Umów wizytę 417 odwiedzin w ciągu 30 dni

Specjalista Akupunktury Tradycyjnej W 1994 roku ukończyła bydgoską Akademię Medyczną, uzyskując tytuł lekarza medycyny. Podczas trzyletniego pobytu w USA pomyślnie zdała pierwszą… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Klinika Klasycznej Medycyny Chińskiej

  ul. Jagiellońska 109/21
  85-027 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Akupunktura od 110 zł
  Akupunktura - pierwsza wizyta zabiegowa od 300 zł
  Akupunktura kosmetyczna od 300 zł
  Ziołolecznictwo - wizyta diagnostyczna (dla pacjenta korzystającego z zabiegów akupunktury) od 110 zł
  Terapia antynikotynowa od 160 zł
  Konsultacja od 130 zł
  Wizyta konsultacyjna od 130 zł
  Akupunktura - wizyta zabiegowa (kolejna) od 110 zł
  Ziołolecznictwo - wizyta diagnostyczna od 300 zł
  Ziołolecznictwo wizyta kolejna od 110 zł
  Kwantowa analiza stanu organizmu od 160 zł
  Pierwsza wizyta z akupunkturą i z zabiegami od 300 zł

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
61 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E

  Zacznę może od tego, że przyszłam do Pani Ewy ponad rok temu. Intensywnie pracuję i cały czas miałam uczucie przemęczenia. Trafiłam tu szukając pomocy na rozwijające się wiele dolegliwości. Co dały mi wizyty? A więc wszytko wróciło do normy, odzyskałam siły, zarówno fizyczne jak i psychiczne. Co do Pani Ewy od samego początku miałam uczucie, że jestem w dobrych, fachowych rękach.

  Ewa Łączkowska2016-06-18

  Dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam i zapraszam

 • Jestem po bardzo ciężkim wypadku w pracy. Dzięki pomocy Pani Doktor moje dolegliwości bólowe ustąpiły. Normalnie spie. Skończyły się drętwienia i mrowienia twarzy. A nawet zniknęły polipy w pęcherzyku żółciowym, dzięki czemu operacja nie była potrzebna. Bardzo dziękuję za pomoc. Polecam wszystkim.

  Ewa Łączkowska2016-06-18

  Dziękuję bardzo za opinię. Pozdrawiam serdecznie

 • J

  Moją przypadłością był częsty ból głowy do tego nerwica i nerwobóle. Myslalam ze już nikt mi nie pomoże jednak trafiłam do gabinetu Pani doktor i mogę powiedzieć ze to był przełomowy moment w moim życiu. Jestem po kilku tygodniach terapii i będę ja kontynuować. Lekarz godny polecenia. Chce bardzo podziękować za pomoc.

  Ewa Łączkowska2016-06-01

  Bardzo dziękuję za opinię i pozdrawiam

 • M

  Bardzo polecam usługi Pani Doktor. Jest to lekarz rzetelny i szczery.Po dokładnym wywiadzie i badaniu- rzeczowo bierze się do leczenia. Już po pierwszym zabiegu odczułem NIESAMOWITĄ POPRAWĘ ! A wcześniej przez lata próbowałem różnych terapii na kręgosłup lędźwiowy z różnym skutkiem. Obecnie od marca b.r. nie mam ŻĄDNYCH dolegliwości ze strony kręgosłupa lędźwiowego.
  Maciej ( lat 46 )

  Ewa Łączkowska2016-05-25

  Bardzo dziękuję za opinię. Serdecznie pozdrawiam

 • P

  Nie polecam i odradzam wizyt. Byłem na jednej wizycie na rezonansie kwantowym, ta pani nie była miła , nie miała zbytnio czasu, nie chciała odpowiadać moje pytania, odburknęła coś pod nosem że to nie jest wizyta diagnostyczna tylko rezonans.. Ogólnie wizyta na zasadzie im szybciej tym lepiej, a konkretów brak, nie polecam.

  Ewa Łączkowska2016-05-11

  Nie przypominam sobie takiej sytuacji. Trudno mi się do tego ustosunkować. Faktycznie, wizyta związana z analizą kwantową stanu organizmu nie jest wizytą diagnostyczną pod kątem medycyny chińskiej, bo po prostu jest to zupełnie inna wizyta i inny jest jej cel oraz inne cele do zrealizowania. Na wizycie diagnostyczno-konsultacyjnej omawiamy stan pacjenta, dolegliwości, problemy, ustalamy sposób postępowania. Wizyta związana z analizą kwantową obejmuje badanie pacjenta przy pomocy stosownego aparatu oraz omówienie wyników badania analizy kwantowej wraz z sugerowanymi dla pacjenta zaleceniami. Czas przeznaczony na tę wizytę to 30 min zgodnie z informacją na portalu. Czasu trwania wizyt przestrzegam ze względu na szacunek dla pacjentów, którzy czekają na termin swojej wizyty. Podczas rezerwacji wizyty zawsze informuję pacjenta, że najlepiej zacząć pracę od wizyty diagnostycznej oraz wspólnego określenia potrzeb pacjenta i sposobu pracy.

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Cudowna i mądra osoba, tłumaczyła gdy o coś spytałam, tłumaczyła co robi w danej chwili. Mam jak najbardziej pozytywne wrażenia po pierwszej wizycie i będę te wizyty kontynuować. Szkoda, że inni lekarze nie widzą w człowieku człowieka tylko chory organ....

  Ewa Łączkowska2016-05-11

  Dziękuję bardzo za pozytywną opinię i docenienie moich starań. Staram się zawsze jak najpełniej informować pacjentów o tym, co robimy i co się dzieje podczas wizyty, gdyż uważam, że świadomy pacjent jest bardziej zaangażowany w proces swojego zdrowienia, a jest to niezwykle istotne, gdyż prawdziwy powrót do zdrowia i równowagi bardzo zależy od tego, ile wysiłku sam pacjent włoży w zmianę swoich codziennych nawyków, odżywiania i stylu życia. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

 • J

  Żona miała problem z bólem nosa. Był to ból spowodowany kilkukrotnymi złamaniami - jazda konna. Wszyscy lekarze rozkładali ręce i proponowali coraz silniejsze leki przeciwbólowe. Ilości przyjmowane miesięcznie były przerażające - przez całe swoje życie tyle nie wziąłem. Jednak pomagały coraz słabiej. Wpadłem na pomysł - "zmusiłem" żonę do wizyty u Pani Ewy. Już po pierwszym zabiegu ból ustał. Po zakończeniu kuracji do tej pory ból się nie pojawił - a minęły dwa lata. Dziękujemy

  Ewa Łączkowska2016-01-04

  Witam, dziękuję bardzo za pozytywną opinię. Mam nadzieję, że nie ból już nie wróci. Pozdrowienia dla Żony :-) i serdecznie zapraszam w razie potrzeby, a najlepiej profilaktycznie.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miły kontakt i fachowość, co do efektów to jeszcze za wcześnie coś powiedzieć , ale wydaje mi się, że ciśnienie tętnicze powoli wyrównuje mi się, a z pozostałymi schorzeniami to potrzeba czasu. Polecam wizytę u Pani doktor.

  Ewa Łączkowska2015-07-16

  Dziękuję za bardzo dobrą opinię i polecenie mojej osoby. Pozdrawiam serdecznie

 • P

  Bardzo pogodna i wyrozumiała Pani lekarz. Wnikliwie bada i pomaga pacjentom. Mężowi pomogła przy bezsenności i dużym napięciu nerwowym. Mi pomaga tez odstresować się i wrócić do codziennych obowiązków, pracy. Po zabiegach czuje się odprężona, spokojna i wypoczęta. Mam schorzenia kręgosłupa i częste bóle reumatyczne, związane z tym. Po zabiegach czułam się też o wiele lepiej. Na początku trzeba chodzić na wizyty systematycznie,jak P. doktor zaleca, a nie tak jak się chce. Wtedy można mówić o ew. porażce. Chodzimy teraz do Pani Ewy doraźnie, dla potrzymania efektu :-) Pozdrawiamy serdecznie
  Irena

  Ewa Łączkowska2015-05-28

  Bardzo dziękuję za bardzo dobrą opinię. Pozdrawiam serdecznie Panią i Męża

 • Z

  Od wielu lat miałem problemy ze skóra na plecach - robiły mi się tam ogromne, bardzo bolesne ropnie. Nic nie pomagało. Kolega namówił mnie, żebym poszedł do dr. E. Łączkowskiej na akupunkturę. Po kilku zabiegach zmiany zrobiły się sine, nie ropne i powoli przyschły. Teraz chodze regularnie, raz w miesiącu, tak po prostu profilaktycznie dla zdrowia. Bardzo polecam zabiegi u Pani Doktor. Pani Doktor jest świetnych fachowcem i specjalistą, do tego jest miła, uśmiechnięta i ma czas dla swoich pacjentów.
  Pozdrawiam

Pytania pacjentów (34)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista Akupunktury Tradycyjnej

  W 1994 roku ukończyła bydgoską Akademię Medyczną, uzyskując tytuł lekarza medycyny. Podczas trzyletniego pobytu w USA pomyślnie zdała pierwszą i drugą część amerykańskiego egzaminu nostryfikacyjnego USLME. Od 1998 roku stale rozwija swoje zainteresowania medycyną naturalną w zakresie bioterapii, uzdrawiania pranicznego, reiki, terapii manualnej metodą Ackermanna. Przez cztery lata uczyła się Akupunktury Pięcioelementowej w Szkole Akupunktury Tradycyjnej w Bydgoszczy, uzyskując tytuł zawodowy Specjalisty Akupunktury Tradycyjnej. Ukończyła także kurs akupunktury dla lekarzy, prowadzony przez Polskie Towarzystwo Akupunktury, w którym wykłady prowadzone są przez wychowanków św.p. Profesora Garnuszewskiego. Stale kontynuuje naukę i poszerza swoją wiedzę i umiejętności, czego przykładem jest ukończenie kursu z diagnostyki języka Giovanniego Maciocia oraz kontynuacja nauki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Beijing Mebo TCM Training Center. Jest członkiem Worsley Institute of Classical Five-Element Acupuncture. Od jesieni 2010 prowadzi wykłady w Szkole Akupunktury Tradycyjnej w Bydgoszczy.

  Pacjentów przyjmuje w centrum medycznym LongaVita na ul. Jagiellońskiej 109 w Bydgoszczy. Rejestracja telefoniczna nr tel .
  PIERWSZA WIZYTA
  Czego się spodziewać i jak się przygotować

  Pierwsza wizyta ma charakter konsultacyjny - obejmuje dokładny wywiad, który pozwoli określić Twoje indywidualne potrzeby, omówione zostaną możliwości terapeutyczne, porady dotyczące stylu życia, diety, możliwości zastosowania ziół oraz wprowadzenie do filozofii Tradycyjnej Akupunktury Pięcioelementowej. Omówisz z lekarzem swoją historię osobistą oraz zostaną ustalone wstępne oczekiwania co do terapii. Czas przewidywany na wizytę konsultacyjną to 30 min. W czasie wizyty konsultacyjnej nie są wykonywane zabiegi akupunktury. Na pierwszą wizytę zabiegową rezerwujemy 90 min, na kolejne wizyty zabiegowe potrzebujemy ok. 30 min.

  Podczas zabiegu cieniutkie jak włos igły są używane do stymulowania indywidualnie dobranych punktów akupunkturowych oraz do równoważenia Twojej naturalnej energii i odbudowywania jej zapasów. W zależności od Twoich potrzeb oraz rodzaju wykonywanego zabiegu, punkty akupunkturowe mogą zostać pobudzone nakłuciem lub też zostać pozostawione do kilkudziesięciu minut w ciele.

  Często w gabinecie stosuje się inne techniki niż akupunktura. Należą do nich na przykład zabiegi moksą chińską, stosowanie baniek gumowych i szklanych,elektroterapia czy też zabiegi z wykorzystaniem lasera.

  Częstotliwość wizyt jest uzależniona od stanu pacjenta, jego potrzeb i zaangażowania w proces. Zwykle, w okresie początkowym, wizyty odbywają się 1-2 razy w tygodniu.

  W miarę postępu efektów terapii ich częstotliwość zmniejsza się. Po unormowaniu i ustabilizowaniu się stanu pacjenta zaleca się wizyty w okresach zmian pór roku, aby ułatwić organizmowi zaadaptowanie się do zmieniających się warunków otoczenia.

  Reakcja pacjenta na zastosowane zabiegi jest zmienna i zależy od długości trwania danego stanu, powagi stanu pacjenta, stylu życia, nawyków oraz gotowości i determinacji w podjęciu zmian we własnym życiu w celu odzyskania stałej równowagi. Większość pacjentów chętnie kontynuuje regularne wizyty w celu podtrzymania optymalnego stanu samopoczucia.

  Ważne jest, aby pacjent przed wizytą nie korzystał z makijażu, kosmetyków (np.dezodoranty, perfumy). Paznokcie nie powinny być lakierowane. Idealne byłoby wzięcie kąpieli nie później niż godzinę przed spotkaniem. Wszystkie te szczegóły ułatwią zdiagnozowanie pacjenta.

  Możliwe jest umówienie wizyty sobotę lub w niedzielę - cena usługi jest wówczas wyższa o 20%.

  Członkowstwo w Worsley Institute of Classical Five-Element Acupuncture www.worsleyinstitute.org

  Wykładowca w Szkole Akupunktury Tradycyjnej w Bydgoszczy www.akupunktura.edu.pl

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Bydgoszczy, 1994 r.
 • Szkoła Akupunktury Tradycyjnej w Bydgoszczy

Znajomość języków

 • angielski

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Certyfikaty

Choroby

 • bóle głowy i migreny
 • zaburzenia miesiączkowania, bolesne miesiączki
 • bezsenność, nadmierna senność
 • zmęczenie i wyczerpanie
 • wypalenie zawodowe
 • zaburzenia nastroju i depresja
 • problemy z zajściem w ciążę i jej donoszeniem
 • przewlekły stres i jego skutki
 • profilaktyka zdrowotna
 • neuralgia nerwu trójdzielnego
 • zespół jelita drażliwego
 • rehabilitacja poudarowa
 • zaburzenia gastryczne
 • zawroty głowy i szumy uszne
 • zaburzenia czynnościowe różnego rodzaju
 • diagnostyka kwantowa organizmu
 • bóle kręgosłupa
więcej