWSZA WIZYTA
  Czego się spodziewać i jak się przygotować

  Pierwsza wizyta ma charakter konsultacyjny - obejmuje dokładny wywiad, który pozwoli określić Twoje indywidualne potrzeby, omówione zostaną możliwości terapeutyczne, porady dotyczące stylu życia, diety, możliwości zastosowania ziół oraz wprowadzenie do filozofii Tradycyjnej Akupunktury Pięcioelementowej. Omówisz z lekarzem swoją historię osobistą oraz zostaną ustalone wstępne oczekiwania co do terapii. Czas przewidywany na wizytę konsultacyjną to 30 min. W czasie wizyty konsultacyjnej nie są wykonywane zabiegi akupunktury. Na pierwszą wizytę zabiegową rezerwujemy 90 min, na kolejne wizyty zabiegowe potrzebujemy ok. 30 min.

  Podczas zabiegu cieniutkie jak włos igły są używane do stymulowania indywidualnie dobranych punktów akupunkturowych oraz do równoważenia Twojej naturalnej energii i odbudowywania jej zapasów. W zależności od Twoich potrzeb oraz rodzaju wykonywanego zabiegu, punkty akupunkturowe mogą zostać pobudzone nakłuciem lub też zostać pozostawione do kilkudziesięciu minut w ciele.

  Często w gabinecie stosuje się inne techniki niż akupunktura. Należą do nich na przykład zabiegi moksą chińską, stosowanie baniek gumowych i szklanych,elektroterapia czy też zabiegi z wykorzystaniem lasera.

  Częstotliwość wizyt jest uzależniona od stanu pacjenta, jego potrzeb i zaangażowania w proces. Zwykle, w okresie początkowym, wizyty odbywają się 1-2 razy w tygodniu.

  W miarę postępu efektów terapii ich częstotliwość zmniejsza się. Po unormowaniu i ustabilizowaniu się stanu pacjenta zaleca się wizyty w okresach zmian pór roku, aby ułatwić organizmowi zaadaptowanie się do zmieniających się warunków otoczenia.

  Reakcja pacjenta na zastosowane zabiegi jest zmienna i zależy od długości trwania danego stanu, powagi stanu pacjenta, stylu życia, nawyków oraz gotowości i determinacji w podjęciu zmian we własnym życiu w celu odzyskania stałej równowagi. Większość pacjentów chętnie kontynuuje regularne wizyty w celu podtrzymania optymalnego stanu samopoczucia.

  Ważne jest, aby pacjent przed wizytą nie korzystał z makijażu, kosmetyków (np.dezodoranty, perfumy). Paznokcie nie powinny być lakierowane. Idealne byłoby wzięcie kąpieli nie później niż godzinę przed spotkaniem. Wszystkie te szczegóły ułatwią zdiagnozowanie pacjenta.

  Możliwe jest umówienie wizyty sobotę lub w niedzielę - cena usługi jest wówczas wyższa o 20%.

  Członkowstwo w Worsley Institute of Classical Five-Element Acupuncture www.worsleyinstitute.org

  Wykładowca w Szkole Akupunktury Tradycyjnej w Bydgoszczy www.akupunktura.edu.pl

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Bydgoszczy, 1994 r.
 • Szkoła Akupunktury Tradycyjnej w Bydgoszczy

Znajomość języków

 • angielski

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Certyfikaty

Choroby

 • bóle głowy i migreny
 • zaburzenia miesiączkowania, bolesne miesiączki
 • bezsenność, nadmierna senność
 • zmęczenie i wyczerpanie
 • wypalenie zawodowe
 • zaburzenia nastroju i depresja
 • problemy z zajściem w ciążę i jej donoszeniem
 • przewlekły stres i jego skutki
 • profilaktyka zdrowotna
 • neuralgia nerwu trójdzielnego
 • zespół jelita drażliwego
 • rehabilitacja poudarowa
 • zaburzenia gastryczne
 • zawroty głowy i szumy uszne
 • zaburzenia czynnościowe różnego rodzaju
 • diagnostyka kwantowa organizmu
 • bóle kręgosłupa
więcej